Nasze futrzaki :}

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Nasze futrzaki :}

Post autor: Dona »

też bym się pochwaliła :D ale nie mam cyfrówki :(
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Ja uwielbiam pstrykac szczurciom zdjatka! :) Tylko szkoda, ze to takie ruchliwe zwierzatka. Najczesciej to fotografuje same ogony lub dupska i roztrzesione pyski :P Tak ze wiekszosc zdjec i tak idzie do kasacji :P
Nareszcie kupilam dzis wapno. Wyglada jak kostka mydla. Uczepilam w klatce a szczury blyskawicznie sie do niej dobraly. Uff.. Moze nastepnym razem oszczedza nieszczesny parapet...? :?

[quote="Dona"]też bym się pochwaliła ale nie mam cyfrówki [/quote]
Ja teoretycznie tez nie mam. Cyfrowka jest pozyczona :?
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: sauatka »

WildMoon :P ja sie domagam wiecej zdjec :lol: jeszcze mam sporo miejsca na kompie hehe
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Nasze futrzaki :}

Post autor: Nokeg »

masz podobnego szczurka do mojego, tylu u Twojego plamki sie włączą
Obrazek
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Nasze futrzaki :}

Post autor: Anita »

Moje szczurki boją się strasznie aparatu :(
Próbuje je oswajać, jak dostały gotowanego kartofla to nie zwracały uwagi...
na każdym zdjęciu będą z ziemniakiem, cóż ;)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

jej a dzisaj moj tata wrescie kupil aparat :D niestety nie da sie odrazu do kompa wgrywac no ale cyfrowki wcale najpieknieszych zdjec nie robia :d dzieki bogu Floyd sie nie boi no ale jak wiekszosc mam ten sam problem - kiedy on przestanie sie ruszac ;) no ale wrescie Floydzine bedzie mial lande zdjecia... ;)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

[quote="lajla"]jej a dzisaj moj tata wrescie kupil aparat :D niestety nie da sie odrazu do kompa wgrywac[/quote]
A aparat cyfrowy?
I nie da sie? Bo jak z chlopakiem kupowalismy nowe czesci do kompa (tzn. nowy komp w czesciach ;)) to rabnelismy sobie cacy mainboard a w pudelku mielismy takze 'FlashCard Reader'. Calkiem praktyczne. Montujesz w kompa, wtykasz plytke z fotkami i juz. A powiem Tobie, ze wcale to nie jest drogie.
Tu maly przyklad:
http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASI ... 38-5030225
Oj plosim bardzo... Zrob fotki Floydowi! :D Misku tez chce obejrzec sobie Twojego cacy kawalera ;)

Anita: obojetnie czy z kartofelkiem czy bez, chcemy zobaczyc fotki Twoich szczuraskow! :D

Nokeg: wpakowalam 'nowe' zdjecie moich szczurasow ;)
http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=1042
Jeden szczur ma tez taki 'poprzerywany' ten kaptur.
Moze ktos zechce mnie oswiecic, ze sa to _bezowe_ kaptury? ;) (Oki, jeden to czarny kapturek :)
Zreszta Twoj Mozart to niczego sobie facio ;) Jestem pewna ze ktoras z moich kapturkow sie w nim zabujala po uszy :D (...Tylko zadna z nich sie nie chce przyznac, hihi ;))
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Nasze futrzaki :}

Post autor: Nokeg »

bezowy przechodzacy w brąz:-) Mozatowi sie to ciągle zmienia, znaczy sie ciemnieje, teraz wygląda to na kawe z mlekiem:-)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

wild nie to nie jest cyfrowka... lustrzanka... dlatego sie nie da wgrac prosto do kompa... tylko albo wylowac albo isc do specjalnego punktu zeby CI przegrali an plytke... ale tata powiedzal ze kupi i tak cyfrowke... powiedzal to wlansie pod moim kontem :D powiedzal ze niewidzi mu sie kupowanie co chwile filmu bo ja caly na floyda wypstrykam dlatego bede miala dwa :lol: juz floydzinie zorbilam pare zdjec ale trzeba caly film wypstrykac :D niedlugo niedlugo o cierpliwosc prosze :lol:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Lustrzanka tez bardzo dobra! Ale cyfrowka do szybkiego 'wywolywania' zdjec praktyczniejsza..
Ja sie nie potrafie doczekac zdjec Floydziny! Serio :D

No i nie moge sie juz doczekac kiedy WRESZCIE przyjdzie klatka (woliera) ktora zamowilam :( Juz mnie to ma. Chyba przesylka tak dobrze ubezpieczona, ze jak juz sobie Janne zadrwil: 'Uhm, a moze facet ja z Niemiec do Finlandii na rekach niesie?' :P Mam wrecz chec pomarudzic, bleee... Nic poczta nie dochodzi! Pieniadze z konta pobrane, a my jak takie cioty czekamy na towar. :evil: Mam dostac 'skrzynke rozdzielcza' (czy jak to sie zwie) do podlaczenia 2 kompow do netu.. Moze dostane.. W drugim zyciu, ehhhh! No i ogromniasta czerwona sofa i stol 'pod' sofe, ktora kupilismy przedwczoraj bedzie dostarczona dopiero w poniedzialek wieczorem! DVD czwartego 'sezonu' X-Files mial dojsc dzisiaj... A tu same reklamy, ani sladu DVD! Swinstwo! :x Swoja droga, czlowiek (ja tesh, hy hy ;)) robi sie coraz bardziej wygodniejszy... Odczuwam to na wlasnym ciele.. I jak sie zorientuje, ze panikuje, bo mnie nic nie zadowala, wtedy (sporadycznie) przypominam sobie stare czasy, kiedy to czlowiek cenil sobie co mial, choc nie mial wiele. A jednak.. Bosssssshhh.. Jaki to czlowiek wygodny sie zrobil, a jaki agresywny, tz, tz, tz... :roll: :oops:
Okay, dosc tego marudzenia! Wogole to mialam sobie pomarudzic w 'Marudniku' a njet tu... :?
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

tata jutro idzie wywolac film... ale ten na ktorym sa tylko 2 zjdeica Floyda :? no ale narazie lepsze to niz nic ;)

tez bym sobie kupila taka woliere... eeeh nawet w sklepie kolo mnie takie sa... choc jesli chodzi o wyskosc to bardzo zblizona do mojej... aaah najchetniej to bym przeobila moja 2 m szafe na klatke... a nie 120 :? eeeh
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Nasze futrzaki :}

Post autor: oliwi@ »

Rybnik nie jest az_tak_daleko
Rybnik !? kto tu edzie do rybnika i kiedy ? jeśli to Ty WildMoon to ja chyba zaczne kase zbierać :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”