[SERCE]Opuchlizna

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dagi
Posty: 18
Rejestracja: sob lis 20, 2004 10:21 pm

Mój Szczur, pomocy!!! Jest spuchnięta cała...

Post autor: Dagi »

193, no tak, a czy może pamiętasz jeszcze jaki to przystanek? Tak się pytam, bo boję się żebym juto z nią nie zbłądziła.
Dziękuję Ci za odpowiedź.
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Mój Szczur, pomocy!!! Jest spuchnięta cała...

Post autor: PALATINA »

Chodzi ci o ten, na którym masz wysiąść?
"Klinika Małych Zwierząt" :wink: (ale uważaj, bo jest na żądanie).
Nie przypominam sobie, żeby sie inaczej nazywał, ale ja nie jeżdżę tam autobusem.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Dagi
Posty: 18
Rejestracja: sob lis 20, 2004 10:21 pm

Mój Szczur, pomocy!!! Jest spuchnięta cała...

Post autor: Dagi »

Ooo, super, napewno bym nie przeoczyła takiej nazwy, ale sama rozumiesz, chcę wyjść i wiedzieć że napewno wiem jak jechać, a nie że jakoś trafię.
Ale i tak jeszcze nie wiem, czy pójdę do tej Kliniki czy do dr Wojtyś, to zależy od mojej pracy, ale na ursynów mam bliżej niż na Górczewską, no i już dokładnie wiem jak tam się jedzie.
Bardzo dziękuje za te wszystkie rady....
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Mój Szczur, pomocy!!! Jest spuchnięta cała...

Post autor: PALATINA »

Jeśli wysiądziesz z autobusu, to nie da się kliniki nie zauważyć. Jest tam tylko kawałek trawki i nic innego poza wielką kliniką i stojącymi przed nią samochodami!

Nawiasem mówiąc dr Wojtyś jest sympatyczniejsza niż dr Bielecki (on bardzo się troszczy o zwierzeta, ale właściciele go mniej interesują 8) ), ale Bielecki chyba jednak ma wiekszą wiedzę :roll: .

Jeśli wybierasz z tych dwojga, to niezależnie od decyzji wybór będzie doskonały!!!! :lol:

Powodzenia!
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Dagi
Posty: 18
Rejestracja: sob lis 20, 2004 10:21 pm

Mój Szczur, pomocy!!! Jest spuchnięta cała...

Post autor: Dagi »

Moja Miszel była dziś u Pani Doktor Wojtyś. Ma chore serduszko...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Mój Szczur, pomocy!!! Jest spuchnięta cała...

Post autor: ESTI »

A jaka diagnoza?

Co powiedziała dr?
Obrazek
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Mój Szczur, pomocy!!! Jest spuchnięta cała...

Post autor: PALATINA »

[quote="Dagi"]Moja Miszel była dziś u Pani Doktor Wojtyś. Ma chore serduszko...[/quote]

To przykre. :cry:
Moja suczka też ma chore serduszko (kilka wad wrodzonych).
Lekarze mówili, że nie ma szans na przeżycie roku od diagnozy, a rok już minął :lol: .
Wiem, jak bardzo boli taka diagnoza....
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”