Nasze dzieciaki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Nasze dzieciaki

Post autor: Spark »

My też chcemy się pochwalić swoimi ogonkami . Pierwszy ( który miał być jedynym ) w naszym domu pojawił się Rico . Stali bywalcy forum znają go więc nie będę tu się rozpisywać jaki to on piękny , mądry i kochany - to się po prostu wie ;D .

Tu zdjęcie młodego Rico ( kilka gramów temu :D )
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rico to indywidualista . Ponad wszystko ceni sobie kimanie za kanapą , jak chce być pomiziany to sam przychodzi . Kocham go za to , że jest taki mimo wszystko czuły . Np. rano wkładam śniadanko do klatki Psota w locie wskakuje do miski i zanim ją postawię to ona już szamie ; a Rico chociaż oczęta spanikowane biegną w stronę żarełka to najpierw musi polizać rękę , daje się pogłaskać , podrapać i wtedy dopiero je . Na początku nie wiedziałam o co chodzi - ja mu tu pełną michę a on stoi i patrzy na mnie . Dzisiaj też mnie zadziwił - dawałam im ziarenka ( w naszym domu traktujemy je jako wyjątkowy rarytas ) Psota wskoczyła na fotel na którym siedziałam . Wołam Rico który jak zwykle spał za kanapą . Musiał już stać obok mnie ale go nie zauważyłam tylko poczułam szarpanie nogawek spodni -tak dawał mi znak , że jest ( a może to jednorazowy " incydent " ). Kochamy go bardzo !

Kiedy szukaliśmy pomocy trafiliśmy na to forum . Nie chcieliśmy aby Rikuś był smutny i tak trafiła do nas Psotka .

Obrazek

Żywe srebro ! Wszędzie jej pełno . Jeśli myślisz , że " tam " nie wejdzie to ona na pewno to zrobi . Ma kilka dodatkowych imion np. Spiderrat , Kobieta - Mucha ( bo bez problemu wchodzi na gładkie , pionowe powierzchnie ) . A oto dlaczego nazywamy ją Szefową ( zdjęcie nieostre ale boskie ! )

Obrazek

Jej ambicją jest danie totalnej wolności szczurom w naszym domu więc zapamiętale niszczy wszystkie zabezpieczenia :D :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

i ZAWSZE towarzyszy mi w łazience ( nie mogę się jej pozbyć ) jak to kobieta ;)

Obrazek

I jeszcze tandem dwóch żywiołów :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


No i się przedstawiliśmy :) .
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Leia »

Spark no wreszcie! Piękny opis ogonów! A i same ogony, że miód i że cud. I nawet że cud-miód :P Lubię kapturki bardzo. Nie mamy żadnego, ale w przyszłości na pewno i u nas taki zawita. Prosimy o dużo zdjęć i miłych historyjek.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: merch »

Sliczne ogonki i wypasiona klatka , co to za model ?
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Czerwonaona »

Śliczne kapturki i piękne foteczki..prosimy częściej i więcej:)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: odmienna »

jakie śliczne! :D i eleganckie :)
Kapturki, zwłaszcza czarnejednak mają to "coś"- ileby człowiek patrzył, ciągle mu mało.
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Spark »

Już wiem po co zakłada się ten temat - taka czuję się dowartościowana :D . I szczuraski chodzą takie dumne :D . Za wszystkie miłe słowa pięknie dziękujemy ! merch - klatka zakupiona w zooplusie i nazywa się " Tom " . Fajnie wygląda ale umyć to cholerstwo ! Nie mogę jednak głośno narzekać bo została zakupiona za zaskórniaki synusia plus pieniądze jakie dostałam zamiast prezentu na urodziny . Kiedy powiedziałam TŻ na co kasę przeznaczę to mogę się założyć , że zastanawiał się czy to już czas na ubezwłasnowolnienie mnie :D :D :D . Więc kiedy ją myję to na zewnątrz jestem cała w skowronkach a w środku klnę na czym świat stoi >:D ! Pozdrawiam !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: marlena91 »

Super szczuraski, śliczne :-*
I klatka też super, ale czego się nie robi dla tych kochanych potworków, ;)
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: unipaks »

Świetne te twoje szczurki , gratuluję :) Zdjęcie "szefowej" jest kapitalne ;D
Jedna z naszych sióstr też ma we zwyczaju zwracać naszą uwagę ,ciągnąc za nogawkę spodni(rzadziej :za włosy:D )
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: RattaAna »

kaptury rządzą ;D wydają się być zawsze czyściutkie, żeby nie wiem w czym sobie mordunie upaprały; widać, że im u Ciebie dobrze, aż miło popatrzeć :) a fota z toaletą Psotki w łazience rewelacja :D
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Leia »

Tom mi się też podoba. Ale właśnie - to mycie. Ja jeszcze nie miałam okazji myć naszego nowego Fureta XL. Ale mówiąc szczerze, jestem przerażona. Nie wiem, jak się za to zabrać.
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Cyklotymia »

Jakie kapturki cudne :D Sama mam dwójkę kapturasów i jestem w nich obłędnie zakochana ;)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: *Delilah* »

Kobieta-Mucha zachwycająca (zdjęcie "szefowa" i jej nóżeczka dyndająca - wymiata :) )
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Ausaya »

no wreszcie szczurasy doczekaly sie swojego tematu! :)

Wymiziaj i wyczochraj je od nas :D Śliczne :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Spark »

Wszystkim bardzo dziękujemy za miłe słowa :-* !

Leia - podpatrzyłam jak wygląda Wasza klatka . I zakwiliłam cichutko dlaczego - nie kupiliśmy Fureta . Tom nie ma drzwiczek na górze i kijowo przez to się czyści bo muszę włazić do klatki :'( .

Od kilku dni Psota ciągle piszczy tzn . ona piszczy właściwie ciągle ale ostatnio jakby więcej . No to wytłumaczyłam :D . Myślałam , że to może Rico coś jej robi i biegałam z duszą na ramieniu żeby zobaczyć o co chodzi . Po kilkukrotnym skradaniu się do klatki ( czujne są bestie ;D ) podpatrzyłam np. taką sytuację : Rikuś siedzi sobie , łapeczki podkulone a Psota chodzi koło niego i piszczy :-[ . Wyglądało to jak małżeńska sprzeczka ! W końcu chłopak przesunął się w bok a ona wskoczyła na zwolnione miejsce pokręciła się 3 sekundy i poleciała w drugi koniec klatki . O co chodzi ! Tak może być ? Kłócą się ? Źle się dzieje ? Tak więc od kilku dni oprócz tych pytań w głowie mam jeszcze tylko pisk...
Muszę jeszcze dodać foty bez których temat będzie niekompletny . Malutki Rico - rozczulają mnie te duże tylne łapki u takich maluchów :D .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Spark »

Jakby ktoś pytał ;D to u nas ok . Po prostu nie mogłam nie zrobić jeszcze jednej fotki Szefowej tym razem wyraźnej ;)

Obrazek tu akurat zmęczona życiem :D

Dzieciaki zaczęły gryźć kanapę - moją nową kanapę !!! A zaczęło się od papieru toaletowego ( i jak zwykle wyszło do d... :D ). Taktyka na papier była na początku taka :

Obrazek czyli zabrać ludziowi to to fajne
Obrazektu żarty się skończyły :D

Ludź chciał być sprawiedliwy ( bo Szefowa zgarnęła by całą papierową pulę ) i rozdzielał po kawałku ( jak za starych dobrych czasów :D ) . Taktyka wnoszenia pod KANAPĘ była różna :

Obrazek tu fajnie wygląda dupka Rico :D
Obrazek
Obrazek

Współpracowały aby było szybciej
ObrazekRico wygląda jak doberman :D

Uwijały się dzieciny w pocie czoła
Obrazek
Obrazek
http://images39.fotosik.pl/154/ab46bd2f1882f9a3med.jpg
Obrazek
Obrazek

Po robocie był czas na przekąskę
Obrazek

I mizianko
Obrazek

Ułożyły się paskudy na tym papierze a po chwili stwierdziły , że to za mało i zaczęły rąbać kanapę >:D >:D . Wybaczcie ale zdjęcia zniszczeń nie zamieszczę :'( . Tylko z drugiej strony jak można się gniewać patrząc w takie oczęta -

Obrazek


Wyjeżdżamy na wakacje . Dzieciaki jadą do Hanki&Medyka . Dostały przykaz bycia grzecznymi , kulturalnymi szczuraskami :D . Może uda nam się na wyjeździe dorwać do kompa . Na razie mówimy trzymajcie się ciepło !

Obrazek
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”