Uszy, mysz i patykomaniak

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: unipaks »

Przesłodkie są te chłopaki, no i fajnie , że łączenie poszło tak świetnie :) Uroczo wyglądają razem takie przytulone .
Wygłaszcz oba ogonki :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Wczoraj zauważyłam, że Filipek ma dużo większą stopę od Edzia, mimo że jest jeszcze od niego nieco mniejszy :D Ogółem ogonki mają się dobrze, Filipek miał katarek, ale już mu przechodzi :) No i wyrósł z niego mały skarżypyta :P Mam połączone 2 klatki, póki co sznurkiem. No i mały zaczął to gryźć przez kraty. Ja podeszłam i mu to podniosłam w górę, tak że nie dosięgał. No i patrze a tu już Edek z domku wychodzi i wchodzi na górę do małego. Ja odeszłam, mały jakiś taki uradowany się w Edka wtula :P. Po jakiś 5 minutach znów zaczął gryźć, więc ja znowu podeszłam i mu to zabrałam, no i Edzio wystawił łepek i wyszedł i się tak na mnie spojrzał dziwnie :P I tak jest za każdym razem jak coś małemu odbiorę albo coś to Edek od razu przybiega ::) Postaram się wrzucić zdjęcia w tym tygodniu bo ich już trochę :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Fotencje :D
Obrazek Obrazek <-Naleśnik ;D ! Obrazek Obrazek Pić się chce :) Obrazek Sereek :) Obrazek Obrazek Myju myju ;) Obrazek Obrazek Chcąc wejść do kieszonki :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: *Delilah* »

oh, szczurze nalesniki to jest to co tygryski lubia najbardziej :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Filipek już nie jest taki malutki w porównaniu do Edka :D Rośnie jak na drożdżach ;D
Kupiłam im poidełko ferplasta sippy i po kilkudniowej nauce wreszcie zaczęły z niego pić, a już myślałam, że się nie nauczą ::)
Tak patrze na niektóre ogonki i one są takie... wielkie :) Moje to jakieś takie szczuplutkie są mimo, że jedzą niesamowicie dużo :P Albo mi się tylko tak wydaje, nie wiem :P ;)
No i kilka nowych fotek :) :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Esfly
Posty: 34
Rejestracja: czw gru 04, 2008 11:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Esfly »

Nie martw się o ich wagę - przytyją ;) U mnie najpierw Melcia była takim małym żarłokiem i ważyła zdecydowanie więcej niż Tuśka, a teraz role się zamieniły - bo Tusiul to taka wielka kluska, a Mela mimo, że wcina normalnie szczuplejsza i drobniejsza jest ;)

Śliczni Panowie ;) Edek ma podobne znaczenia na grzbiecie do mojej Tusi, tyle że ona to agutkowa dama :)

Wymiziac i wyczochrać w imieniu moim i moich Panien proszę - koleżanek ze Szczecina ;)
Tusiulek i Meluś :) <:3 )~
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Fotki :)
Obrazek Obrazek z misiem :)
Obrazek szczurze jingjang :P
Obrazek Noski :)
Obrazek
Obrazek Kawałek Edzia ::)
Ogółem ciury mają się dobrze, znalazły sobie nowe zabawki - kostki lodu :) W czwartek jadę z nimi do weta, a tak dokładniej z Filipkiem, żeby sprawdził co z tym kichaniem, bo ja już się poddaję, nie wiem co mu jest, nic nie pomaga :P. No i stały się dosłownie nierozłączne, jeśli jeden pójdzie do innego pomieszczenia, to drugi za nim :) . NO i gdy otwieram klatkę, to Filip od razu do mnie wybiega, a Edek mimo, że jest o wiele większym pieszczochem zastanawia się przy wejściu czy wyjść czy nie :P
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: grzesia »

Słoooooodkie ;D
Wymiziaj ;D
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Wymiziane ;)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Wróciłam niedawno od weta. Filip dostał zastrzyk od alergii, może wreszcie przestanie kichać :) Za dni muszę znowu iść i zobaczy się co dalej :) Obecnie ogony śpią sobie przy wiatraczku i odpoczywają :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;) Troche nowych fotek ^^"

Post autor: Vicka211 »

Dzisiaj Filipek dostał ostatni zastrzyk :) Ja się tak poddenerwowałam, jak to ja, że zamiast powiedzieć, że przyszłam z nim na zastrzyk, to powiedziałam że na szczepienie hah ::) Do domu szłam pieszo, bo nie chciałam pchać się znowu w tramwaju i patrzeć jak ludzie na mnie patrzą, że mam szczura :P No i Filipkowi strasznie się podobało, może też dlatego, że prawie całą drogę go głaskałam :) (bo w transporterku siedzieć nie chce tylko pcha mi się do bluzy ::) )
Po drodze zauważyłam psa, który miał identyczne znaczenia jak Filipek hehe ;D
No i fotki :)
W drodze powrotnej :)
Obrazek Obrazek
Na balkonie ;)
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: odmienna »

przesympatyczni! :D zdjęcia z misiem, są rewelacyjne a to: http://img5.imageshack.us/i/2payxp.jpg/ - uruchamia wyobraźnię :P
Życzę, by zastrzyki pomogły i by Filipek przestał być "zakichany" :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: ol. »

Mi się podobają najbardziej: szczur wyglądający zza pazuchy i szczur pod groszkowym parasolem ! Elegancik !
Jak po kuracji, jest mu już lepiej ? Wszystkiego dobrego !
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Tak, już Filipek nie prycha i zadowolony zjada marchewkę razem z Edziem :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: ol. »

To świetnie, niech się chłopak zdrowo chowa :)

A jaki lek dostawał na tą alergię ? I czy zdiagnozowano na co ta alergia ? Pytam, bo Herman też ma tendencje do psikania od samego początku, chory na pewno nie jest, ściółki przetestowałam różniaste a on i tak od czasu do czasu psika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”