[CIAŁO WŁAŚCICIELA] dobiera sie do oczu, uszu ,nosa...

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: Angua »

moje atakują stopy (palce), ale tylko w skarpetkach. Nie gryza bosych stóp ani skarpetek solo. Dziwne
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: Mycha »

Moje lubią skarpetki. Niekoniecznie brudne. Kiedy jedna z samic dostanie się do szafy to właśnie tam zatrzymuje się na odpoczynek.
Jednak co dziwne wszystkie szczurki kochają moją torbę. W domu kiedy je puszczam jest głównym elementem zainteresowania. Walczą o nią. Może chodzi im o to, że znajduje się na niej dużo interesujących zapachów? :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: koteczek »

u mnie tylko Prina atakuje stope jak mam skarpetki... ale to czasem jest drazniace jak siedze i nagle widze szczura pedzacego na moja stope!! Napad w bialy dzien ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: krwiopij »

[quote="Angua"]moje atakują stopy (palce), ale tylko w skarpetkach. Nie gryza bosych stóp ani skarpetek solo. Dziwne[/quote]
u mnie tak samo... :lol: ale to nie jest tak, ze podstwpnie mnie atakuja... po prostu czasami kiedy przechodza obok mojej odzianej w skarpetke stopy, tak jakby od niechcenia ja sobie dziabna... ;) nie jest to powazne ugryzienie, ale wdczuwalne - nie zadna zabawa... zupelnie nie wiem, skad u nich takie podejrzane zachowania... :lol:

[quote="Mycha"]Moje lubią skarpetki. Niekoniecznie brudne. Kiedy jedna z samic dostanie się do szafy to właśnie tam zatrzymuje się na odpoczynek. [/quote]
hmm... a moje lubia moja bielizne... :roll: ostatnio wyjmuje z szafy moje sliczne czerowne majteczki, ide z nimi do lazienki, wykapana i pachnaca chce je zalozyc - i nagle zauwazam, ze to nie zadne maljeczki a urocza koronkowe siteczko... :twisted: nie mam pojecia, co tak pociaga te bestie w mojej bieliznie, ale od tamtego czasu bardzo wazam, zeby nie dostaly sie do tej czesci szafy... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: lajla »

aaah to jesli chodzi o szafy... to floyd upodobal sobie swetry... oj tak dla jego ulubionego swetra wspinal sie na ostatnia polke w szafie (a szafa ma napewno 2,40 m.) trzeba bylo drabine taszczyc zeby go z tamtad wyciagnac :D a przy okazji odwiedzal inne polki i zostawial lady w postacji wygryzionych dziur, dzkie bogu ze tegop malo bylo no ale Floyd ma zakaz szafy i ogolnie mego pokoju - bo sieostra- wiec biega w salooonie ;) i w jednej pustej szafce nawrzucalam mu ubran w ktirych nei chodzimi zeby nie zatracil wszystkiego :lol:
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: maka »

moje nie reaguja wogole na stopy,wlasnie sprawdzalam.......nie interesuja ani troche sie stopami
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: Anita »

Mój Joachim jak latał po łóżku, a ja sobie leżałam, również miał zwyczaj gryzienia mojej stopy (a konkretnie - palucha ;))
Trzy obecne maleństwa póki co nie stosowały podobnych praktyk, oby nie zaczęły :)
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: oliwi@ »

stopy hmmm :) powiem tak :) jaksiedze przed kompem a szczur biega po podłodze to olewa je, ale jak leże w łóżku a on lata pod kołdrą to fakt - nie może się oprzeć aby zasmakować takiego specjału ;) raz dziabnął mnie tak, że aż podskoczyłam z wrażeniai od tamtego czasu jakoś nie zbliża się do tych dziwnych "rzeczy" :)
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: Angua »

[quote="krwiopijka"]
hmm... a moje lubia moja bielizne... :roll: ostatnio wyjmuje z szafy moje sliczne czerowne majteczki, ide z nimi do lazienki, wykapana i pachnaca chce je zalozyc - i nagle zauwazam, ze to nie zadne maljeczki a urocza koronkowe siteczko... :twisted: nie mam pojecia, co tak pociaga te bestie w mojej bieliznie, ale od tamtego czasu bardzo wazam, zeby nie dostaly sie do tej czesci szafy... ;)[/quote]
czyżby szczurki - fetyszyści :P
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: Gosik »

Wszystkie moje dotychczasowe szczuraski podgryzały mi stopy :/ I to nie tylko jak chodzę... Najbardziej lubią mnie zaczepiać jak siedzę pod kołdrą - wtedy potrafią całkiem nieprzyjemnie skubnąć. Po prostu próbują zachęcić mnie do zabawy
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Groszek mial zawsze sklonnosci do atakowania stop,czy to w skarpetkach czy bez... Teraz juz mu sie polepszylo...
Za to paskuda pogryzla mi zabytkowa koszule nocna po mamie...a byla taka sliczna...w wisienki...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: Meggy »

ja jak chcę poleżeć w dzień pod kocem i trochę podespać to muszę je zamykać, chyba ze akurat śpią pod łóżkiem, bo jak latają, to 10000% pewności, że zaraz mnie coś w stopę trafi, i to bynajmniej nie przypadkiem, polują na mnie a ja spać nie mogę - dodam że nie pomaga mycie stóp i zmiana skarpet :?
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: pixxa »

Moje to najlepiej siedzialyby mi na glowie :D... doslownie.. zawsze myja mi tak oczka :)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: Dixi »

Moja niuńka jeszcze chyba nie odkryła zabawy w podgryzanie stóp, narazie ma etap z rzucaniem się na nogawki od spodni :D
Pozdrawiam,
Aguśka
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Czy Wasze szczurki atakuja stopy?

Post autor: Sandrex »

Moje dziabągi stop nie atakuja, za to bardzo lubia wspinac sie nogawka w gore, co jest przewaznie bardzo zabawne ( chihram sie do upadlego) tylko czasami, nie zbyt, gdy zamiast wspinac sie po materiale wspinala sie po mojej biednej skorze. :roll:
Wake Up Little Sparrow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”