Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Łączymy sie

Post autor: pin3ska »

Nina pisze:
Dałam za wygraną :-\ Chyba zrobiłam sie za miękka na łączenie
Nie odpuszczaj, moje sie zarły przez prawie 2 tygodnie zawsze i w koncu nie było siły, musiały sie pogodzić. Ja ze stresu pociłam sie przy klatce - po 15 minutach byłam cała mokra. Poza tym musialam spac przy zaswieconym swietle obok towera na kanapie za krotkiej dla mnie o jakies co najmniej pół metra i nogi od kolan w dół wisiały mi na podłodze :P Ale sie w koncu udało i zamieszki ucichły O0 Przeciez nie ma co liczyc na to, ze dorosłe szczury po jednym dniu pojda grzecznie razem spac :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: ol. »

już miałam napisać, że trzymam kciuki, a tu akcja się skończyła;(
szkoda, ale może przy drugim lub trzecim podejściu panny dadzą sobie nawzajem szansę;

17 osobowe stado to coś co przerasa moją wyobraźnię, oglądałam kiedyś na youtube film, gdzie ktoś wsadzał do dolnej części towera szczurka po szczurku i końca nie było widać, a mimo wszystko i tak myślę, że było ich mniej niż 17 :-\

pozdowienia dla wszystkich ogonów: tych 17 po dzisiejszych przejściach i tych 5 szczęściar co sobie mogły noga na nogę i tak 8)
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: glucjan »

Ja nie moge! WOW! jestem pod wrazeniem Twojego zwierzynca, przepiekne sa! Poooodziw!..Imie Achaya...rozwalilo mnie, moja ulubiona postac ksiazkowa:) pozdrawiamy
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: Nina »

Pin, aż tak mi nie zależy na połączeniu ich, żeby tak gnębić siebie i szczury. Nie mam nerwów i przede wszystkim czasu na pilnowanie ich. Może będe jeszcze próbować, ale jakąś inną taktyką. Zastanawiam sie nad dorzucaniem do młodszych dziewczyn po dwie ze starszego stada.
Przydałoby sie jakieś neutralne miejsce z którego nie mogłyby zwiać :-\


Przed chwilą widziałam coś koszmarnego :( Jakieś dwa dni temu koleżanka do mnie dzwoniła, mówiąc, że ma na podwórku ślicznego, młodego dzikuska. Nawet chciałam go zobaczyć, ale akurat zwiał. Przed chwilą go zobaczyłam. Szkoda, że w zębach kota :( Śliczna, ok. miesięczna samiczka...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: merch »

:(

[*] dla dzikuska
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: Dorotka96 »

Bidna dzikuska, szkoda jej :-[
[*]
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Roba$
Posty: 76
Rejestracja: wt sty 27, 2009 6:04 pm
Lokalizacja: P-ń

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: Roba$ »

Nina, to od którego roku życia, szczury są częścią Ciebie ?

Biedulka [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: Nina »

Od niedawna. Chociaż nie pamiętam i nie chce pamiętać jak było przedtem :) Odkąd sie pojawiły wszystko pomału zaczęło iść w lepszym kierunku... Zmieniłam sie przez nie i tyle ;)
3 lipca minęły 3 lata. Mam z tej okazji niespodzianke, bo 3 lipca (nooo, z 3 na 4 lipca) zostałam modem :)


Ten dzikusek... wiem, że to przecież codzienność dzikich szczurów i kotów i lepiej, że skończył tak (miał przegryziony kark), niż po zjedzeniu trutki... ale cholera, czemu musiałam to widzieć? :-X
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: Babli »

Oj. Dla dzikunki (*) .

Trzymam kciuki za Bąbelkę :-*
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: odmienna »

cholera, czemu musiałam to widzieć?
jak zaginęła mi kotka- przekonałam się, że łatwiej by mi było gdybym znalazła ją np. przejechaną przez samochód, niż wyobrażać sobie, że cierpi strach, głód i dręczenie przez ludzi... myślę, że taki koniec dla dzikiego zwierzątka, jest nawet lepszy niż eutanazja. Za tą przykrość, za to że zabolało Cię serducho, ona zyskała miejsce wśród Twoich po Tamtej stronie - już nie jest "niczyja" :) .
Kciuki za Bąblę.
...
oj, jak ja rozumiem to odpuszczanie łączenia....nie mam do tego sił :-\
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kolejne łączenie nie udane.

Post autor: Nina »

Buahahahahaha.
Te zdjęcia utwierdziły mnie w przekonaniu, że naprawde za dobrze karmie swoje zwierzaki :D
Koczilla na swym łożu :P Tzn moim ::)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Na ostatnim wygląda, jakby chciała kogoś zjeść, ale to nie tym razem ;) Wtedy tylko ziewała :P

I przy okazji: Puszek, kocisko mojego lubego. Świetny, wielki, rudy Pers :)
Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kocie fotki str 113

Post autor: ogonowa »

Puszek jest ekstra :D. Pomimo to, że nie lubię kotów, to on mi się podoba :).


A o koczilli to już nawet szkoda gadać, jej urody nic nie opisze ;D, a tym bardziej charakterku :P.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Kocie fotki str 113

Post autor: Nina »

Croppciasta:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I reszta największego stada:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A to uwieeeelbiam ;D I zdjęcie, i szczura - Trishna :D
Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Str. 113 - fooootki Croppy i reszty

Post autor: Telimenka »

Slicznosci przesliczne :-* :-*
A u dr. Piaseckiego bylas juz? Czy nie?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Str. 113 - fooootki Croppy i reszty

Post autor: Nina »

Telimenka pisze:A u dr. Piaseckiego bylas juz? Czy nie?
Gdybym była to na pewno nie dałoby sie tego przeoczyć ;) Nie, nie byliśmy. Dr nie chciał operować w sobote. Czekamy na chłodniejszy dzień i jedziemy...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”