Szczurobajki (mało)polskie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój oddział

Post autor: unipaks »

Babli , wciąż nie mogę w to uwierzyć - przykro mi bardzo , że musisz oddawać szczuraski... :(
Trzymam kciuki , żeby się zaaklimatyzowały w nowym miejscu i pokochały swoich opiekunów
Trzymaj się :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój oddział

Post autor: Akka »

Ja też trzymam kciuki żeby wszystkie znalazły zasłużone dobre domki... Przykro mi że tak musiało się stać, trzymaj się ciepło :*
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój oddział

Post autor: susurrement »

do mnie to jeszcze nie dociera.. cały czas nie mogę uwierzyć, że musisz je oddać.. :(
a najgorsze, że bardzo chciałabym je wziąć, żebyś nas odwiedzała.. ale nie mogę.. więc cieszę się, że udało Ci się znaleźć domy.. dasz nam potem znać kto trafił do kogo?
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział

Post autor: Babli »

Dziękuję.. :)

susu, domki..? Hm.. nic nie jest pewne.. ;)

Dla osłodzenia czasu, mam u siebie Harrego i Rona igig.. :)
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój oddział

Post autor: ogonowa »

susu, jak trafiły szczury do osób z tego forum, to trzeba śledzić tematy w Naszych pupilach ;D. Na pewno się wszyscy pochwalą ;D.
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Mój oddział

Post autor: Buni@ »

Babliś, ja jednak nadal bardzo Ci zazdroszczę :-[ Mimo iż oddajesz szczury [jestem w niemal takiej samej sytuacji] to jednak nie wszystkie. Ja muszę oddać mojego ostatniego ogonka... . Tobie życie osłodzą jeszcze inne, te co zostaną. Mi nie pozostanie już nić...kompletnie nic. Gdyby tego było mało osoba, która na poważnie zainteresowała się adopcją Gryzi [jako jedyna zresztą]...nagle zniknęła, urwała ze mną kontakt. :-\ Twoje ogonki trafią do najlepszych domków, z najlepszymi opiekunami. Powinnaś się cieszyć, że będziesz jeszcze miała resztę stadka, a ta druga połowa będzie miała dobry dom.

Mam nadzieję, że wszystkie ogonki [razem z Panem Myszem ^-^ ] znajdą dobry dom.
Powodzenia!

Wiem jak się czujesz...uwierz mi. Dlatego...
Trzymaj się :-*
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Mój oddział

Post autor: *Delilah* »

U... Nawiedzam temat Szanownej Moderatorki i takie wiesci dobijajace:(
Ale skoro tak musi byc, to nie pozostaje nic innego jak szukac w tej sytuacji jasnych stron.
Szczuraski zapewne trafia do osob odpowiedzialnych i zforumowanych, tak ze bedziemy mogli śledzić ich dalsze losy na bieżąco.
Trzymaj sie Bablis.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział

Post autor: Babli »

W sobotę jadę do Krakowa. Fruzia pojedzie do nausicaa. Tutaj można śledzić dalsze jej losy od soboty zapewne..

Buniu, Delilah, dziękuję Wam.. :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Mój oddział

Post autor: Rhenata »

Babli, to bardzo przykre ale jak mus to mus,bądź dzielna
wymiziaj swoje dziubki od nas
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział

Post autor: Babli »

Fruziol już w nowym domku... :)

U nas spokojnie. Ale czuję, że zawiodłam siebie i ją. Bo w końcu miałam być za nią odpowiedzialna, zapewnić spokojne i dobre życie, bez przeprowadzek. Miałam nadzieję, że będziemy razem, do końca. Ale widocznie życie sobie inaczej wymarzyło. Dziwne troszkę.. Będę musiała jeszcze parę ogonków 'zawieść'... :( Niedługo będą zdjęcia.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Mój oddział

Post autor: ol. »

Trudno o pocieszenie w takiej sytuacji, pewnie żadne słowa nie ukoją tego uczucia "dziwności".
Nie jest tak jak sobie umyśliłaś, ale nie zawiodłaś jej znajdując nowy, kochający dom. Niech jej się tam żyje długo i szczęśliwie. Wiedza, że tak jest sprawi, że i Tobie będzie lżej, ale czy mniej dziwnie ?
Trzymaj się dzielnie.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Mój oddział

Post autor: Nina »

Nie zawsze wszystko układa się tak jakbyśmy chcieli. Czasami nie wystarczą najszersze i najmocniejsze chęci...

Znajdujesz im najlepsze domy z możliwych i to sie teraz liczy najbardziej :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: Mój oddział

Post autor: Krejzoolek »

Oj..Balbi.Wiem jakie to jest ciężkie. :( Będą mieli dobre domki,będziesz miała foty..Wiem,ze to nie to samo,ale ważne,ze będziesz wiedziała co z nimi.
Kiki, Dusia [*][/color][/size]
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Mój oddział

Post autor: Buni@ »

Ehh...wiem jak się czujesz.
Niestety życie to nie bajka. Nic nie trwa wiecznie, dlatego trzeba się tym cieszyć póki to mamy...
Jestem pewna, że trafią do najlepszych domków i do kochających właścicieli. Na bieżąco będziesz wiedziała co się z nimi dzieje. Nic więcej nie możesz dla nich zrobić.

Trzymaj się... :-*

P.S Czekamy na zdjęcia na osłodę. :)
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Mój oddział

Post autor: marlena91 »

3maj się, będzie dobrze musi być dobrze
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”