Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
WielebnyPatyk
Posty: 214
Rejestracja: wt cze 09, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Strzyżów (woj. Lubelskie)

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: WielebnyPatyk »

susurrement, moja babcia kiedyś powiadała: kto dobre serce ma, nawet byka w biegu zatrzyma :) możliwe, że zwierzęta wyczuwają dobre intencje ludzi, bądź... opiekunka owego pieska była dla niego wredna i czułości mu się zachciało ;D
Żyję łatwo , lekko i przyjemnie
Choć niektórzy mówią wokół,
że zostanie wielkie gó*no ze mnie,
a ja na to śmieję się HA! HA!
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

baba zazdrosna była że na nią tak nie skacze i nie cieszy się na jej widok:P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

hah, a ja "zaczepiam" jeśli widzę przyjazny błysk w psich oczkach - i widać, że piesek tylko czeka na zachętę z mojej strony, żeby na mnie skoczyć, albo przewrócić się do głaskania, albo tylko się połasić...
fajnie to wychodzi - tak dla obserwatora z boku albo np dla właściciela :D - z rottweilerami na przykład. [bez kagańca].
nie po to ludzie kupują strrrraszne grrroźne psy żeby im je pierwsza lepsza obłapiała na ulicy O0 powinnam się bać przecież a pies zapewne warczeć.

a takie starsze baby mają dziwne poglądy na temat własnych psów :/
ten się nie myli, kto nic nie robi
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: xMsMartax »

Właściciel psa się znalazł ;) dzwonił przed chwilą , powiedział że pies ma na imię Maksiu, a tylk na to imie ragował jak go wczoraj wołałam ;)

ma przyjsc po 19 po psa.
Obrazek
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: UprzejmaCegła »

yss ja mam podobnie :)
Opowiem taką jedną dziwną sytuację, do dzisiaj pękam ze śmiechu na myśl o tym ;D

Pewnego dnia wybrałam się do mojej Kaśki. Miałyśmy trochę wolnego czasu, więc zachciało nam się pójść na wino pod most, ale żeby tam dojść trzeba przejść polną dróżką. Najpierw odwiedziłyśmy sklep (trunki, truneczki), a następnie udałyśmy się do wcześniej wybranego miejsca. Idąc tą ścieżką, zauważyłyśmy typowego dresa 2x2m z dogiem argentyńskim. A wiadomo jak dresy wychowują swoje pieski. Koleś popatrzył się na nas, spuścił psa i krzyknął: "Bierz te su*i!". Kaśka od razu chciała uciekać, złapałam ją za rękaw i powiedziałam cicho "stój". Pies był już prawie przy nas, w jego oczach było widać żądzę mordu. Kucnęłam, uśmiechnęłam się i powiedziałam spokojnie "no chodź malutki, no chodź ptysiu przesłodziutki". Bestia rzuciła się na mnie i zaczęła mi lizać twarz ;D łasiła się biedulka umęczona i nie chciała się odczepić ode mnie ;D wyobraźcie sobie minę owego drecha, kiedy zapytałam złośliwie: "czy on gryzie?" ;D a co najlepsze, gość go wołał, a on nie chciał do niego iść :P później "poprosiłam" psiaka żeby poszedł i z wielkim bólem udał się do właściciela, który szybko uciekł ;D

Wydaje mi się, że to też trochę zależy od strachu. Nie raz miewałam takie sytuacje, lecz nigdy się nie bałam. Zwierzęta wyczuwają strach bądź inne odczucia i reagują instynktownie.
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

No Wielebny nie doczytało się regulaminu...

9. Jeden Użytkownik może posiadać tylko jedno konto, a za korzystanie z więcej niż jednego grozi banicja.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Patyk, a Ty czemu nowe konto masz? (chociaż ten nick jeszcze lepszy od poprzedniego ;D )
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: xMsMartax »

Ciekawa jestem gdzie tacy ludzie jak on mają mózgi :P ...
A to że pies jest "groźnej" rasy wcale nie oznacza, że sam w sobie jest groźny, to tępi (jak w tym przypadku) właściciele robią to z nich...

Moja koleżanka posiada Amstaffa, nigdy w życiu nie widziałam tak słodkiego i przytulaśnego psiaka. Nie ma mowy żeby na kogoś szczeknął, nie wspominając o rzuceniu się czy pogryzieniu. Jest to Amstaf rodowodowy więc nie ma mowy o 'udziale' innych ras w jego charakterze :P
Znowuż tępy dres z mojej klatki posiada psa tej samej rasy, i po schodach się nie da go ominąć, żeby się nie rzucił. Jest postrachem mieszkańców.
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

pamiętam jak kiedyś szłam do babci i szła jakaś dziewczynka taka na oko ze 12 lat i gada pod nosem do swojego psa (kundelka zwykłego) "bierz ją, no bierz ją" a piesek biegnie koło mojej nogi i patrzy się tylko na mnie a ona pod nosem mruczy "'pie** pies"
:P
ludzie to mają shit w głowach.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: xMsMartax »

Mój pies z głupoty mojego młodszego braciszka został wychowany tak jak jest :-\ ::) jak był szczeniakiem to bylo zawsze 'bierz , bierz'. Teraz ma 8 lat i lepiej się do niego nie zbliżać, tym bardziej właścicielowi, czyli mnie... :-X Ale to jamnik, więc zagryźć nie zagryzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Piszę właśnie CV i się zastanawiam czy w rubryce zainteresowania wpisać szczury... jak myślicie?
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

Lavena, byłoby wtedy szczerze O0.







Wielebny i Uprzejmy, czemuż to nowe konto :P?
Jakby lavena nie powiedziała, to bym się nie skapnęła ::)..
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

ogonowa pisze:Lavena, byłoby wtedy szczerze O0.

Wielebny i Uprzejmy, czemuż to nowe konto :P?
Jakby lavena nie powiedziała, to bym się nie skapnęła ::)..
Ogon a jak trafię na jakąś babeczkę bojącą się szczurów... pomyśli żem świrnięta...

Skapnęła byś się raz po avatarze a dwa po podpisie w którym jest napisane że to Wielebny :D
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

Ale ja już wcześniej czytałam jej post :D. Jeden na samej górze z konta Wielebnego, a potem drugi z tej Cegły :P. I się nie skapnęłam :D. Dopiero jak przeczytałam twój post :P.


A ja myślałam, że to CV do szczurzej hodowli ;)... Ja bym napisała :P. Jakby cie kiedyś odwiedziła, to i tak się dowie :P. A na co CV? Pies, kot ;)....?
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: UprzejmaCegła »

1. Zmiana konta nie była zachcianką
2. Znam regulamin


Ciekawych zapraszam tutaj: http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=23596
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”