Żaba, szczury, inne śliczności...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
WitchyWitch
Posty: 31
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 12:24 pm
Lokalizacja: Lublin/Radom

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: WitchyWitch »

Właśnie padło, to co chciałam napisać, ale powtórzę
Nie możesz winić za to Akashy, szczurkom też zdarza się chwila nieuwagi.
Bardzo mi przykro, że się tak stało ale na pewno nie jest to niczyja wina.
Pozdrawiam Cię cieplutko i trzymaj się w tych ciężkich chwilach.
Moje dwa skarby: Szczurzynka(~wrzesień 2008) i Ping-Pong(~listopad 2008)
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: marlena91 »

Dla malutkiej Antares [*]

U mnie też się stało tak że któraś z nowych szczurek zagryzły Tequile moja szczurkę.... Przez trzy dni nie dałam rady wsiąść ich na ręce dawałam tylko jeść i pić. Az w końcu mi przeszło. Do tej pory się obwiniam, ale z drugiej strony są to tylko zwierzęta i ich jakieś tam myślenie i ich jakaś tam natura że akurat dzieje się tak a nie inaczej... I chciała bym przygarnąć jakieś jeszcze ogonki, Ale boje się że sytuacja się, może powtórzyć :(

To nie Twoja wina
Wiem że ciężko, ale mimo wszystko Głowa do góry ;)
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
Arabela666
Posty: 71
Rejestracja: śr mar 04, 2009 8:56 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: Arabela666 »

Wszystko powoli wraca do normy. Ja przynajmniej przestałam wyć.
Akasha szuka młodej (Malajka z resztą też). Zdziczała niesamowicie. Dzis sobota zjazdowa, cały dzień byłam w szkole. Moja siostra Kinia, jak zwykle dzielnie się szczurą miała zajmować. Niestety średnio to się Kini udawało, szczura ją pogryzła.
Akasha biega po pokoju jak nienormalna, jak kogoś widzi to się chowa. Nie robiła tak nigdy. Rozszarpała wszystkie szmatki jakie ma w klatce. Z rozpędu zachaczyła również moje spodnie. W strzępy. Mnie daje się dotknąć, ale wtedy - płacze.
Anatares pochowana pod domem narzeczonego. Koło mojej papużki - Cyprianka. Będzie mieć towarzystwo.
anik1
Posty: 268
Rejestracja: sob paź 04, 2008 7:47 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: anik1 »

Wiem, że żadne słowa nie są w stanie pocieszyć po tak tragicznym wydarzeniu, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic co czułaś widząc umierające stworzonko - ale jak pisały dziewczyny - to był wypadek, takie rzeczy się zdarzaja i nie ma w tym niczyjej winy. Chcesz jak najlepiej dla swoich podopiecznych i to jest najważniejsze. Wydaje mi się, że teraz jesteś bardzo potrzebna swojej szczurce, wygląda na to, ze ona nie bardzo wie co się stało .
Trzymaj sie i zostań z nami na forum.
Awatar użytkownika
Arabela666
Posty: 71
Rejestracja: śr mar 04, 2009 8:56 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: Arabela666 »

Witam, jakiś czas mnie tu nie było, ale chciałam odnowić ten temat. Patrze tak na te moje maleństwa...
Królewna Akasha zmarła na raka przysadki mózgowej (?) chyba. Niedługo chorowała, jeszcze w poniedziałek wyglądała normalnie. Zaczęło się we wtorek, jak przyszłam z pracy, diagnozna jednoznaczna leki przeciwbólowe i jakieśtam jeszcze. Na następny dzień poprawa, nadzieja że będzie dobrze. Potem znowu leki przeciwbólowe. Odeszła 13-tego wieczorem.
Dziś dowiedziałam się o szczurkach u mojej znajomej i w piątek rano będą u mnie dwie młodziutkie dziewczynki. Mam wątpliwości, to tak wcześnie. Ale klatka przygotowana, decyzja podjęta. Jutro rano jedziemy.
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: Akka »

Arabela dobra decyzja :) na pewno z maleństwami będzie Ci raźniej :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: *Delilah* »

dla Akashy...<'>
Mam nadzieje, ze tym razem wszystko pojdzie gładko a szczuraski bedą zdrowe i wesolutkie :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Arabela666
Posty: 71
Rejestracja: śr mar 04, 2009 8:56 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: Arabela666 »

Witam. Nawet nie wiem jak ten czas szybko zleciał, miałam miesiąc temu ślicznych malutkich chłopców do pokazania, a teraz dwa wielkie chłopiska... a przy nich maleństwo z miotu z Tych, które też rośnie jak na drożdżach i niedługo będze wielki jak i oni.
U koleżanki jak się okazało była dziewczyna i chłopiec: nie dwie dziewczyny jak mówiła. Dziewczynka została z mamą, malutki chłopiec przyjechał do mnie. Następnego dnia w sklepie zoologicznym dostałam (tak dostałam) chłopca który już wyrósł i nikt go najwyraźniej kupić nie chciał. Tym sposobem trafili do nas Aslan i Aramis.
Tydzień temu dołączyliśmy kruszynkę Aleksandra. Bałam się łączenia potwornie, postawiłam nową klatkę, wrzuciłam do młodego Aramisa bo spokojniejszy. Aleksander nie chciał się od niego odkleić, miłość od pierwszego wejrzenia. Z Aslanem też nie było problemów, potraktowali go jak swojego. Mam upragnione stadko teraz nie mogę się na nich napatrzeć. I śmiejemy się bardzo, widząc jak młody trzyma płaczącego Aramisa na plecach (takie ma zapędy) chociaż sam jest wielkości jego głowy:)
To moi chłopcy, patrzcie i podziwiajcie ;)
Aslanek:
Obrazek
Obrazek
Aramisek:
Obrazek
(podczas ucieczki)
Obrazek
Obrazek
i Wypierdek:
Obrazek
Obrazek
Szczurze dupki:
Obrazek
I cała banda:
Obrazek
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: Czerwonaona »

Piękni panowie...malutkie pokraczne wygląda wspaniale.
Po przykrych incydentach z przeszłości widze,że wszystko wspaniale się poukładało.
Aramisek ;D aż się mordka cieszy do niego.Ulubieniec musi być :-*
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: Vicka211 »

No tak, śliczni :D A te maleństwo takie maleńkie ! :D
Hah, dupki urocze ;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: Asiulec »

Zakochałam się w Wypierdku...
Mizianko dla cudnych panów :)
Awatar użytkownika
Arabela666
Posty: 71
Rejestracja: śr mar 04, 2009 8:56 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: Arabela666 »

W Aramisku się zakochałam od pierwszego wejrzenia, bo taki mi się piękny wydaje. Oczko w głowie, chociaż nieznośny bardzo. Tyle kabli co on w trzy dni, Akasha przez całe życie nie załatwiła ;)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: xMsMartax »

Wypierdek ;D ;D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: nausicaa »

jakie toto małe! a uszy to chyba ma większe od swojej własnej głowy:D
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Żaba, szczury, inne śliczności...

Post autor: *Delilah* »

Aaaa kolejny mikrob z rodziny "z Tych" Mikrobow rodzinnych :D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”