kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Dziękuję Wam.
Trzymam się całkiem znośnie, tylko serce mam takie skurczone...
Przez chwilę myślałam o sekcji, ale... co mnie to obchodzi??? Nie ma mojego Jerzolka nie ma go tutaj.
Pisałam, jak na widok postępów nieubłaganej starości, czułość do tego kruchego ciałka osiąga zastraszające rozmiary. Nie chciał tego widać. Niezależny, postrzelony Kaszub...

Wstałam rano, bo miałam ambitne plany na tę piękną, wrześniową sobotę. Zdziwiło mnie, że ja się kręcę a szczury nic... Jurik leżał w koszyczku taki spokojny; dopiero gdy dłuższą chwilę tuliłam jego ciałko, zorientowałam się, że bezruch trwa... w koszyczku na półce wyżej, leżeli wtuleni Bless z Gackiem. Po ostatnich wydarzeniach na Forum... przez moment, temperatura w mieszkaniu osiągnęła zero bezwzględne...

Ciałko Jerzolka, oddane już Dolinie Kwarków- przed chwilą wróciłam a po drodze wyobrażałam sobie właśnie, że od Tamtego Pięknego Stada odrywa się jasny, ciepły kłębek energii barwy agouti i rusza naprzeciw nowo przybywającego na Tamtą Stronę kłębuszka jasnej ciepłej energii łaciatej :) teraz, napewno się zrozumieli... ale ryczeć i tak się chce.

A bezruch i cisza w kwarkowie trwa.

Uzmysłowiłam sobie dzisiaj, że kiedy umierały mi kolejne szczury, nigdy nie musiałam brać pod uwagę, że w tym domu jest także Kot (że tak to eufemistycznie ujmę) – przeciwnie- ona też „cichnie”- moja kotusia kochana...
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ivcia »

Bardzo mi przykro...
Jurij ['] :(
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

jasny kłębuszku, przyjmij też ludzkie światło na drogę
[^]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

Jurik, pozdrów tam Wszystkich ... <'>
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: pin3ska »

Strasznie żal go...

[*]
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Akka »

troszkę za późno zajrzałam w temat :( przykro mi ["]
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Jurka! Słoneczko! tak cię tu brakuje...


no dobra...
Tobiaszek już w nowym domu; na nową drogę życia, dostał z kwarkowa kawałek śmierdzącego polarka i gotowanej kukurydzy... mnie oczywiście, po otwarciu oczu, brakuje takiego widoku: Obrazek Obrazek (Tobiaszu bowiem, jak wszystkie dzieciaki mieszkał nad moją głową ;) )
Przez 24 godziny nie sprzątałam jego królestwa Obrazek Obrazek Obrazek jakbym miała nadzieję, że Cyklotymia stwierdzi: „ łeee, taki szczur! Zabieraj go spowrotem”. Ale cóż, nowa mama i tata, bezsprzecznie nadają się na klientów Media Markt :D . Zatem Ptaszek- Tobiaszek znalazł swoich Ludzi i Stado, a mnie pozostało pękać ze śmiechu gdy DD dorwali się do pachnącego Tobiaszkiem wnętrza klatki... to ta sama, w której i oni spędzili wczesne dzieciństwo- to z niej skakali mi na twarz i to ją zrzucili mi na głowę w środku nocy :-\ i jako mieszkańcy tej klatki zasłużyli na miano Bobów Budowniczych.... matkożtymoja! Jakie to było śmieszne, gdy w swoich obecnych gabarytach usiłowali się tam rozgościć ;D . Dobrze, że nie ma oryginalnych półek, bo jak nic zaklinowali by się w przejściu, przez które rok temu z prędkością światła przeciągali materiały budowlane. I mina Dara przez okienko sporządzone przez Tobiaszka:
Obrazek
Tobiaszu przez ten otwór obserwował obserwujących go ze swego hamaka DD :P . Tak sobie leżeli naprzeciwko i niewątpliwie przerzucali się uwagami na tematy różne...

A teraz poczytam sobie co u Was.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Jurik gdzieś za TM iska już pewnie Jędrulkę...A może spotkali naszego Orzeszka i malutka ma towarzystwo? :) My na pewno o nich nie zapomnimy...
Cieszę się bardzo , że można znów poczytać wieści z Kwarkowa, choć już nie ma w nim tymczasowego nieznośnego dzieciaka :D
Zawsze możesz wziąć jeszcze kogoś na przechowanie ::)
Wytarmoś od nas wszystką materię; buziaczki dla was! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

Tobiaszek wesoło sobie śmiga z chłopakami, a polarowy zasikany kocyk jest coraz to bardziej serowato-dziurkowy :) Jak mi będzie kiedyś potrzebny dziurkacz do papieru, to już wiem, czyje ząbki z wielką ochotą go zastapią...

Wytul od nas te wszystkie ogromniaste szczurze kwarkowe indywidualności!
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

No wszystko pięknie.. ale ja nadal zdjec nie widzę ?!
A w szczegolności mojego ulubieńca Dolarka ?ładnie to tak


i na marginesie, nawiasem mowiąc, szeptem teatralnym :
Odmienna, u mnie nadal czeka szczur i orzeszki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Spark »

Dawno mnie tu nie było i nie mogę ze względu na wyjątkowość Jurika nie zapalić mu świeczki (*) :'( ...
Jak Twoja ręka ( cudnie opisałaś historię z Darem ) może będę monotematyczna ale ozonelę próbowałaś dać na tą - tę ranę 8) ?
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: susurrement »

ależ ten Tobiaszek ma cudnie wąsy poskręcane :)
odmienna, uwielbiam sposób w jaki piszesz.. zawsze mi tak ciepło na sercu jak Cię czytam..
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Anka. »

Tyle i złego i dobrego się działo a mi znów szlag subskrycje trafił >:(


Dla Juriczka [']...
To straszne gdy nagle odchodzi życie.


GRATuluje Nowego Domownika, ciekawsko i mądrze patrzy, więc trwaj w wierze, że nie będzie takim wszędobylskim paskudem jak moje posrebrzane :P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: zalbi »

i ja późno zaglądam..
ale ['] postawię..




tylko.. czy ja o czymś nie wiem:
Anka. pisze: GRATuluje Nowego DomownikaP
?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”