Szczurobajki (mało)polskie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie - Bracia Labinki...

Post autor: nairda »

Hm.. może nietypowy, to znaczy, że nie jest czarno-białym kapturkiem?;) Kciuki za przyszłą mamusię.

Kulka się sprawdza, w miarę, chłopcy ekspertami jeszcze nie są, a niektóre dropsy nie chcą wylatywać, bo są za duże. Ginger zdobywał je uporem, a Milo wyciągał wnioski z obserwacji - pokazywałam im, jak to działa;)

Szkoda za to, że się nie sprawdza scanomune i echinacea i Ginger nadal kicha :( Zastanawiam sie, czy nie ma alergii na coś, zwłaszcza że drapie się też częściej niz powinien. Babli, kiedy on był zaświerzbiony? Jaką ściółkę mieli u Ciebie, trociny? Jaką karmę? Ale w sumie to kicha głównie jak biega tu i tam, to coś uczulające to może być totalnie wszystko...

Chłopcy wymiziani (jakkolwiek Miluś pozwala na to tylko będąc w swojej smoczej jamie ;)) Ja wymiziana przez Gingera po włosach :)

Babli, super masz pokój dla ogonów - on jest cały dla nich?
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Hm.. Zaświerzbiony był jak do mnie przybył :P Czyli ponad rok temu ;) Ściółka : granulat słomiany Tima Natur, karma Prestige/Timma.

Cały dla nich, nie za wielki, ale dziewczyny go uwielbiają :)

Byle do środy.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: ol. »

Ze też zamknięcie sklepu musiało tak przypaść :-[
Trzymam kciuki żebyś ją wydostała jeszcze z maluchami w brzuchu. Uda się :)
Awatar użytkownika
Kiel
Posty: 82
Rejestracja: wt maja 26, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Kiel »

Ja też mam nadzieję, że wszystko się poukłada, z pewnością będzie to jeden z gorących tematów na naszym spotkaniu :)
Z nami: Dżuma, Szyszka, Ariel i Makita
Po drugiej stronie tęczy: Mały Szczur, Duży Szczur
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Oby nie :)

Dzisiaj mała porcyjka fot wieczorkiem :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Nie ma jej tam. Nie ma. Nie wiem co się z nią stało, i strasznie mi przykro.. :(

Dostałam dziwnego maila o szczurach [sczoorq - chyba o szczurach], z którego nic nie rozumiem. Poza : kraków i opylenie. :)

A. Dodatkowo zostałam posądzona o kłamstwo, w związku z samiczką zoologową, chcę ją kupić rozmnożyć i sprzedawać dzieciaki jako rasowe super szczury.

Prosimy jeszcze o kciuki za Kyuu, bo mała grucha znowu. Dałam beta, witaminki, i nutri żeby sobie popijała. Zadzwonię do wetki jutro, i najwyżej się przejdę do weta naszego po leki.

Ogólnie to: dupa.
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Nieja »

Babli pisze:Dzisiaj mała porcyjka fot wieczorkiem :)
Ja wiem, że się coraz szybciej ciemno robi i można stracić poczucie czasu ale żeby wieczór trwał 2 dni? 8) No nie bądź taka, daj jakieś zdjęcia ;)

PSEUDO EDIT:
No co się z tymi ludźmi dzieje ??? Człowiek chce pomóc, stara się, to go jeszcze zwyzywają i oskarżą o kłamstwa. No nie mogę...

Babli, nie daj się im. Żal, że samiczce nie udało się pomóc...
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Uau. Mam dziaba na udzie. I boli. Nie wiem do końca dlaczego ugryzła, ale chyba dlatego że pachniało mi tam ketuchupem, bo się pobrudziłam parę minut przed zdarzeniem. Dostałam dziaba od Aluzyjska mojego, nie mam jej tego za złe. I nie pomyślałam - a wiedziałam, że za odrobinę ketchupu mała da sobie ogon oderwać.. I wyciągałam Kyuu która wlazła pod półkę, coby dać jej przemycone beta. Pochyliłam się, a na klatce leżał Aluzyj. Powąchała, i DZIAB. Zabolało troszkę.. i krew się polała, ale nie mam jej tego za złe. Sama się prosiłam.. ::)
Aluzyj siedzi w domku i nie chce wyjść. Wystawia łebek, i chowa się ewidentnie przede mną.
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: nairda »

To ja się wtrącę ze zdjęciami ;)

Szczur majsterkowicz (zabawki 'zrób-to-sam'):
Obrazek
Szczur pozujący:
Obrazek
Szczur ostrzący zęby:
Obrazek
W tym celu?:
Obrazek
Szczur rozbrojony:
Obrazek
Szczur śmiertelnie śpiący i czekający na mizianie:
Obrazek
Szczur planujący przekopanie tunelu przez kanapę:
Obrazek

Zdrówka dla Kyuu!
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Buni@ »

Nieja napisał(a):
No co się z tymi ludźmi dzieje ??? Człowiek chce pomóc, stara się, to go jeszcze zwyzywają i oskarżą o kłamstwa. No nie mogę...
Wiem coś o tym :-\ Tyle, że ja szukałam pomocy ... zagrożono mi policją i sądem :P :-X

Nairda, szczur rozbrojony najlepszy ;D i jeszcze ten: http://img134.imageshack.us/i/img1253f.jpg/
Babli, trzymaj się.
Kciuki dla Kyuu !
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Sprzątaczka dworu, wynosiła dzisiejszym porankiem śmieci w worku, bo już przepełniony był kosz na odpadki. Idąc zauważyła, że worek się pruje..Co się okazuje ? Panienki Babli i Klee zapragnęły wolności i wdarły się do worka, z nadzieją na ucieczkę. Jednak nie przewidziały faktu, że pozostałości typu ściółka są palone w piecu. Więc dziewczynki uniknęły śmierci, a sprzątaczka po raz kolejny dostawała palpitacji serca na samą myśl, o możliwości spłonięcia. Tłumacząc to niezainteresowanym Pannom, wygadała się, a kobitki położyły się, i tak od paru godzin już leżą.

----

Albinosy - samce zostają na pewno. Ale przyznam - że wolałabym jedno stadko. Zastanawiałam się nad kastracją panów, jednakże nie jestem pewna co do tego. Dlatego Was drodzy forumowicze proszę o rady :)

Fotki.. ah fotki. Przykro mi, ale w chwili obecnej aparat nie domaga. :-\
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: odmienna »

:o zawsze mi mówili, jaką to odpowiedzialność za życie mają piloci, maszyniści i inni kierowcy, ale okazuje się, że i sprzątaczki do tej grupy zawodów zaliczyć należy :D
dobrze, że Ci się przynajmniej wygadać dały...
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Sesyjka ;D

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Reszta jutro ;D
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: igig »

Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Mój oddział - szczurobajki (mało)polskie

Post autor: *Delilah* »

Mniam niam brokułkii :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”