~~Moje Rekiny Puszyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: odmienna »

Obrazek Obrazek Obrazek - takie wieści lubię. O0
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: arrisum »

wyklatkowana widzę ^^ miło :D
i nowa pupeczka przyjeżdża do Cię :> jak tak czytam znowu GMR się we mnie budzi :P
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Co do nowej "pupeczki" to jeszcze nie wiadomo kiedy przyjezdza :) Ale juz czekam i obmyslam imiona (znajac zycie, same przyjdą do glowy po lepszym zapoznaniu sie z podopieczną).
Klatka uroczyscie rozlozona zostala wczoraj. Faktycznie, duze toto.:)
Urzadziłam ją z grubsza na razie jeszcze obmyslam, knuję i planuję ...
Cos z inwencją ostatnio kiepsko.
Hamaczek od Ogoniastej okupowany jest przez Kokardę :D
W nocy przezylam sporo emocjonujących chwil, bowiem w Dziewczyny jakby diabeł wstąpił.
Wszystkie 3 tłukły sie niemiłosiernie w poszukiwaniu piety Achillesowej nowego lokum. Potocznie mówiąc usiłowały spieprzyć, wtykały swoje niezmordowane noski w każdą kratę, szczelinę... Co gorsza, kraty są dosc szerokie i obawiałam się czy takie chuchro jak Masumi nie przejdzie przypadkiem.
Następnie przypomniały mi sie straszliwe opowiesci o przegryzionych kuwetach...
Byl czas, ze siedziałam jak na szpilkach, obserwując przerażające poczynania trójcy...W końcu jednak padłam, mimo hałasu nie tej ziemi.Oczywiście, Sandijka, jak tego sie obawiałam, odkryła najsłabsze ogniwo klatki.
Najpierw przedarła sie przez górne drzwiczki, jakimś cudem rozsuwając prety do tego stopnia, ze zdołała przez nie przejsc...
Wiec jak to zwykle bywa, obudzilam sie z włochatym, oszalałym z radości(wolności:) stworzonkiem na twarzy.
Wkurzona wsadzilam ją z powrotem do klaty. Zasznurowałam pręty jakąś smętnym sznurkiem który na szczęście lezal nieopodal i polozylam sie znowu.
Wpadlam w objecia Morfeusza i znowu obudziłam sie z 3 tańcującymi po mojej twarzy dziewuchami.
...Sandijka posiadła umiejętność otwierania drzwiczek....
Wsadziłam protestujące towarzystwo do klatki, zamknęłam drzwiczki na mój cudowny patent "łyżkę" i tym razem dałam radę odplynąć bez żadnych nieprzewidzianych wydarzeń.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ogoniasta »

Twoje Rekiny zdolne bestie! ;D
Moje Królewny chyba jakieś niepełnosprytne, bo wychodzenia z tej klatki nie opanowały. ::)
Na początku myślałam, że górą będą wyłazić - drzwiczki rozsuwają się dość szeroko. Nawet zaplatałam drucikiem...teraz już nawet tego nie robię... jakoś nie wpadły na ten pomysł. ;)

Mizianko przesyłam wszystkim spryciulkom!! :D :-* Szczególne głaski dla Kokarduchy...przekaż jej niech nie będzie taka paskuda i niech się podzieli hamakiem z koleżankami. ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: RattaAna »

łyżka, powiadasz! toż to genialne w swej prostocie, że też na to nie wpadłam! a mordowałam się z drutem i takie tam... no, u nas drzwiczki umiała otwierać Frida, bestia jedna ;)
czyli jednak będzie dodatkowa mordeczka? suuuuuuuuuper! zawsze powtarzam, że szczurów nigdy dość ;D
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

*Delilah* pisze: obudzilam sie z włochatym, oszalałym z radości(wolności:) stworzonkiem na twarzy.
Wkurzona wsadzilam ją z powrotem do klaty.
ależ , Deli- dlaczegoż wkurzona? ;D
*Delilah* pisze:obudziłam sie z 3 tańcującymi po mojej twarzy dziewuchami.
O!..O!..O!.. ::)
I to jest właśnie powód , że nadal mamy duet a nie tercet :D
(no chyba żeby małe uszate niebieskie, tfu na psa urok... :P

No to kiedy nowy Rekinek ? :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Berdog »

*Delilah* pisze: Wiec jak to zwykle bywa, obudzilam sie z włochatym, oszalałym z radości(wolności:) stworzonkiem na twarzy.
Wkurzona wsadzilam ją z powrotem do klaty. Zasznurowałam pręty jakąś smętnym sznurkiem który na szczęście lezal nieopodal i polozylam sie znowu.
Wpadlam w objecia Morfeusza i znowu obudziłam sie z 3 tańcującymi po mojej twarzy dziewuchami.
One przyszły podziękować za nową klatkę z której mogą wychodzić kiedy chcą ... a ty je łyżką . ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: odmienna »

no bo po co w ogóle zamykasz??? ;)
ja klatkę DD zamykam (jeśli już) na wielki czarny spinacz, Darek prędko zorientował się, że temu łatwo nie da rady i pojął, że najskuteczniejszym sposobem na sforsowanie, jest złapanie obiema łapami za drzwiczki i łomotanie - wiadomo, że odmienna przybiegnie i otworzy natychmiast, jeszcze przeprosi...;D . Za to żaden, nigdy nie "piłował krat" oprócz momentu, gdy Dolarek był po zabiegu i musiałam go odizolować. ten dźwięk był dla mnie okropnym przeżyciem- nie chcę tego więcej słyszeć.
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Akka »

haha już niedługo czwórka będzie tańcować Ci po twarzy :D 13 zjawi się nowa lokatorka :D
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Nue »

To już jutro!!!? A ja przeczytam sprawozdanie dopiero w pracy po weekendzie :(!
W każdym razie życzę udanego i szybkiego łączenia :)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Szczurucha już jest...
W sumie to jestem przerazona... jej rozmiarami. Nigdy nie widzialam tak malego szczurka. Chyba nawet dzieci Ciri byly wieksze jako rożowe kluchy.
To jest mikrob, jak dobrze powiedziała Akka :)
Heh, czuję sie autentycznie zagubiona...
Nie wiem czy to dobry pomysl, azeby takie chuchro łączyc z moimi wielkimi gadami. Tzn. wczorajsza proba wyszła dobrze.
Masumi trochę fukała, Sandija dostała ataku paniki a Kokarda okazała sie byc najbardziej adekwatna w roli mamusi hheh, też zwiewała ile wlezie przed tym wstrętnym roztoczem pałetającym sie pod nogami i szukającym cyca.
Nie wiem co mnie natchnęło i zostawiłam Kokardę na noc z malenstwem. Obie przezyly..
Tylko Kokarda miała naprawdę nietęgą minę. Jak rano otworzyłam drzwiczki, to osiągneła maksymalne przyspieszenie, azeby sie stamtąd wydostac...
Zal mi małej, bo wszyscy przed nią uciekają.
(własnie spi mi na szyi). Naprawdę zaczynam się wahac, czy słusznie się doszczurzyłam takim mikrusem(w sumie myslalam, ze są wieksze). Ona jest wielkosci głowy Kokardy.
Dodatkowo jeszcze okropnie sie rozchorowalam i ledwie jestem w stanie zrobic sobie herbate, nie mowiac o dogladaniu szczurakow..
Czy tez nic nie moze byc po prostu proste?
No i imienia nie mam...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: merch »

jak to nie masz :P a mikrob :) Mikrobka mikruska to co :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

merch Ee nie... Imie musi byc przemhroczne i wydumane :D
Caly czas zastanawiam sie nad Nyana- czyli z elfickiego szczurzyca :) Zresztą zobaczę, chwilowo wena jest przydzumiona i nawet mowic nie mogę :)


A no i problem kolejny jest taki, ze malenstwo przelazi przez kraty duzej klatki :/
WWWWWWWWWariaaaaaaactwoooooo.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

Fotki maluszka !
Długo taki nie będzie ;)
Ale doskonale wiem jakie uczucia budzi takie małe kruche, ciałko. W dłoniach by się je chciało zamknąć przed światem całym. Ale Twój świetnie sobie radzi, szuka jeszcze kto by mu pomatkował, skoro ciotki się uchylają, Ty skorzystaj :)

Ja przy woborze imienia, mam zawsze ambaras do choix, Baruch miał już trzy razy zmieniane ::)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Cyklotymia »

FOTKI!!! Ja chcę zobaczyć Mikroba :D Mrrr, imionka w stylu Micrococcus flavus, Streptococcus aureus, Escherichia coli, Klebsiella, cuda! ;) Mikroby górą! :D:D:D

Powodzenia w łączeniu życzę!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”