Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

to się nacieszyłam jazdą w milejowicach :P.. przyszła ciotka i znowu ględzenie, że jaki to sens, a bo to przecież partynice, och, ach, a zdania kilkunastu jeźdzców którzy nie byli tam raz, nie dwa się nie liczy... bo jaki to sens przejechać 25km. no kurde, to trochę daleko, ale dlaczego mam się nauczyć jeździć jak dureń, tylko dlatego, że koło mnie jest stadnina w której wielkość ujeżdżalni jest równa wielkości mini sali gimnastycznej? wolę mieć normalną ujeżdżalnię, normalnego instruktora, i dojeżdżać tę godzinę co tydzień... :/
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

Sheerunku kochany..tobie tez kiedyś minie ;)
za jakiś czas będą inni ... ;D
ach te hormony, tez chce mieć ten level znowu..... ::)
bo jaki to sens przejechać 25km. no kurde, to trochę daleko

oj matko no co oni,toż to 20 minutek jest, walcz o swoje ogon! wleź im na ambicje ze cie ograniczają ;)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

rhenata, ironia, czy nie, bo w sumie nie wiem... ? ::) głupio ich tak prosić o podwożenie, bo co że oni mnie ograniczają. łaskę robią, bo to przecież nie moi rodzice, nie są od tego żeby mnie tu rozwijać i sralala. eh.


tam się jedzie 10km autostradą. to blisko, ale po co. męczę koleżankę, może ona mnie przy okazji będzie zabierać.
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

sorka, tak tylko żartowałam i nie zajarzyłam ze to ciocia miała cie zawieźć, myślałam ze tylko marudzi ;) Ja tak miałam z matka ze jak ktoś inny miał coś zrobić to ona marudziła ot tak sobie bo lubi ::)
mam dzisiaj ciężkie kapowanie :P
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: xMsMartax »

Wszyscy wokoło chorzy. Mi juz co prawda przechodzi, ale co z tego, tydzień siedziałam w domu, a teraz zachorował mój TŻ :-\
Obrazek
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

No ja już zdrowieję ! :D
Odzyskałam głos nawet ;D
I dzisiaj wyszłam z domu :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

no, to fajnie. nie będę jeździć nigdzie. magda powiedziała, że raczej będzie mnie mogła odwozić do milejowic, bo ona też tam jeździ, więc po prostu mnie będzie zabierać, skoro i tak ma tam jazdy. ale mama nie, to ma być coś we wrocławiu, ja mam tam sobie sama dojechać i nie mam się na innych zdawać, bo jak ona nie pojedzie, to ja wtedy mam np. miesiąc przerwy w dojazdach itd... no kurde, sorry, ale chyba jak nie spróbuję chociaż z nią tam dojeżdżać, choćby raz w tygodniu godzinkę jeździć, ale w naprawdę dobrej stajni, to nic się nie uda... przecież co mi to za różnica. nie spróbuję tam dojeżdżać z nią to wyjdę na zero i dupa.



normalnie aż chce się rodzinę zmienić. przecież jęczą bez przerwy, nic im nie pasuje.


pksem mnie nie chcą puścić w soboty, jak jest jasno... nie, bo jak samemu jechać 20 minut z dworca pkp...
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

uj uj.
dziewczyny moje dziś się z odkurzaczem zapoznały. włączonym. z bliska.
i zobaczyły, że nawet jak trochę wciąga to ich nie zje.
wreszcie będę mogła odkurzać bez myśli, że dziewuchi na zawał serca mi padną :D
a odkurzam często u siebie.mam taką manię 8) (i czarny dywan na którym wszystko widać ;) )
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

Jej, ogon...
ogonowa pisze:pksem mnie nie chcą puścić w soboty, jak jest jasno... nie, bo jak samemu jechać 20 minut z dworca pkp...
ale to niby czemu? bo ni rozumiem .. :P
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

Vicka211 pisze:Jej, ogon...
ogonowa pisze:pksem mnie nie chcą puścić w soboty, jak jest jasno... nie, bo jak samemu jechać 20 minut z dworca pkp...
ale to niby czemu? bo ni rozumiem .. :P

Vicka, często po prostu "bo tak" i dla samej zasady...
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

Szlag! Powiedzcie mi jak można oderwać kawałek paznokcia od płytki (tak, że aż krew leci) wyciskając tabletkę? ;/
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: xMsMartax »

Zdolniacha :P

A tak swoją drogą to kilka razy miałam w życiu coś takiego :-\
lecz nie zdarzyło mi się to podczas wyciskania tabletki :P
Obrazek
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

Ha! Jestem zdolna ;P
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Oleczka »

a ja kiedys hmm ze 3 miesiace temu jade samochodem i zaczynam skrecac i nagle trach bol i krew, krecac kierownica zachaczylam paznokciem i naderwalam plytke :/ myslalam, ze do domu nie dojade dobrze ze w schowku mialam apteczke i plastry sie przydaly :D stalam na swiatlach i ratowalam paznokiec i krew tamowalam :/ straszne a najgorsze jest to ze to bylo 3 miesiace temu a to miejsce jest bardziej wrazliwe i jak cos dotkne lub zachacze to bolec zaczyna :(
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Po 10 przyjeżdża Shy po moje łyse prośki.
Smutno...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”