[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Daria872
Posty: 34
Rejestracja: pt lis 13, 2009 1:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Daria872 »

dzieki ;D
:) :) Pixi i Dixi (vel Szera) :) :)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

jaka klatka najlepsza?

Post autor: matrix360 »

Na przyszłość polecam skorzystanie z szukajki lub spisu treści. Temat połączony.
Mam do wyboru dwie klatki, nie jestem pewna którą mam kupic :

http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-43
http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-108
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Sheeruun »

Bierz większą! ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Margaj
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Margaj »

A ta mniejsza waszym zdaniem nada sie na dwoch dzentelmenow? wlasnie kupuje klatke, mam dosc male mieszkanie, ale nie chcialabym, zeby im bylo ciasno... a te pieterka mi sie wydaja calkiem dobrze przemyslane.
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: matrix360 »

ja wziełąm ta większą ale ta mniejsza też się wydaje dobra ...wkurzyłymnie tylko małe drzwiczki, dlatego wzięłam większą. Tobie tez polecam, bo ceny są mniej więcej zbliżone ;)
Awatar użytkownika
Margaj
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Margaj »

Metr to zdecydowanie za dluga jak na moje mozliwosci, juz bardziej bym sie sklaniala ku http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-113 , ale tez jest wieeelka. a znajac siebie (jakbym znalazla dla niej juz miejsce) to bym pewnie znalazla jeszcze jednego mieszkanca, ot tak, zeby miejsce sie nie marnowalo :P A moj chlopak juz nie moglby sie nie zgodzic tak latwo jak na drugiego paskuda i bylby problem.
Wiec jakby ktos ostatnio trafil przypadkiem na jakas pomiedzy, to prosilabym o kontakt ;)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: matrix360 »

Skoro jest za długa to weź tą z 60 cm długości, chyba, że też jest za długa ..
Musisz przede wszystkim ustalić na jak duża klatkę możesz sobie pozwolić (w sensie znalezienia miejsca).
A potem wystarczy tylko poszukać ;)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: zalbi »

weź jak największą jaką możesz.

nie patrz na półeczki itd, bo i tak będziesz to sama ustawiac/przestawiac a drewniane wymienisz na plastikowe.


dla dwóch samiczek taka mała klateczka by wystarczyła, dla dwóch samców - już gorzej. samce rosna duże i potrzebują dużo miejsca.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: matrix360 »

zalbi, wiesz może gdzie można dokupić plastikowe półeczki do klatki? ..bo obszukałam już chyba wszędzie i nigdzie nie znalazłąm, a z tego co widziałam to w zoologu nie ma. :/
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Rhenata »

poleczek jako takich nie dokupisz chyba ze ferplasta (oleczka ma w gryzolandzie)
większość szczurolubnych robi polki z desek do krojenia, pleksi, sklejki polakierowanej kilka razy lakierem na bazie wody i innych znalezionych w domu i nadających się materiałów
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Magamaga »

1/ sklepy internetowe: np.: http://www.planeta-zoo.pl/wdimpex-pieterko-p-2187.html
http://www.krakvet.pl/ferplast-taras-fr ... -8822.html
2/ markety - zakup deseczkę do krojenia i zamocuj ją(np. przez wypalenie dziurek i wciągnięcie drucików)Obrazek
lub kup duże płaskie koszyczki i powieś je
Obrazek
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: matrix360 »

Wielkie dzieki Magamaga za linki <3
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Rhenata »

o proszę, a ja nawet nie wiedziałam ze w planeta zoo można poleczki kupić ::)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
czarnaeve
Posty: 140
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: DE /Sława - lubuskie

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: czarnaeve »

matrix360 i jak tam decyzja co do klatki juz podjeta? Ja tam mysle ze zawsze wieksza lepiej niz mniejsza ;D
Po co wymieniac co chwila ^.^ a jesli juz mozna sobie na wieksza pozwolic no to niech ogonki maja sobie wiecej miejsca ;)
Ja obecnie mam cos takiego http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-100 i jestem zadowolona.. chociaz juz poluje na wieksza :P
Generalnie mysle ze lepiej jak klatka jest wyzsza, moje baby np. bardzo sie wspinac lubia a i daje to wiecej przestrzeni w klatce ;)
Obrazek
czarnaeve
Posty: 140
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: DE /Sława - lubuskie

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: czarnaeve »

kurcze zapomnialam... co do tych poleczek jeszcze, ja ostatnio zrobilam sobie z panela podlogowego takiego ;D Dosc estetycznie wyglada i siuski tak nie wsiakaja.. problem tylko po bokach, ale tak to jest ok, zdecydowanie lepiej niz te badziewne drewniane ktore dolaczaja do klatek... polki plastikowe (ferplasta) juz widzialam na necie ale tylko takie narozne..
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”