Moje pierwsze dziewuszki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: odmienna »

trzymam kciuki za zdrowie Larki, wierzę, że na przekór losowi, wyrośnie z niej Wielka Szczęsliwa Szczurzyca i szybko dopędzi Fridę i Gaję w zawodach " kto sobie bardziej opiekunów zawłaszczy" :) .
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: denewa »

I jak zdrowie malucha?
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
kabu
Posty: 53
Rejestracja: wt lis 03, 2009 12:09 pm

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: kabu »

Malutka odeszła :'( , z tego co widziałam w dziale "odeszly" :'(
agz_n napisalam Ci jak postępować w razie, gdyby Klara i Fela cos podłapały. Są w grupie zwiekszonego ryzyka, skoro Lara kichała,chrumkała a one miały z nią kontakt.
To są silne dziewczynki, dobrze wykarmione (i wyrosnięte jak na te 5 tyg kiedy trafily do Ciebie ;D ) i może nic nie złapały, ale mimo wszystko uważaj.
Buziaki dla dziewczynek :-* no i jakies fotki małych poprosimy 8)
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: denewa »

kabu pisze:Malutka odeszła :'( , z tego co widziałam w dziale "odeszly" :'(
To straszne :(
Bardzo współczuję agz_n
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: *Delilah* »

Strasznie mi przykro :(
<'> dla Perełek...
niesprawiedliwe...

Przypuszczam, ze wszystkie mogły byc podziębione i oto powod ich odejscia... (co jest konsekwencja zbyt wczesnego odstawienia od mamy)... :(
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Vivon
Posty: 735
Rejestracja: czw paź 15, 2009 5:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: Vivon »

bidulka....
[*]
Cheedarek [*]
agz_n
Posty: 60
Rejestracja: czw paź 22, 2009 3:41 pm

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: agz_n »

No niestety Lary też już z nami nie ma :'( Wieczór wcześnie przeczuwałam że może coś być już nie tak ledwo żyła i oddychała . Żegnałyśmy się przez jakieś pół godzinki. Ale następnego dnia pojawiła iskierka nadziei że jest jakaś szansa dla niej bo miała się znacznie lepiej :) Jadła, bawiła się i przytulała się do "nowych" dziewczynek ;D. Były jak trzy papużki nierozłączki a ja byłam szczęśliwa że ma się do kogoś przytulić i nie są dla niej za "duże".

KABU dziewczynki od Ciebie maja się bardzo dobrze szaleją i rozrabiają jak tylko mogę najbardziej ;D. Łażą po mnie jak biegają i żyć mi nie dają. Są bardzo kochane :D Dzięki Ci jeszcze raz za nie. Moje kochane dwie dziewuszki (jutro wstawię ich fotki jak tylko je "dogonię" z aparatem.

Tylko że mam problem z łączeniem wszystkich czterech panienek bo Frida w pełni ich nie akceptuje :( a Gaja ma je bardziej w swoim poszanowaniu.
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: glucjan »

sliczne siostrzyczki:)
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
kabu
Posty: 53
Rejestracja: wt lis 03, 2009 12:09 pm

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: kabu »

Cieszę się bardzo że dziewczynki mają się dobrze :D a z tym lączeniem to może trochę potrwać, ale trzymam kciuki, żeby się udało :)
No i czekam na fotki, wierzę że może być ciężko, przezywałam to ::)
agz_n
Posty: 60
Rejestracja: czw paź 22, 2009 3:41 pm

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: agz_n »

Są!! Udało mi się!! O to zdjęcia dwóch dziewczynek :D
Hera ;D (miała być Klara ale za bardzo to imię kojarzyło mi się z Larą :'( )
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fela ;D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A wieczorkiem wstawię zdjęcie panienek razem :D i Fridę z Gają :D
agz_n
Posty: 60
Rejestracja: czw paź 22, 2009 3:41 pm

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: agz_n »

I siostry razem ;D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jestem z siebie dumna że zdjęcie udało mi się zrobić.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: *Delilah* »

Sliczniaki :)
Ciekawa jestem fotek zbiorowych ...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
agz_n
Posty: 60
Rejestracja: czw paź 22, 2009 3:41 pm

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: agz_n »

Obiecana zdjęcia Fridy i Gaji ;D . Jeszcze we dwie bo teraz nie chcę puszczać ich wszystkich razem bo jestem sama w domu. Było mi trudno te dwie upilnować i nie myśleć co byłoby gdybym puściła cztery. ::)

Frida ;D Panienka ma około 5-ciu miesięcy, została przygarnięta z forum. Bardzo energiczna, ruchliwa i skoczna. Nie lubi za bardzo głaskanie trzymania na kolanach i przytulania. Zdecydowanie woli biegać i "zwiedzać" zakątki łóżka. Nie razem trzymając Gaję znajdywała Fridę na krześle bo przeszła, na wzmacniaczu gitarowym oraz na górze klatki. Mały diabełek ze skrzydełkami aniołka.
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Gaja ;D Podobnie jak Frida ma pięć miesięcy i przyjechały do nas razem. Jest zdecydowanie spokojniejsza od siostry, też łazi i zwiedza ale nie tak już chętnie. Zdecydowanie woli głaski i pieszczotki. Raz pogłaskana wchodzi na kolana drugi raz, bardzo lubi rękaw Piotrka.
Jednym słowem aniołek z malutkimi skrzydełkami.
Obrazek

Obrazek

Obrazek


I dwa łobuziaki razem.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
agz_n
Posty: 60
Rejestracja: czw paź 22, 2009 3:41 pm

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: agz_n »

Zdecydowałam, nie wiem czemu akurat teraz i nie wiem czemu przy tym byłam sama. Ale stało się dzisiaj wypuściłam wszystkie cztery ogonki na spacerek razem. Myślałam że będzie gorzej ale nie było tak źle.

Frida chyba ze trzy razy zaczęła dokuczać Herze, tak że malutka piszczała. Obeszła całe łóżko wzdłuż i wszerz i to tylko setki tysięcy razy.Obwąchała dokładnie siostrzyczki i pilnowała się mnie jak nigdy dotąd. Byłam w szoku i pełna podziwu. Gratulacje Frida oby tak dalej. I dzisiaj była wyjątkowo grzeczna. ;)

W Gaję wstąpił dzisiaj istny diabeł. Łaziła wszędzie gdzie się tylko się dało. A to na półeczkę weszła i schowała się za pudełkiem jedzenia i nie miała zamiaru z stamtąd schodzić. Znalazłam ją też na wzmacniaczu gitarowym i byłam bardzo ciekawa co znajduje się za łóżkiem. Do tego stopnia że mi z niego spadła. Zadowolona z tego poszła za łóżko ale na szczęście zaraz wyszła i pomaszerowała na klatkę. Siostry kompletnie olewała. >:D

Hera mogłam bym powiedzieć tylko tyle mały diabeł ale to za mało. Właziła wszędzie gdzie tylko się dało. Chciała wejść na półeczkę ale jej nie dałam. Łaziła na poręcze łóżka i tuptała praktycznie cały czas za Fridą . Mimo tego że była przez nią "napadnięta" ze trzy razy to i tak olała to i szła w najlepsze. Ze dwa razy zawinęła się w koc. Wystraszyłam się bo myślałam że spadał. >:D

Fela Malutki boi dudek. Widać było po niej że bardzo się boi Fridy i Gaji ale nie dała się i zaczęła łazić po łóżku. Na początku tylko za siostrą ale później dała już sobie z tym spokój i wędrowała sama. Dokładnie została obwąchana przez Fridę ale nie zostałą "zaczepiona". Zajrzała delikatnie na półkę co na niej się znajduje i co jest za łóżkiem. Na poczatku przez dłuższy czas stałą w jednym miejscu. :-\

O to zdjęcia z wybiegu ;D
Jedyne i jak na razie nie powtarzalnie zdjęcie czterech panien razem (jedyne jakie udało mi się zrobić że widać je wszystkie dokładnie)
Obrazek

Trzy panienki: Frida, Hera i Fela.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz Gaja i siostrzyczki.
Obrazek

Obrazek
agz_n
Posty: 60
Rejestracja: czw paź 22, 2009 3:41 pm

Re: Moje pierwsze dziewuszki

Post autor: agz_n »

Dzisiaj był już trzeci wspólny wybieg moich panienek :D . Odbyło się się już bez żadnych gryzień, dokuczeń itp. Już niedługo będę razem w klatce. ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”