Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: UprzejmaCegła »

Ale się przed chwilą wku(piiiiip)am!
Przylazła jakaś baba z facetem i do mnie z gębą, że im psa ukradłam w Zamościu >:(
Banda kretynów i idiotów! >:(
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

A ja jakieś 1,5h temu oddałam z DT Nishę i Birmę do nowego domku i się właśnie rozryczałam w związku z powyższym ;/ głupie hormony
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

O kurczę, ale się zmęczyłem. Przestawiłem meble, bo we wtorek przychodzi do mnie Furet XL od Oleczki i muszę zrobic na niego miejsce.. Juz myslalem ze mi sie nie zmiesci komoda obok kanapy.. ale weszło :P Za to dywan sie zrolował a ja nie mam siły podnieść kanapy i komody zeby go wsadzic z powrotem.. kurde! xD Jak rodzice wrócą to zrobią mi awanture o to ::) Szczególnie że o klatce nic nie wiedzą, a nie chce im mowic bo beda pytac ile kosztuje..xD
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

To utnij troche cenę , powiedz , ze świąteczna promocja i że nie mogłes tego przeoczyć , bo potem bedzie drozej!
Pamietam jak ja walczyłęm zeby zmiescic casite 120 :D I stoi teraz na komodzie , a częśc klatki na biurku i zamiast nózek ma kartoniki:D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Landrynka »

a ja wlasnie zamieniałam wolierę na szynszylówkę :D
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

To utnij troche cenę , powiedz , ze świąteczna promocja i że nie mogłes tego przeoczyć , bo potem bedzie drozej!
Pamietam jak ja walczyłęm zeby zmiescic casite 120 :D I stoi teraz na komodzie , a częśc klatki na biurku i zamiast nózek ma kartoniki:D
Bez kitu, trochę zaniżę cenę.. ale i tak będą źli ze na raty biorę, huhu xD

Opróźniłem właśnie jedna szafke, którą wywalam i poprzeniosiłem z niej rzeczy do innych..xD
Muszę teraz znaleźć miejsce na klatkę myszy.. ???
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Twoja kasa przeciez :) Nie wydajesz na papierosy , narkotyki i alkohol :D (chyba ;p ) to zawsze główny dobry argument :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

Jak mój ojczulek zobaczył towera to była taka rozmowa:
-o boże, ile to kosztowało?
-yyy, na raty
-aha ... o patrz! szczur!
i koniec rozmowy o kosztach ;P
Ale też musiałam przemeblować pokój :P
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Twoja kasa przeciez :) Nie wydajesz na papierosy , narkotyki i alkohol :D (chyba ;p ) to zawsze główny dobry argument :)
Też racja, można tak argumentować.. że lepiej wydawać na szczury, a nie na używki jak niektórzy ;D
Jak mój ojczulek zobaczył towera to była taka rozmowa:
-o boże, ile to kosztowało?
-yyy, na raty
-aha ... o patrz! szczur!
i koniec rozmowy o kosztach ;P
Ale też musiałam przemeblować pokój :P
Z moim tatą lekko nie będzie, bo szczurow to on nie znosi.. Ale mama wręcz przeciwnie ;) Mam nadizeje ze o koszty za bardzo pytac nie będą xD
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: pin3ska »

Rozbijałam jajka do tarty i trafiłam na zbuka :-X Dobrze, ze jeszcze jakos bardzo nie smierdział... ale i tak ohyda :-X
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: UprzejmaCegła »

Ja miałam gorzej ;D
Kiedyś zachciało mi się jajek sadzonych i oczywiście, jak zawsze, rozgrzałam patelnię, a dopiero potem wbiłam jajka... wyobraź sobie smród w caaaaałym domu... wietrzyło się cały dzień... ;D
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

wiecie co?..no dobra,może nie powiem,bo to przykre...

no ale skoro zaczęłam? to dla osób super wrażliwych-nie czytać.

Moja była współlokatorka jeszcze w szkole średniej ozdabiała jajka na Wielkanoc.Nie ugotowała ani nie wydmuchała,nie zdążyła.Potem przyniosła jajko do domu,schowała i się zapomniało..Po dość długim czasie znalazła je,gdy robiła porządku w pokoju.Jajko upadło na podłogę,rozwaliło się.W środku było maleństwo (wiadomo już w jakim stanie).Jak to się stało?Może fakt,że biurko było przy grzejniku?Horror,miałabym traumę do zdobionych jajek do końca życia.
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: pin3ska »

Znowu robie szarlotke :) Pychaaa :D Tylko bez rodzynek, bo zapomnialam kupic :D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Filipw »

szkoda ze nie wygrał Kony albo Teliczan...

(w poczekalni demotów już się roi od Wyrostka ;p )
Awatar użytkownika
idle
Posty: 153
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 11:20 am
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: idle »

a ja sie bardzo cieszę ze wygrał Wyrostek, a nie ktos spiewajacy :) Talent i duzo, duzo pracy. I skromność.
Misia [04.2009 - 26.10.2010]
Lucynka [07.2010 - 07.04.2011]
Ziuta [04.2009 - 26.07.2011]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”