Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Dziś rano wstaliśmy, a w sypialni było... 10°C (ostatni pokój w domu, wiecznie niedogrzany choćbyśmy walili do pieca tony). W pracy- 15°C bo ludzie co chwila wchodzą i wychodzą wpuszczając.. Obecnie nie istnieje dla mnie "za gorąco".
W klatce termofor, na klatce grubachny koc. Na mnie w pracy 3 swetry, w łóżku koc elektryczny i duży, grzejący facet.

ech
http://fotowroclaw.blox.pl/resource/wiosna_01.jpg
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Ja chce laaato! Wtedy jest ciepło.. i jasno.. a nie tak o, 6:30 a tu jeszcze ciemnica jak w nocy :-X
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Kurde odezwała się do mnie dziewczyna która do dziś do 18 "musi się pozbyć" szynszyla. Zaraz wrzucę ogłoszenie jak mi podeśle zdjęcia. Jest ktoś w Lublinie kto by się tym ewentualnie zajął i odebrał od niej zwierzaka?
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Magamaga »

Aga - na jak długo przetrzymanie? Ja mam w domu jeno małą klatkę i do tego chorego Baciora.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Asiulec »

Poszukuję piosenki "I'm dreaming of a white christmas" w wersji reggae śpiewanej przez kobietę... Zna ktoś taką może?
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

pisze ksiazke. :D po angielsku. :D


mam juz 3,5 linijki. :] narazie to takie nie wiadomo co, ale zawsze bedzie jakas ocena z ang. :P
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

Uu ogon ...nice..trzy linijki ;)


właśnie, dopiero, przed chwilka..skończyłam bigos ::) a dlaczego? no dlaczego ? bo zaprosiłam sobie na święta mięsożercę- grzybofoba i wegetariankę grzybolubce i P. wszystkożerce..wiec ja durna gotowałam bigos w trzech garnkach!
boje się jutra..czekają mnie pierogi i uszka
oświadczam ze w 100% zasługuje na prezenty które dostane! koniec i kropka.

wczoraj byliśmy na paintballu 8) wszystko mnie boli ..zostałam zabita i zabijałam..gdyby ta impreza nie była tu tak cholernie droga to mogla bym to robić częściej niż od święta..świadomość trafienia czyjegoś tyłka bardzo, bardzo szybka kulka jest kojąca ;D tak, dobrze słyszycie KOJĄCA ..wyobrażam sobie ze to A. dostaje taka serie kulek....ehhhh

wieczorek po akcji jak z Bonda pojechaliśmy zobaczyć Avatar, poruszający film, całkiem niezłe efekty specjalne, no i całkiem nieźli aktorzy
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Oleczka »

Moj chlopak byl ze znajomymi na paintballu :) chcial mnie wyciagnac ale sie nie dalam :p szli o 23 i bylo strasznie zimno :/ i jakos nie moglam sie przekonac :/ a on jak wrocil o 4 nad ranem to zachwycony nie byl caly brudny mokry i przeziebiony :/ i z ponad 100 mniej w kieszeni :/ mowil ze moze jakby bylo cieplej to moze i dobra zabawa ale tak jak jest chory to juz mu sie nie podobalo :)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

w okolicach Nasielska są "wojskowe lasy" i strzelnica. i ktoś tam organizował strzelanki, rzeczywiście fajny teren-bunkry, lasy, wykopy itp... a my, dzieciarnia z miasta jeździliśmy wkradać się na teren i zbieraliśmy nierozbite kulki, ileż tam było kolorów!
a potem jaka frajda rozbijać kulki na murze szkolnym ::) :D
...czyż nie dobija się koni...?
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

w nocy to nie fajnie raczej..nic nie widać ...
u nas tez trochę zimno ale dało się wytrzymać, człowiek pobiegał to od razu cieplej ;) maja tam kilka rożnych terenów, zabudowania, las z fortem itp spodobało mi się ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

niebezpieczna to rzecz kobieta z karabinem...zwłaszcza taka jak Rhenata :P :D
...czyż nie dobija się koni...?
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

ekhmm...co sugerujesz ;D ?
bron palna mam w genach, papa jest leśniczym i myśliwym..wprawdzie ja jestem przeciwna strzelaniu do zwierząt ale do ludzi mogę bez mrugnięcia okiem :P
niebezpieczny to jest kibol z baseballem a nie Rhenia (cokolwiek trzymam w ręce...you name it..) ::)

gute nacht krasnale
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

Rhenia- :D :D :D
ja nie mam już chyba siły komentować ;D

guet nechtle (żeby jeszcze taki szwajcarski akcent był)
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

(ah, ah, to "ch" takie chrachane jest- jak się wam uda to wymówić, to nie macie się czego obawiać przed podróżą do szwajcarii :P )
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: UprzejmaCegła »

Spać nie mogły wczoraj to se gadały o agresji ;D jesteście niemożliwe :D jedna z drugą :P


UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!
Kumpel jutro oddaje mi 150 zł ;D będę miała na klatę :D juuupiii :D :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”