Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Landrynka »

jesteśmy zaj***** po prostu!
urządziliśmy sobie zabawę w kolędników, co wyglądało mniej wiecej tak:
-kradniemy gwiazdę i kokardkę ze szkolenj choinki
-wbiegamy do sali (każdej po kolei :D)
-śpiewamy przybieżeli do betlejem, bądź cichą noc w 2 wersjach językowych. wersja druga kończyła się na alles schlaft ;D
-łapiemy żarcie
-wybiegamy i do 30 zanieść łupy.

jak poszliśmy do dyrektorki, to najpier patrzyła na nas, jakbyśmy już się tu nie uczyli, a potem się cieszyła :D .

a wychowawczyni dostała od nas półtorametrowego pluszowego jednorożca^^
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

buhaha. mam klatkę szczurzą przystrojoną łańcuchami. :D miały być bombki jeszcze, ale babcia nie pozwoliła. :P


moja mama chciała specjalnie dla szczurów kupić bombki w sklepie. :D nie spodziewałam się, że jest aż tak... uszczurowiona?
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Obrazek
Moje i taty dzieło! ;D Muszę się pochwalić :D
Mama tylko zaczepiała kokardki.. :P
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ogoniasta »

Sheera pisze:Obrazek
Moje i taty dzieło! ;D Muszę się pochwalić :D
Mama tylko zaczepiała kokardki.. :P
Cudna choinka :) Taka kokardkowa ;D
Mogłyby być jeszcze lampki różnokolorowe :)
U mnie w domu choinkę ubieramy jutro...tradycyjnie ja, tata i siostrzenica :) Też się dziełem pochwalę ;D :P
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: klimejszyn »

u nas choinka przec chwila zostala ubrana, ale zdjecia nie mam :c

ja naszylam moim ogoniastym Panienkom mnostwo swiatecznych hamaczkow ;D
jeden hamak starcza im srednio na dwa dni i ląduje w koszu w strzępach, wiec sie przydadza :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Nie lubie kolorowych choinek :P i sztucznych.
U mnie od zawsze jest w stonowanych kolorach, od paru lat srebrno-złota, sporo przezroczystych elementów. No i zawsze żywa, do samego sufitu :) Cudownie pachnie ;D


Spis treści w klatkach to katastrofa.... Mam dość, a jeszcze tyyyyle roboty.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Telimenka »

Jaki spis tresci?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Telimenka pisze:Jaki spis tresci?
Robie nowy spis treści w klatkach xD Zrobiłam spis wszystkich tematów i teraz porządkuje (sklejam, łącze, wywalam, itp)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

my choinkę zawsze mamy żywą. i pomimo wysokich pokoi- zawsze trzeba ucinać czub ::)
kocham zapach żywej choinki, i jeśli byłby wybór- sztuczna albo bez- wybiorę BEZ.
kolory są ciepłe złoto- rudo- bordowe (takie między bordo a czerwienią). i lampki przeźroczyste.
bym wstawiła zdjęcie, ale jeszcze nam się łańcuchów nie chciało założyć, więc jutro się pochwalę ::)

Nina, podziwiam, że Ci się jeszcze chce cokolwiek robić..ja po całym dniu doszorowywania łazienki jestem klapnięta totalnie, i jakbym miała jeszcze się nad czymkolwiek poważnie zastanawiać...to by mi nie wyszło ;D
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

ogonowa pisze:buhaha. mam klatkę szczurzą przystrojoną łańcuchami. :D miały być bombki jeszcze, ale babcia nie pozwoliła. :P


moja mama chciała specjalnie dla szczurów kupić bombki w sklepie. :D nie spodziewałam się, że jest aż tak... uszczurowiona?
Fotka , albo nie uwierzę ! :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

Ja wierzę, ale też o fotkę proszę ;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Hmm , ja może tez wierzę , ale bardziej w to , że łancuchy już wciągnięte do środka :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

sssouzie pisze:Nina, podziwiam, że Ci się jeszcze chce cokolwiek robić..ja po całym dniu doszorowywania łazienki jestem klapnięta totalnie, i jakbym miała jeszcze się nad czymkolwiek poważnie zastanawiać...to by mi nie wyszło ;D
Wyrzuty sumienia, że sie 2 tygodnie nie było na forum robią swoje :P Więc po maratonie po sklepach i kolejnym przy garach - siadłam przy tym cholernym spisie xD
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Landrynka »

choinki są fuj. gryzie toto, poobwieszane tandetą, do tej pory zeszłoroczne igły w dywanie znajduję, oplątane kablami, wody dolewać trzeba i pilnować by kot nie przewrócił. jakbym miała ochotę na pogańskie obrzędy, to bym sobie ołtarz ku czci Swaroga ustawiła.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: pin3ska »

Ja jak choinka to tylko sztuczna. Jak juz by była to chcialabym sie przy tym zrelaksowac a nie non stop latac z miotłą koło tego :) I lubię kolorowe. Jednolite to dla mnie jak ubrane przez dekoratora, takie "nie domowe".
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”