Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zalbi »

Vicka, przy kupnie myszy rodowodowej nie podpisujesz nic.

A samiczki musza byc minimum dwie. Samce, jeżeli rodzeństwo, też dwa.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

Dzięki Landrynka :)
zalbi pisze:Vicka, przy kupnie myszy rodowodowej nie podpisujesz nic.
Może nie podpisuje, ale dostałam wiadomość, że mam podać dane do umowy kupna-sprzedaży.
A samiczki będą dwie. Miałam dwie, lecz jedną niedawno musiałam uśpić, dlatego teraz kupuję jej koleżankę :) .
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: bubu »

właśnie urządziłam klatkę :P
i padam z nóg .
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: pin3ska »

Jezuu... jak mnie denerwują panny ktorye mi piszą, ze " ojej, ale przesyłka tyle nie kosztuyje... 40 zł?" "ja płaciłam 15 zł kurierem"... sratatata...

niech mi ktos znajdzie kuriera za 15 zł dla 14 kg paczki... rany.... co za ludzie...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Rety , to chyba jakies nieswiadome są O_O
Może im zaproponuj niech poszukają kuriera , a jak znajdziesz , to chętnie wyślesz paczkę :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zalbi »

pin3ska pisze:Jezuu... jak mnie denerwują panny ktorye mi piszą, ze " ojej, ale przesyłka tyle nie kosztuyje... 40 zł?" "ja płaciłam 15 zł kurierem"... sratatata...

ja kiedys chcialam sobie kupic poduszkę. wielką, puchatą szczurzą poduszkę. mogła ważyc z pół kilograma max, i to i za dużo. gdyby poduszkę "spakowac" dało by się to wysłac zwykła paczką za 10 pln. bo wymiary miała może z 30 x 30 cm. a pani, która sprzedawała poduszki stwierdziła, że nie wyśle tak tanią paczką. przesyłka u niej kosztowała, uwaga: 60 pln :D


poduszka kosztowała 30..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Masakra, nie mogę spac O_O Jutro muszę jechać kupic tym moim agentom żarcie , bo z tej paczki to zostały same ziarenka i te kołeczki lucernowe (ble) . Nawet kolbę owocową Vitakrafta już męczą chyba z tydzień, coś im nie podchodzi...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: pin3ska »

Paul_Julian pisze:Rety , to chyba jakies nieswiadome są O_O
Może im zaproponuj niech poszukają kuriera , a jak znajdziesz , to chętnie wyślesz paczkę :D
to była jedna z moich propozycji :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: pin3ska »

aaa..... ciągle jestem niewyspana... :( pospałabnym jeszcze, ale jakos mi tak łyso przespać całutki dzień...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: xMsMartax »

jem jem i jem ... już widać efekty... mam wilczy apetyt po tych świętach, staram się ograniczać ale ciągle mam na cos ochotę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

pin3ska pisze:aaa..... ciągle jestem niewyspana... :( pospałabnym jeszcze, ale jakos mi tak łyso przespać całutki dzień...
Gorzej potem sie przyzwyczaić do wstawania wczesnie do pracy/szkoły >_<

Trzymajcie za mnei kciuki, jtro ide do dentysty ! *fear!*
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: bubu »

trzymam kciuki ! :D

nie lubię chodzić do dentysty . aż wstyd się przyznać kiedy byłam ostatni raz.. ::)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Trzymam kciuki xP Też nie lubię chodzić do dentysty.. co prawda się nie boję (ale kiedyś panicznie się bałem, bo jak miałem kilka latek wyrwali mi na raz wszystkie zęby co do jednego.. na żywca, że tak powiem, bo mam alergię na znieczulenia - a wszystko z powodu jakiejś wady, że mi zęby nie takie rosły jak trzeba i musieli się pozbyć.. brr) ale mimo wszystko nieprzyjemne to. Teraz jak pójdę to dopiero będzie masakra, na pewno mam multum dziur bo mnie boli przy jedzeniu.. ::)

Ejj.. kto zna jakiś skuteczny sposób na budzenie? Taki, żeby potem się nie chciało wracać do snu.. Bo ja jestem strasznym śpiochem, po prostu w dni wolne nie potrafię wstać wcześniej niż po jakiś.. 14h snu. Dziś wstałem o 17, a spać poszedłem przed 2 w nocy, to nie jest normalne! :-\
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Isiaczek
Posty: 419
Rejestracja: pn maja 18, 2009 1:15 pm
Lokalizacja: Garwolin/Warszawa
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Isiaczek »

Ależ Sheer to jest jak najbardziej normalne :P Ja dzisiaj usnęłam jakoś przed 5, a wstałam po 15 ;)
pusto... :(
TM: Rezus, Khazar, Fermin, Grand, Kruszon, Manfred vel. Mikroś, Putin, Bao

"Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."(Janusz L. Wiśniewski)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

ja się dentysty nie bojem! odważna jestem O0
a tak na serio to lubię chodzić do dentysty (co nie znaczy, że chodzę często czy regularnie)
bo zazwyczaj 1-przestaje mnie dręczyć ból 2- mam uczucie jak po zakupach "wreszcie coś nowego" :D
no i komfort psychiczny leci w górę ;)

a ze spaniem...mój brat pożycza sobie moją komórkę..nastawia swoją i kładzie na szafce niedaleko łóżka...ustawia moją na pięć minut później i kładzie za drzwiami (mój jest głośniejszy)- wtedy na bank musi wstać :D

ale ja mam ten sam problem Sheera- też potrafię o 16 wstać i pójść o 5 nad ranem spać. bo lubię w nocy siedzieć.
a potem płacz jak trzeba wstawać jak ludzie :D
w tej kwestii mnie zawsze tata próbuje "nawracać", ale, że bywa 2 razy w miesiącu w domu, to jest, hmm, mało skuteczny 8)
...czyż nie dobija się koni...?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”