UWAGA - TERRARYSCI WYLUDZAJA GRYZONIE!

Ogłoszenia dotyczące oddania/sprzedaży/kupna zwierzaków (nie tylko szczurów).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: Rhenata »

Witam,
do sprzedania mam 6 szczurów (1dorosła samica i jej 5 młodych).
Szczurki są czarno białe, zdrowe i duże. Polecam zarówno do hodowli jak i jako żywy pokarm dla węży
oraz innych drapieżników.
osoba ta wyraźnie napisała ze sprzeda szczurki a to drugi juz temat gdzie sie upieracie na ich przygarnianiu ::) nic z tym nie zrobimy a na pewno nie powinniśmy ich od niego kupować, namnoży więcej na sprzedaż..czy to tak trudno wywnioskować? temat jest o wyłudzaniu szczurków przez terrarystów a nie o sprzedawaniu ich na allegro...
nie proponujcie nikomu żeby kupował szczury od osoby która je rozmnaża na karmowke, na pewno za darmo ich nie odda
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: zalbi »

nie chcę na nikogo "pokazywac palcem" ale tak przykładowo:
Juhmenik pisze:ciach!
wcale nie zdziwiłabym się, gdyby osoba pokazująca ten link byłaby dokładnie właścicielem/właścicielką tych szczurów i wstawiła tutaj ten link w nadziei, że jednak ktos je wykupi bo nie ma na nie zbytu.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: misiamw »

kurcze też znalazłam szczurki na allegro mam nadzieje że nie trafią na karmę bo są śliczne ehh i tak niedaleko mnie :/

ciach!
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: zalbi »

misiamw pisze:kurcze też znalazłam szczurki na allegro mam nadzieje że nie trafią na karmę bo są śliczne ehh i tak niedaleko mnie :/

ciach!
przecież kilka postów wyżej jest napisane, że nie jest to temat to takich rzeczy i żeby nie robic reklamy terrarystom. więc po co to?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: misiamw »

przepraszam nie doczytałam najwyraźniej :-X
Juhmenik
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 09, 2010 2:40 pm

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: Juhmenik »

nie, nie jestem terrarystą i nie robie sobie reklamy;] tak dla wyjaśnienia. jestem tutaj nowa i nie doczytałam wszystkiego do końca, nie wiedziałam,że nie można czegoś takiego wstawiać. Przepraszam . . . myślałam, że po prostu można im pomóc
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: matrix360 »

no pomóc może i można, ale trzeba było by je kupić, a tego nam nie wolno..
bo jeszcze tak jak ktoś pisał zacznie je rozmnażać, żeby kasę za to brać..
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: unipaks »

Chciałabym ostrzec wszystkich oddających do adopcji przed terrarystą o nicku <komarek22>;
mailto: mielaarek@o2.pl
z Ząbkowic Śląskich k/ Wrocławia
Ewentualnym nieprzekonanym mogę na PW przesłać link do jego psiamać "galerii" :-X
oraz numer komórki , gdyby do was dzwonił i chciał szczurki , bo nie wiem , czy tu wolno wrzucić
ale jego GG to chyba można: 2674454.
Uważajcie , bo najwyraźniej szuka darmowej karmy...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: misiamw »

nie wiem czy to dobry temat ale napisze tu bo aż mnie otrzepało znalazłam takie ogłoszenie :


Masz starego, chorego gryzonia który się męczy, bądź urodziły się młode i nie masz co z nimi zrobić ? Mieszkasz w XXXXXX, XXXXXX lub okolicy ? Napisz, przyjmę każdego gryzonia do 500-600g.


Ludzie faktycznie są nie bardzo normalni jakoś tego nie czuje żeby np chomika który ma 3 lata takiego spokojnego dziadka oddać - jest stary a kupie sobie nowego lol. Albo chorego zwierzaka oddać żeby mu ulżyć w paszczy węża ..... brak słów.
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: matrix360 »

Aż mi mowę odebrało jak to przeczytałam :-X
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: Zorlis »

Cóż... Co innego karmić zwierzę - mniejsza już, czym - a co innego robić z karmienia okazję do 'małych oszczędności' (np przez ogłoszenia takie jak wyżej)... Albo widowisko, co gorsza. Na youtube trafiłam na filmik dokumentujący "walkę" ptasznika z większym od siebie chomikiem dżungarskim, i tym podobne... Denerwują mnie tacy ludzie strasznie. Kupi taki gada i szpanuje. Coś jak pitbull, tylko nie trzeba wyprowadzać.
Nie wiem, czy już tu o tym wspominałam - byłam raz świadkiem w zoologu tego, jak dzieciak (na oko lat 14) prosił sprzedawczynię, żeby zabiła mysz, którą on przed chwilą od niej kupił, bo on tego nie zrobi... :-\
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: matrix360 »

Hmm.. ja raz usłyszałam wychodząc z zoologa z karmą jak jacyś kolesie poszli zobaczyć sobie na szczurki.. nie wiem czemu, ale poszłam za nimi (to słowo mnie hipnotyzuje ::) ) i później była mowa "tego dla mojego, a ten dla Twojego" ..wiadomo o co chodziło :/ ..
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: xMsMartax »

Ale to jest normalne. Szczurki w zoologach nie są jedynie do kochania. U mnie głownym celem ich sprzedaży jest karmówka dla węża. Nie bulwersuje mnie, to, lecz wiadomo , że jest to przykre, lecz normalne
Oczywiście normalne nie jest szczycenie się tym, że karmi się węża gryzoniami i np. filmowanie tego. No i jak w temacie- wyłudzanie zwierząt. Lecz uważam , że nie ma się czym tak bardzo bulwersować, jeśli chodzi o samo w sobie karmienie.
Może nie na temat, ale większość ludzie je kurczaczki, świnki itd, NIE WIEDZĄC w jaki sposób zostały zabite ::) takie prawa łańcucha pokarmowego.
Obrazek
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: misiamw »

Ten koleś co dał ogłoszenie w historii kupowania ma akcesoria dla gadów i aż mi sie przykro zrobiło kupił niedawno 8 szczurków za 3 zl szt śliczne niebieskie haski :(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: UWAGA - TERRARYSCI WCIAZ OSZUKUJA I WYLUDZAJA GRYZONIE!!!

Post autor: unipaks »

Uwaga na terrarystę o nicku <przypadek> ze Starego Sącza (Małopolskie) GG 16291644
Na innym forum starał się już o myszki , ale mu ich odmówiono
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=5 ... &start=135
{ u dołu strony pod fotkami bidul z siechnickiej interwencji użytkownicy cytują jego wypowiedzi o „małej hodowli karmowej”, rozmnażaniu myszek itp. , są tam też jego przeczące sobie wzajemnie wyjaśnienia)
Istnieje możliwość , że może chcieć szczurki , myszki lub chomiczki z forum
Na giełdzie terrarystycznej dał ogłoszenie z ofertą kupna 20 żywych myszy z wysyłką:

„20 sztuk żywych myszy z wysyłką” – wysłano 06.02.2010

I jeszcze jedno – Kupię karmówkę ( mastomyszy , chomiki):

„mastomyszy 3 tygodniowe 20sztuk , chomiki miesięczne 10 sztuk
w rozsądnej cenie z wysyłką”

Zainteresowanym mogę przesłać linki na PW .
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zwierzaki”