Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Zorlis »

Jakiekolwiek porównywanie tych spraw wydaje mi się odrobinę nie na miejscu. Ile ludzi, tyle poglądów.
Wnerwia mnie to podobnie jak stawianie homoseksualizmu obok pedofilii, zoofilii i podobnych.
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Wentzowa pisze:
Sheeruun pisze:Eutanazja i aborcja? Toż to, wg naszych zakonnic, gorsze od pedofilii! No bo przecież zabicie płodu czy cierpiącego i błagającego o śmierć człowieka, jest gorsze, niż gwałt na dziecku.. ::) Nie rozumiem ich toku rozumowania, ale cóż.
Ja w tym momencie nie rozumiem twojego. Zostanę zakonnicą.
Jak dla mnie po prostu aborcja to mniejsze zło, a eutanazja żadne. W przeciwieństwie do pedofilii.. Ale każdy ma swoje zdanie ;)
A ja, wg większości ludzi, mam szczególnie dziwne, dlatego rzadko się nimi dzielę, chyba że mnie ktoś wkurzy.. :D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Zorlis »

Eutanazja "żadnym złem"? o.O
Legalna eutanazja to prosta droga do nadużyć, żerowania na czyjejś śmierci, "pozbycia się ciężaru"... Oczywiście, każdy przypadek powinien być rozpatrywany z osobna, ale wybacz, na pewno to miałeś na myśli? "Żadne zło"?
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: kulek »

Dalej nie będę się wypowiadać, bo to chyba nie miejsce do tego... ;) Poza tym niby każdy ma swoje zdanie i powinno się je szanować, dlatego się zamknę...
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Izold »

Mogę odbiec od tematu? xD
(Wybaczcie mi z góry, nie zrobiłam tego specjalnie!)
Czy posiada ktoś e-booka Nostalgia Anioła?
(błagam, powiedzcie że tak! :D )
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

To już szczyt wszystkiego! Nie dość, że facet mojej Matki leży połamany na korytarzu w samych gaciach bo nie ma go czym przykryć to jeszcze jak jego córka poprzykrywała go kurtkami to kazali jej to zabrać ;/ i nie chcieli jej w ogóle wpuścić na "oddział". Ciekawe kto by się nim zajął gdyby jej tam nie było ;/
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Izold »

Sheeruun pisze: U nas w gimnazjum w naszej klasie tez jedna zaszła w ciążę, ale nikt jej nie potępiał. Wszyscy starali się pomóc, odwiedzaliśmy ją, potem byliśmy zobaczyć dzieciaczka i w ogóle. Obecnie malec będzie miał już.. uhuhu, 3 lata. I 17-letnią matkę. Jak to szybko mija ::)
Ja jestem natomiast ciekawa czy małoletniej matce mogą zabrać dziecko? No, skoro ma 17 letnią matkę, a ma to dziecko lat trzy, to ona musiała zajść w ciąże w wieku 13 lat. (o kurde od razu nasunął mi się widok izolda z brzuchem. Hahaha! )
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Telimenka »

Izold jak Ty liczysz ?:) Miala 14 lat ;) .
Wiem ze to niewielka roznica, ale jestem czepliwa

edit: pardon.. zajsc w ciaze napisalas. To faktycznie! ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ogoniasta »

Izold pisze: Czy posiada ktoś e-booka Nostalgia Anioła?
(błagam, powiedzcie że tak! :D )
Ja posiadam ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
idle
Posty: 153
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 11:20 am
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: idle »

ja nie mam, ale niedlugo dostanę w swe łapki książke w oryginale. Film widzialam, ale slyszalam ze książka duuuuzo lepsza.
Misia [04.2009 - 26.10.2010]
Lucynka [07.2010 - 07.04.2011]
Ziuta [04.2009 - 26.07.2011]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ogoniasta »

Książki jeszcze nie przeczytałam...pewnie dlatego, że obejrzałam film i mi się nie podobał. ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
idle
Posty: 153
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 11:20 am
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: idle »

a takie jeszcze mam pytanie: czy ten ebook co go Ogoniasta masz to jest taka wersja jak oficjalna do kupienia na papierze (chodzi mi o tlumaczenie), czy takie tlumaczenie amatorskie? Ciekawi mnie to jesli chodzi o polskie wersje zagranicznych ksiazek w wersji elektronicznej. Wiem ze duzo jest wlasnie takich ksiazek tlumaczonych przez fanow, jak np ksiazki z serii Zmierzch. Na pewno kazda ksiazke da sie znalezć w necie w oryginale, ja tak znalazlam wlasnie wyzej wspomniane Zmierzchy :>
Misia [04.2009 - 26.10.2010]
Lucynka [07.2010 - 07.04.2011]
Ziuta [04.2009 - 26.07.2011]
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Izold »

Ogoniasta pisze:
Izold pisze: Czy posiada ktoś e-booka Nostalgia Anioła?
(błagam, powiedzcie że tak! :D )
Ja posiadam ;D
Ogoniastaaaa... :D
Mogę się do ciebie o nią uśmiechnąć? :D
Awatar użytkownika
idle
Posty: 153
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 11:20 am
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: idle »

ano, na filmwebie jest duzo wypowiedzi o tym, ze film fabule ksiazki splaszcza, skraca, pomija wątki, nie mowi pewnych rzeczy wprost..
Misia [04.2009 - 26.10.2010]
Lucynka [07.2010 - 07.04.2011]
Ziuta [04.2009 - 26.07.2011]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ogoniasta »

idle pisze:a takie jeszcze mam pytanie: czy ten ebook co go Ogoniasta masz to jest taka wersja jak oficjalna do kupienia na papierze (chodzi mi o tlumaczenie), czy takie tlumaczenie amatorskie? Ciekawi mnie to jesli chodzi o polskie wersje zagranicznych ksiazek w wersji elektronicznej. Wiem ze duzo jest wlasnie takich ksiazek tlumaczonych przez fanow, jak np ksiazki z serii Zmierzch. Na pewno kazda ksiazke da sie znalezć w necie w oryginale, ja tak znalazlam wlasnie wyzej wspomniane Zmierzchy :>
Nie wiem czy to wersja oficjalna. ;) Tłumaczone przez p. Hannę Szajowską. ;)
Izold pisze: Ogoniastaaaa... :D
Mogę się do ciebie o nią uśmiechnąć? :D
Jasne...;) Maila podaj na pw. ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”