Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zalbi »

brudzi ::)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

zalbi pisze: bo ten drugi pan też chce rzucic palenie a nie ma tak dobrze jak ten z tamponem i zamiast tampona "pali" długopis i się budzi =P
tak to jest, jak się kobiety nie ma- zawsze by mogła jakiegoś tampona odpalić O0
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: unipaks »

ssouzie , no przypadki chodzą po ludziach niestety O0

[quote="LaCoka"]Boże jakie reklamy są głupie, patrzę w tv a tu pan wkłada sobie tampon do ust, po chwili dowiedziałam się, iż jest to inhalator nicorette :P
quote]

La Coka , przez ciebie znowu się spłakaliśmy , bo nam się przypomniał kawał , jak to facet staje rano przed lustrem w stanie określanym przez niektórych jako the day „after” , patrzy , a tu – na szyi malinka , na klacie ślady szminki , ciało najwyraźniej przeorane paznokciami a z ust wystaje jakiś sznureczek…
Więc szepce zbielałymi wargami : - Panie proszę spraw , żeby to była herbata!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

unipaks pisze:La Coka , przez ciebie znowu się spłakaliśmy , bo nam się przypomniał kawał , jak to facet staje rano przed lustrem w stanie określanym przez niektórych jako the day „after” , patrzy , a tu – na szyi malinka , na klacie ślady szminki , ciało najwyraźniej przeorane paznokciami a z ust wystaje jakiś sznureczek…
Więc szepce zbielałymi wargami : - Panie proszę spraw , żeby to była herbata!
Ja to znam z końcówką "oby to był lipton" :D
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

Jestem boska ...
Zrobiła mi się w otworze gębowym afta, mądra Kasia myśli "trza odkazić", bierze jakiś specyfik śmierdzący spirytusem znaleziony w apteczce, płucze, szczypie i boli jak cholera ale nadal płucze. Kiedy po wypluciu specyfiku jej wargi są wręcz białawe a gęba tak zdrętwiała i obolała, że nie jest w stanie nawet dobrze splunąć czyta etykietkę: "przed użyciem rozcieńczyć pól na pół z wodą". Chyba wypaliłam sobie pół ryja O0
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Kup sobie dezaftan, reklamuja codziennie po 100 razy w radio zet. Chociaż po tym specyfiku to chyba ta afta sobie uciekła gdzie pieprz rośnie ;D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

tak sie zastanawiam,moze ktos wie czy np strażak moze oprocz pracy w straży podjąć jakaś inna? bo kiedys slyszalam ze ludzie pracujacy w policji ,strazy itd nie moga miec drugiej pracy bo wolne od sluzby maja po to by wypoczac. nie wiem jak to jest a troche mnie to zastanawia.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

nie moge Rhenata rozwalilas mnie O0
ech tam od razu rozwaliłam...baczka zaraz puszcze to zobaczysz ;D


ide na basen zaraz..a może nie będę was okłamywać i powiem ze na saunę i jakuzzi bardziej niz na basen :P
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: unipaks »

LaCoka pisze:Jestem boska ...
Jesteś :D
Na szczęście nie zdążyłam już tego przeczytać przed snem , zresztą dobre wychowanie nie pozwoliłoby mi się przyznać , że znów dostarczyłaś nam powodów do radości O0
Tak to jest , jak się nie czyta ulotek przed użyciem (nie słuchasz reklam?) ;D
Ja kiedyś u przyjaciół sięgnęłam po Bambino , bo najwyraźniej normalne szampony im wyszły; kiepsko się nim myło, nie pienił się i w ogóle. Dopiero gdy sprawdzając po raz n- ty stwierdziłam , że włosy nadal dziwnie mi nie schną , wróciłam do łazienki doczytać potrzebne – okazało się , że umyłam je oliwką dla dzieci :P
Ale to po imieninach było...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Izold »

odbiegnę od tematu.
Zna ktos taką zagraniczną stronkę o szczurach, pokazują jak samemu zabawki/domki/klatki robić? pokazywali ze zdjęciami, i to mi pomagało bo z anglika to ja noga jestem, i to kulawa w dodatku. ::)
wiem że tło było takie turkusowe, i było mnóóóstwo zdjęć.
Jeśli tak- mogę dostać linka? :):)
Awatar użytkownika
idle
Posty: 153
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 11:20 am
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: idle »

nic trudnego - wpisalam w google "how to build rats toys" i wyszlo mi takie cos:

http://www.dapper.com.au/toys.htm

o to chodzi? Tło jest turkusowe :)
Misia [04.2009 - 26.10.2010]
Lucynka [07.2010 - 07.04.2011]
Ziuta [04.2009 - 26.07.2011]
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Izold »

tak! :D Niezmiernie dziękuje. ;)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

unipaks pisze:
LaCoka pisze:Jestem boska ...
Jesteś :D
Na szczęście nie zdążyłam już tego przeczytać przed snem , zresztą dobre wychowanie nie pozwoliłoby mi się przyznać , że znów dostarczyłaś nam powodów do radości O0
Tak to jest , jak się nie czyta ulotek przed użyciem (nie słuchasz reklam?) ;D
Ja kiedyś u przyjaciół sięgnęłam po Bambino , bo najwyraźniej normalne szampony im wyszły; kiepsko się nim myło, nie pienił się i w ogóle. Dopiero gdy sprawdzając po raz n- ty stwierdziłam , że włosy nadal dziwnie mi nie schną , wróciłam do łazienki doczytać potrzebne – okazało się , że umyłam je oliwką dla dzieci :P
Ale to po imieninach było...
Dziękuję ;)

Wyjazd nad morze, Mamuśka pod prysznicem. Wychodzi i mówi "boże, ile ja miałam piachu we włosach!". Podczas kolacji nachylam się nad nią, niucham, czuję papaję: "Mamooo, czym Ty umyłaś włosy?" Mama: "no tym małym szamponikiem w fioletowej buteleczce" ja: "... Mamo... mój peeling jest strasznie wielki i nie chciało mi się brać go całego więc go przelałam do butelki po szamponie" :D
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: klimejszyn »

Łatula mi rujkuje, siedzi koło mnie i trzepota uszami :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Izold »

Moja jak rujkuje i piszę na klawiaturzę, to mi się na niej usiądzie i tyłek przyciska do niej, wredota. :D
Moja Bura [*] była lepsza- kiedy byłam zajęta czytaniem, podchodziła i zaczęła "zjadać" kartki żebym się nią zainteresowała :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”