Kopulacja między osobnikami tej samej płci.

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: mataforgana »

Lobo, a czy ty masz pewnosc, ze oni tak calkowicie kopulowali...?
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Lobo
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 6:44 pm

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: Lobo »

Pewność ma mój chłopak - on był naocznym świadkiem wydarzenia. Kiedy go spytałam czy doszło do penetracji, powiedział, że tak. Ja osobiście nie jestem przekonana czy tak łatwo to stwierdzić na podstawie kilkusekundowego zajścia. W każdym razie Lobo zawsze był uległy (tzn. odkąd Grim go przerósł) i nie sądzę, aby poświęcił wiele energii na "postawienie się" Grimowi. Dopóki mógł, uciekał, potem sobie odpuścił (może wie, że w starciu z Grimem jest bez sznas).
Ostatnio zmieniony śr wrz 06, 2006 12:26 pm przez Lobo, łącznie zmieniany 1 raz.
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: mataforgana »

eee... smiem watpic, czy twoj chlopak jest w stanie stwierdzic ze doszlo do kopulacji...

moim zdaniem najprawdopodobniej bylo to typowe zachowanie, czyli proba podczas dominowania... i nie ma w tym nic zlego... a to ze zdominowany szczur sie pogniewal i strzelil focha to tez standard, wiec nie dramatyzujcie, bo nie ma powodow...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: Nakasha »

Dopóki bardzo się nie maltretują, nie ma się o co martwić ;). Zachowania szczurków często są "teatralne", przesadzone ^^''. My to już myślimy, że się chcą pozabijać, ale rzeczywiście żadnej szkody nie ma ;). Nie rozłączaj ich, niech w spokoju ustalą swoją hierarchię.

Jeśli jednak dominujący będzie maltretować słabszego - będziesz musiała pomyśleć o kastracji, albo rozdzieleniu.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
sseb
Posty: 24
Rejestracja: ndz cze 01, 2008 11:16 pm

Dwie samice

Post autor: sseb »

Jak to jest. 2 samice w podobnym wieku - jakieś pół roku. Jedna napstuje drugą co chwila narzucając się i wchodząc pod nią. ta napastowana ma jej dosyć odpycha, popiskuje, czasami ją pogonie, wtedy tamta ucieka pędem. Czasem też napsatowana symuluje kopulację wchodząc na tamtą - co kopulowana przymuje z aprobatą.. Jednak czasem napastowana wywraca sie na plecy i daje sie podiskiwać. Moze dostepne sa jakies lalki z wibrującymi penisami dla szczurów?
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: Dwie samice

Post autor: Vella »

Normalne zachowanie w szczurzym stadzie. Zastanawia mnie jednak twoja interpretacja. Masz jakiś problem z własną seksualnością? Czy to tylko wiek dojrzewania i "jedno w głowie"?
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Dwie samice

Post autor: Nakasha »

Tak, to normalne zachowanie w stadzie, szczególnie gdy dziewczyny mają rujkę.

I zdecydowanie nie potrzebują żadnych wibratorów... a poza tym co, sam chciałbyś/chciałabyś je takimi wibrusami zaspokajać co godzinę? O_o
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: merch »

No nie wiem ....Ja swoim czasem pomagam jak maja bardzo nasilona rujke , bez wibratora co prawda ale "pokrywam " je reka i drapie po karku:)
A gdzies czytalam o wibratorach dla szczurzyc , chyba w w yborczej jak byl wywiad z taka pania co robi doswiadczenia genetyczne na szczurach . Tytul byl bardzo drastyczny cos jak "łamię im karki'
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Kopulacja między osobnikami tej samej płci.

Post autor: koopa »

W moim stadku też pojawił się ten problemik, najmłodszy Czejen "pokrywał" szczura Alfa - Jodę (choć moje stadko nei ma rażącej hierarchi) Nie było absolutnie penetracji choć Jodeczek darł się w niebogłosy, pewnie bardziej dlatego, że cierpiało jego Ego niż on :)
Trwało to jakieś 2/3 tygodnie i właściwie już mu przeszlo zupełnie - zapewne senior ustąpił :) choć przy misce nadal żądzi :D
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kopulacja między osobnikami tej samej płci.

Post autor: Angua »

też mam to czasem, młodszy Chrupek co jakis czas próbuje pokrywac Bezika; nie wiem, czy mozna tu mowic o zdominowaniu, bo jest od niego dwa razy mniejszy, ale fakt, ze Bezik ma bardzo spokojny charakter, więc się co najwyzej odsuwa :)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Kopulacja między osobnikami tej samej płci.

Post autor: Nakasha »

Wielkość nie gra roli :D. Tu chodzi o charakter szczurasa, a nie jego gabaryty czy wiek :)., np. w moim obecnym stadku dominuje najmłodsza i najmniejsza samiczka ;).

Najwidoczniej mniejszy chłopak ma zapędy dominacyjne i gdy podrośnie, to jest duża szansa że będzie alfą ;).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Tina i Tola
Posty: 13
Rejestracja: ndz lut 14, 2010 6:54 pm

Re: Dwie samice

Post autor: Tina i Tola »

sseb pisze:Jak to jest. 2 samice w podobnym wieku - jakieś pół roku. Jedna napstuje drugą co chwila narzucając się i wchodząc pod nią. ta napastowana ma jej dosyć odpycha, popiskuje, czasami ją pogonie, wtedy tamta ucieka pędem. Czasem też napsatowana symuluje kopulację wchodząc na tamtą - co kopulowana przymuje z aprobatą.. Jednak czasem napastowana wywraca sie na plecy i daje sie podiskiwać. Moze dostepne sa jakies lalki z wibrującymi penisami dla szczurów?

Ja mam podobnie też dwie samice w podobnym wieku ok 3 miesiące. Raz starasza wchodzi na młodszą a raz młodsza na starszą. Raz wzięłam starszą i poznałam ją ze starszą koleżanką i też na nią wchodziła. Nie wiem dokładnie o co to jest bo raczej nie kopulacja...
Tina (Wiercik) i Tola (Tolkien) towarzyszą mi w pisaniu każdego postu...;)
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Kopulacja między osobnikami tej samej płci.

Post autor: kulek »

Tina i Tola pisze:Ja mam podobnie też dwie samice w podobnym wieku ok 3 miesiące. Raz starasza wchodzi na młodszą a raz młodsza na starszą. Raz wzięłam starszą i poznałam ją ze starszą koleżanką i też na nią wchodziła. Nie wiem dokładnie o co to jest bo raczej nie kopulacja...
Samiczki zachowują się tak, gdy mają rujkę ;)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kopulacja między osobnikami tej samej płci.

Post autor: xMsMartax »

W takim razie moja Amfa ma rujke bez przerwy. Co chwile "gwałci" starszą Jadźkę (tylko ją sobie wybrała, może dlatego że Jadżka jest/ była Alfą). Myślałam , że to nienormalne ale widzę , że nie tylko moje szczury to spotkało.
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Kopulacja między osobnikami tej samej płci.

Post autor: Babli »

To może być również oznaką dominacji, a nie koniecznie rujką. Bo ruja występuje co kilka dni - nie stale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”