kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

mi wargę przekłuwała :) uwielbiam kłuć wargę mimo, że wg mnie to najbardziej nieprzyjemne z przekłuć.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: matrix360 »

xronix ma taki sam ton głosu jak Luntek ::)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Na filmikach własnie mi się podobało w jaki sposób odpowiadał na niektóre teksty niektórych ludzi. Za to taki tembr głosu wkurza mnie zarówno u kobiet jak i mężczyzn.
Ja się wkurzam, bo mam znowu krótkie włosy i wtedy muszę wyciągać kolczyki ::) Znowu się bedę męczyć , ze powiekszyć mini tunele :'(
I co Paul_Julian dużo się na pewno nauczyłaś nie ?xd Standardy ?

Nauczyłeś ;p I pzrekłuwaliśmy sobie nawzajem uszy, pisałem , ze Studex sam przestrzega , żeby ich sprzet nei stosować do chrząstek. To nei to samo , co podobne sprzeciki z allegro pokazujące , ze mozna sobie tym przebić nos albo pępek. Pomiijamy, że pistoletem wogóle sie nie powinno.
To czego sie nauczyłem to standarty, ale chciałbym , żeby takich standratów przestrzegały emo małolaty przekuwające sobie "pępusie". Samo przekłucie to był pikuś , za to był mocny nacisk na przestrzeganie higieny przed i po zabiegu, a te rzeczy są identyczne zarówno przy przekłuciu z pistoletu jak i igłą .

A pierwsze kolczyki miałem robione igłą u kosmetyczki sto lat temu , wtedy przekluwali tylko uszy. Babrało sie popisowo i szybko sie nauczyłem, zeby nie używać rumianku do przemywania :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

To to nie był taki typowy kurs bo tylko pistoletem :] Rozumiem . I higiena przy przekłuciu to rzecz najważniejsza. I uważam, że jak cchesz kolca to lepiej zapłacić parę złotych i mieć wszystko ładnie, sterylnie. Ja np jak kłuje to cały sprzęt zamawiam wysterylizowany :] I nie jest to aż tak drogie więc nie rozumiem tych ludzi, którzy ryzykują swoje własne życie lub część ciała dla oszczedności .
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Dokaldnie , masz rację . Sterylizowany sprzęt kosztuje grosze (czasem dosłownie). ale o wiele fajniej i trendy miec "przekucie" zrobioen gdzies na imprze po pijaku :/
A wogole czytałem historie jakiegoś małolata co sobie PA zrobił .... agrafką .....
Spuścmy zasłonę milczenia ......
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

ja sama robiłam tylko jednego helixa sobie. też sterylnie, wszystko ładnie pozamawiałam, drogie nie było. ale wolę jak to ktoś przy mnie majstruje, więc pozostałe kolce robione były w studiu.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

ej . Teraz już sam nie wiem .. xd Kujesz no ok. A przekłuwam czy przekuwam ? srogoo xd
No kurcze szkoda, że ja nie jestem taki trendy xd !Ja chce ! xd Idę po siostrę żeby mi kolca cerówą zrobiła ;D Z/w Hahahah.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

kłujesz, przeuwam, przeucie ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

XxxMichauxxX pisze:ej . Teraz już sam nie wiem .. xd Kujesz no ok. A przekłuwam czy przekuwam ? srogoo xd
Dlatego piszę w " " . Zauwazyłeś , ze wiekszosć tych z kolczykami w "pępusiach" pisze "przekucie" ?
Przekuć to możnaby te "blachary" ( wytapetowane blondi) , ale nie wiem czy coś by z tego wyszło :D
Tak jak pisze Klimejszyn , poprawnie jest przekłucie . Od kłucia , kłujesz . A nie od kucia w kużni. Przekuć można jakiś kawałek stali w coś innego.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

A mój pierwszy kolec to w wieku 5 lat miałem bo chciałem bo kuzyn miał . chociaż nie popieram kłucia małych dzieci bo one nie wiedzą jeszcze o co cho ! xd
To przez mamę wyglądam tak jak wyglądam ! hahah. To ona zaprowadziła Mnie do kosmetyczki xd
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Eee tam , kiedyś to sie kłuło 1 roczne dziewczynki. To jest dopiero zbrodnia, bo potem jak dziecko rosnie, to ta dziurka jest krzywo :/
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

Dobra muszę już spiżdzać z kompa :] Myślę, że se jeszcze pogadamy kiedyś . ;) A z klimejszyn mam nadzieję, że się spotkam na kursie :P Może wpadniesz w moje ręce:P Narazie Wam.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

ja miałam około roczku jak miałam uszka potraktowane pistoletem, z tego co mama mówi. ale spoko, dziurki były równiutko, a teraz sa śliczne tuneliki :P
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Maugosia »

Ja po przebiciu uszu pistoletami, zwymiotowałam zaraz po wyjściu :-X (Nie cierpię rzeczy związanych z przebijaniem i wkłuwaniem), a i do teraz mam uraz - nie lubię jak ktoś wsadza mi kolczyk do ucha.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

To może lepiej będzie wybrać klipsy ? Kiedyś było ich bardzo duzo , jedyny minus to potem uszy bolą :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”