Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Rhenata »

DK a może rozpieszczasz te swoje potwory? ;) amciu tu amciu tam i tak po całym dniu podsuwania żarełka....dupcie rosna ale na pewno nie na karmie :P


NyanNyan jeśli doświadczone osoby mówią ze vitapol to chlam to ja bym wzięła sobie to do serca, lata doświadczeń i eksperymentalnego karmienia naszych szczurków na darmo nie poszły przecież , czy ty wiesz ile my rożnych karm droższych tanich lepszych gorszych próbowaliśmy? po co nowi lub mniej doświadczeni właściciele maja popełniać te same błędy skoro my już wyłuskaliśmy te najlepsze jedzonko i podstawiamy ta wiedzę na talerzu?....nie jedzonko, to sobie kupisz sama :P
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Kameliowa »

oj dokarmiałam przysmakami, ale teraz dieta mała, bo jeden jest takim żarłokiem i spaślakiem, że już niestety dieta być musi :D
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Karmy POLECANE

Post autor: alken »

DK! pisze:Moje po raz kolejny pogardziły Timą :/ Potwory >:D
wygłodzić potwory! ;D zjedzą.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Arve »

na logikę, powinno się zaczynać od karm z górnej półki, a jeśli nas niestać to nadal dobre ale troszkę tańsze...
na pewno to co jest do kupienia w każdym markecie na półce nie jest dobrą karmą dla gryzoni.
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Karmy POLECANE

Post autor: anathema22 »

Ostatnio zakupiłam Rat&mouse pro i niestety... w ogóle tego nie tykają. Czy ktoś używa tej karmy? I czy ogony to jedzą a tylko moje takie wybredne?
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Awatar użytkownika
sajko
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 08, 2010 2:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: sajko »

U mnie prawie w całości znika JR Farm Wellness-Food (zostają tylko jakieś ziołowe trawiaste śmieci) no i Versele - Laga, ale to z darmowej próbki jako dodatek. Na razie nie zamierzam tego kupować.
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Karmy POLECANE

Post autor: zalbi »

anathema22 pisze:Ostatnio zakupiłam Rat&mouse pro i niestety... w ogóle tego nie tykają. Czy ktoś używa tej karmy? I czy ogony to jedzą a tylko moje takie wybredne?
jak przegłodzisz to będą wcinac aż miło =]


ja ostatnio znalazłam mole/jakies latające robactwo w.. xtra vitalu ::)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
sajko
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 08, 2010 2:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: sajko »

zalbi pisze:ja ostatnio znalazłam mole/jakies latające robactwo w.. xtra vitalu ::)
Aha, to spoko. Bo cała paczka właśnie czeka na rozpakowanie i wypróbowanie :/
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Karmy POLECANE

Post autor: anathema22 »

Co do tego przegłodzenia to pewnie racja. Ale nie podoba mi się zapach tego granulatu, jest bardzo inetnsywny, być może to im nie pasuje. Cóż, muszę przyznać, że nie jest to apetyczny zapach :-\
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karmy POLECANE

Post autor: LaCoka »

anathema22 pisze:Ostatnio zakupiłam Rat&mouse pro i niestety... w ogóle tego nie tykają. Czy ktoś używa tej karmy? I czy ogony to jedzą a tylko moje takie wybredne?
Mi tę karmę polecono do odchudzenia Lelii bo podobno nie smakuje ona za bardzo szczurkom i zjedzą tyle ile muszą a nie będą się opychały i pasły ;) ale Leliś to za bardzo nie przeszkadza i wpierdziela aż się uszy trzęsą :P
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Karmy POLECANE

Post autor: anathema22 »

No cóż, spróbowałam i pewnie więcej tego nie kupię, wracam do Rat Complete, bo to znika z miski.U mnie nie ma potrzeby odchudzania ogonów, figurę mają taką, że aż im czasem zazdroszczę;) W przyszłym miesiącu zakupię może Timmę ::)
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: smeg »

anathema22 pisze:Ostatnio zakupiłam Rat&mouse pro i niestety... w ogóle tego nie tykają. Czy ktoś używa tej karmy? I czy ogony to jedzą a tylko moje takie wybredne?
Ja mam VL Rat&Mouse Pro dla mojej myszy, wrzucam jej tak po jednej granulce w ramach przysmaku, bo jako karma te gigantyczne walce są dla niej o wiele za duże :P Cośtam obskubuje, już kilka takich granulek zjadła w całkości, ogólnie dość długo leżą, ale to chyba ze względu na to, że myszka jest za mała, żeby zjeść tyle na raz. I mnie się właśnie podoba ten ich zapach, intensywny, ale nie chemiczny ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Karmy POLECANE

Post autor: anathema22 »

Właśnie wydaje mi się, że wielkość też ma wpływ na ten brak zainteresowania. Mam wrażenie, że paskudniki wolą jednak takie drobniejsze granulki wyjadać, ale próbowałam im to połamać i nic to nie dało. Ogólnie stwierdzam, że zakup nieudany.
A co do zapachu to ja uwielbiam jak pachnie JR Farm w tej wersji dla małych szczurków, mmmm ;)
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Awatar użytkownika
niklas6
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 01, 2010 8:25 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Karmy POLECANE

Post autor: niklas6 »

A moje paskudy nie chca jesc karmy Versele-Laga wyjedza ziarna ,chrupeczki a te wieksze kawalki im nie podchodza :(
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Izold »

niklas6 pisze:A moje paskudy nie chca jesc karmy Versele-Laga wyjedza ziarna ,chrupeczki a te wieksze kawalki im nie podchodza :(
Jak zostawią te najgorsze rzeczy, nie dosypuj im karmy! nauczą się że mogą jeść tylko najlepsze a reszta to już pies. zgłodnieją, zjedzą , taka kolej rzeczy. ^^ ja moje tak przekonałam do Rat complete. uwierz, kiedy jest sie głodnym sie nie wybrzydza. rąbały aż się uszy trzesły ;d
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”