kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

odmienna pisze: w dodatku, wtedy przebierał tymi paluszkami, zupełnie jak ktoś, kto w zadumie bębni palcami po stole. no może nie dokładnie tak; robił to mnie intensywnie- widać zaduma była głębsza ;D ;D
właśnie coś gdzieś przeczytłam, co na zadumę i statek w zachowaniu Dara rzuca nowe światło - on może już czuje, że niedługo będzie miał szansę przekazać ten największy dar :)
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: denewa »

Wąsy owszem rozbrajające ale łapeczki na drugiej focie jeszcze bardziej ;D

Jak się Grafik czuje?
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Ol: Ech, względem tego, co i owszem, to ufam poczuciu odpowiedzialności Dara, bo ja sił nie mam nawet myśleć... to Mądry Szczur Który Mówi (nie mylić z gadającym szczurem) 8)
Gacuś trzyma się. W styczniu, nie śmiałam wierzyć, że zechce dotrzymać mi towarzystwa do Wiosny, a przecież jemu, należy się (jak chłopu ziemia) jeszcze co najmniej jedno Lato. Nie wiem, czy zechce z tego prawa skorzystać, bo kiedy trzyma się go w dłoniach, to ma się wrażenie, że trzyma się łomoczące, samo serduszko w koronkowym puzderku kosteczek. Ale powrócił do starego trybu życia: szkodniczy, wyzłośliwia się i okupuje swoje ulubione miejsca, znaczy- warto było. Gdybyż jeszcze chciał więcej jeść... ale, niech już będzie jak sobie chce :P
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: merch »

No ja nie wiem co u odmiennej znaczy jesc wiecej , od dawna slyszalam , ze d chlopaki to jakies niejadki sa , no i zobaczylam D chlopaki darus sliczny olbrzymi , a dolarek , wnusio nie wnusio , ale rzecz trzeba nazwac po imieniu deczko spasiony. I teraz juz wiem z jak odminna mowi , ze nie chce jesc , to albo nie chce jesc , albo je tyle ile trzeba a tylko zamalo wedlug odmiennej :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

merch pisze:, a dolarek , wnusio nie wnusio , ale rzecz trzeba nazwac po imieniu deczko spasiony. :P
guzik prawda! Dolarek wcale spasiony nie jest! Lolaruu lubi jedzonko i jest akuracik! Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

odmienna pisze:
merch pisze:, a dolarek , wnusio nie wnusio , ale rzecz trzeba nazwac po imieniu deczko spasiony. :P
guzik prawda! Dolarek wcale spasiony nie jest! Lolaruu lubi jedzonko i jest akuracik! Obrazek
Merch kogo Ty próbujesz przekonać :D : to jakbyś matce mówiła, że jej syn zapuścił wąsa - "skąd on dopiero co skończył pić kakao !" ::)


Cieszymy się za Gacusia, niech swawoli, niech kontynuuje misję "żadnych więcej gości w tym domu", wiosną, latem, jesienią, zimą - co dzień niech daje Ci obcować z fenomenem "szczura grandzenie - człowieka uszczęśliwienie" ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

właśnie straciłam na długo Moją Kruszynkę Obrazek
leć ptaszku....


znowu szczur czekał na mnie; o piątej rano odzyskałam cudem, stracony w dziwnych okolicznościach telefon; wpadłam do domu... czekał... a ja muszę iść...
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Spark »

Odmienna tak mi przykro ... Trzymaj się myślami jestem z Tobą .
(*) :'(
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

Strasznie mi przykro...
[*]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

[*] leć wysoko aniołeczku :'(

odmienna, tak bardzo mi przykro...Trzymaj się kochana!!
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: denewa »

Tak bardzo mi przykro :'(

[*]
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Anka. »

Dobranoc [']

Naprawde smutny poranek.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Jessica »

:'( [*] na droge sloneczko
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: sssouzie »

[*]...

tak mi przykro...
...czyż nie dobija się koni...?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Grafiku
[^]

już taką nadzieją tchnęło, a teraz tak smutno
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”