Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: odmienna »

No Wiesz Ty cooo :o ? Ja, jak i Zyzia- mam sporą lukę w forumowych informacjach, ale wczoraj przypomniała mi się historia Cleo i że nie wiem co dalej.... oszukałam się dzisiaj Tematu, bo przecież nie spodziewałam się od razu „ Urwisek trzech” ;D
Fakt, że Cleo rozkochała Cię w szczurzej nacji, wyklucza przypadkowość tej niezwykłej historii. Ja wierzę w genetyczną solidarność gatunkową tych stworzeń i dam się posiekać, że pod swoim dachem mam dowody na sprowadzanie na mnie szczurów przez szczury :P . Wypisywanie tu zachwytów nad Czapecznikównymi jest w moim wykonaniu bez sensu, bo jako że sama mam dwóch przedstawicieli tego zacnego Rodu, tyle się nagadam o zaletach przedstawicieli onegoż, że nie napiszę nawet, że są prześliczne i że Ci gratuluję ;) .
Tym bardziej gratuluję, że nigdy nie zapomnę błogostanu, w jaki wprawiał mnie- opiekunkę trudnych szczurków, dany mi nagle kontakt z chłopaczkami z „Dobrego Domu”- ufnych i bez kompleksów... nie, tego nie napiszę 8) .
Za to napiszę, że te 24 dni, które Cleo ofiarowała Tobie, to sporo :) . To prawie tak, jakbyś miała okazję otoczyć sponiewieranego życiem człowieka, przez jego ostatnie dwa lata. Szczury strasznie szybko żyją.


http://www.l2twilight.com/Rats2/images/ ... PG_jpg.jpg
http://www.l2twilight.com/Rats2/images/ ... PG_jpg.jpg
Magamaga:Rozpłynęłam się.
Arve: ja weszłam do klatki żeby im zrobić to zdjęcie i też się rozpływam...
Rozpuszczalnik! i to jaki skuteczny! - kto mnie pościera z podłgi? ;D ;D ;D
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Arve »

dzięki za "nie napisanie" że są śliczne i mądre i mają cudowne charaktery ale one po prostu takie są... i przy tym każda jest inna.

wracam skonana wieczorem z roboty a one grzecznie czekają dopóki nie dam znaku że można wyłazić z klatki i łazić po mnie. Wtedy mam wszystkie trzy na sobie przynajmniej przez kilka minutek.
Potem coś robię do jedzenia i albo czytam albo oglądam jakiś film, albo rozmawiam na skype... tak czy owak przy biurku i wtedy wszystkie 3 paskudy czują się upoważnione do nawiedzania mojej osoby w celach towarzyskich.
Często siedzę tylko w koszulce i w sumie można by się spodziewać, że plecy i ramiona mam nieźle podrapane - ale nic z tego, laski przyzwyczaiły się do tego stopnia do balansowania na moim karku że musiałabym chyba bardzo gwałtownie wstać z fotela albo się potknąć abym poczuła jakieś pazurki wbijające się w skórę.
Jak siadam na dłużej w fotelu to one jakimś magicznym sposobem wiedzą, że teraz można się ułożyć wygodnie do snu, bo ja się nigdzie ruszać nie będę i mam wówczas cieplutki kołnierzyk trójkolorowy wokół szyi.
W dalszym ciągu lubią robić mi manicure, myć szyję, szeptać do ucha, Sky musiała zrezygnować ze spania na moim łokciu, bo jest już za duża i jak tylko zasypia to się zsuwa.
Bardzo szybko się uczą - mają prawo do swobodnego wybiegu jeśli jestem w domu ale w sumie i tak sprowadza się to do biegania po pokoju i co chwila wspinania na mnie. Zastanawiam się tylko czy to ma na celu sprawdzanie czy ze mną wszystko ok czy pokazywanie mi, że z nimi wszystko dobrze. Ale wygląda to tak, że co minutkę lub dwie przybiega któraś, wbiega na mnie, parkuje na moment na ramieniu, dostanę ze dwa buziaki i już jej nie ma.
A potem przylatuje następna i procedura się powtarza.
Jak się robią śpiące to wtedy przychodzą wszystkie trzy i albo idą z biurka do klatki albo spać u mnie na kolanach lub plecach.
Jeśli nie chcę aby gdzieś wchodziły lub coś dotykały, wystarczy że odnoszę je z danego miejsca do klatki i mówię że nie wolno poważnym głosem. Później jak tam dochodzą, to się zatrzymują na chwilę i zmieniają kierunek albo idą dalej.
Co prawda Sky, która w dalszym ciągu przewodzi bandzie nauczyła się szybko reagować na tekst: a co tu myszka robi?????? broi coś???? i jej zdaniem upoważnia ją to na natychmiastowe wdrapania się na mnie i bieganie po moich ramionach przez dłuższą chwilę.
Są śmieszne, pocieszne, kochane, mądre, sprytne i słodkie i sama nie wiem co jeszcze... no i nie wyobrażam sobie, żeby ich nie mieć!!! Także pewnej pani udało się wykonać kawał dobrej roboty hodowlanej i chwała jej za to :D
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Arve »

Marcowych fotek ciąg dalszy...
- panienki zajmowały się swoimi sprawami - tzn. Beska spała, Sky biegała tu i ówdzie, Graphi przeprowadzała kontrolę czystości w klatce, a ja sprzątnęłam klatkę a potem czytałam książkę.
fotki jakoś tak same się porobiły :D


Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

jutro może uda mi się zrobić jakieś bardziej artystyczne foty o ile panienki zechcą popozować
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: merch »

No faktycznie w pomaranczu im do pyszczków :P. zastanawiam sie czy w ogole pomaranczowy to taki twarzowy kolor , czy tez wspolgra z niebiesciakami :D
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Arve »

chyba z niebieściakami, może na zasadzie kontrastu? ale fakt faktem - twarzowo im w tym kolorku.

Myślę nad jakimś ciekawym urządzeniem dołu klatki, bo w sumie parter i piwnica są beznadziejnie wyposażone...
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Babli »

Arve, wrzuć na parter wysokie pudełko z siankiem :) Ja wrzucam zawsze jakieś melisowe, różane (herbal farm chyba).. A szczurek jak wyjdzie! Pachnie pięknie ;D
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Krejzoolek »

cudne. a mogłabym poprosić zdj. tak całej klateczki . ? ;d
Kiki, Dusia [*][/color][/size]
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Arve »

Krejzoolek pisze:cudne. a mogłabym poprosić zdj. tak całej klateczki . ? ;d
a choćby tu jest:

Obrazek

a więcej tu:
http://www.sambalu.boo.pl/Album/Ogonki/ ... 56_JPG.jpg
http://www.sambalu.boo.pl/Album/Ogonki/ ... 55_JPG.jpg
http://www.sambalu.boo.pl/Album/Ogonki/ ... 53_JPG.jpg
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: ol. »

Arve, toż to istna twierdza :o Ale też prawda, że jak się ma takie trzy urocze podlotki to trzeba ich strzec jak oka w głowie.

Stópki - zwiski: Obrazek ;)
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Arve »

dlatego żartobliwie nazywam klatkę Alcatraz... tyle, że jest zamknięta tylko jak mnie nie ma w domu. dziewczyny mogą biegać przez większą część czasu praktycznie swobodnie.

klatka to przeróbka z Casity, mnie się wygodnie ją sprząta a ogonki też ją chyba polubiły. Mają sporo miejsca i są bezpieczne pod moją nieobecność.

Muszę jeszcze popracować nad urządzeniem dołu - ale to coś wymyślę z czasem.
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Krejzoolek »

ol. pisze:Arve, toż to istna twierdza :o
Zgadza się i ta klatka jest piękna. :-*
Kiki, Dusia [*][/color][/size]
Awatar użytkownika
Olalala
Posty: 86
Rejestracja: sob sty 23, 2010 8:12 pm

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Olalala »

Prześliczne :-*
Klatka tak zabezpieczona, a w środku stylowo - pomarańczowe wyposażenie itp .. ;D
Temat Wanilki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=24914
Obrazek
Vani :* <:3 )~~~
Awatar użytkownika
marlena
Posty: 77
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: marlena »

klatka rewelacyjnie przerobiona :) wygląda świetnie
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: Arve »

Jako, że Bess spała sobie i nie załapała się na zdjęcia, to została dopstrykana następnego dnia...

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Sky i Graphi też się załapały na parę ujęć:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Post autor: kulek »

Łoho, już od kilku minut siedzę i podziwiam zdjęcia klatki. Naprawdę niezła twierdza :) Dziewczyny muszą mieć niezły raj, siedzą w takiej klateczce, później sobie biegają luźno. Gdybym była szczurem nie obraziłabym się gdybyś mnie adoptowała 8)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”