Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

matki dzieciaków to i ja się boję. nieraz fuknęła, a jak 'rozmawiała' z dziećmi to aż łzy do oczu napływały. myślę, że nic sensownego się od nich nie dowiem..

nie mogę przestać płakać, oglądam zdjęcia Majeczki, cały czas przeszukuję szafki, wołam, szukam pod meblami.. nie ma..

obiecałam Stworzemu dać dobry dom dziewczynkom. starałam się. każdego dnia dostawały ode mnie porządną porcję miłości, każdy ogon po kolei. każda była wycałowana.
brak mi słów, czuję się okropnie. jestesm złą właścicielką, opiekunką. to tak jakby matka zgubiła dziecko.. gardło mam ściśnięte, słowa nie mogę z siebie wydusić..
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Arve »

posłuchaj Klimciu, na razie szukasz jej krótko. Poczekaj do nocy wtedy będzie cisza i może ona po prostu wyjdzie. Tak jak Ci Iwona już napisała - jak zgłodnieje to się pojawi.

A co do dzieciaków - to zdecydowanie porozmawiaj... bo może one ją ukradły?
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

myślę, że ona z obcym by nie poszła. ona i Eliska mają coś takiego, że jak ktoś obcy je bierze to one strasznie drapią i się wyrywają. lecą wtedy głównie na plecy wbijając pazurki i schodząc z człowieka. jak pierwszy raz je brałam na ręce to tak to wyglądało, a później z mama i tatą to samo się powtórzyło. jakby chciały ją zabrać na siłę, to pewnie by uciekła.
chociaż to też może być mylne myślenie, bo dla mnie była najcałuśniejszą i przytulaśną z moich dziewczyn. mam nadzieję, że stosunek do obcych jej się nie zmienił.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: matrix360 »

Ale sama wiesz jak jest, jak dziecko coś chce to to dostanie za wszelką cenę.. Na prawdę bym się nie zdziwiła jakby wyniosły.

Na Twoim miejscu sama bym zrobiła w końcu ten zamek z drzwiach, nawet jakbym miała je rozwalić, bo tego już za wiele.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

mama niby mówiła, że nic nie wynosiły. a jakby wyniosły to wychodząc z pokoju dorwałby je mój pies, bo on dostaje wścieku jak tylko wyczuje szczura w pobliżu. więc tu nie mieliby szans.

moja nadzieja jeszcze do końca nie wygasła. nie przestałam płakać, ale modlę się żeby zobaczyć Majusię...
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: matrix360 »

Już czytałam, że ktoś CI proponował przysłuchać się w nocy.. Autostrada jak klatkę otworzył i wyszedł to też bestia nawet się nie ruszała i wiesz co? Był pod szafą, a przecież też tam szukałam. Na pewno się znajdzie. Człowiek jak jest roztargniony to trudniej zauważa pewne oczywiste rzeczy :)
Zobaczysz, że jak zgłodnieje to przyjdzie, a może nawet już w nocy będzie rozrabiać :)
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Arve »

Klimek - i co z Majką? mam nadzieję, że rano nam napiszesz, że jest cała i zdrowa... trzymam kciuki!
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Babli »

Klima, jak u Was, hmm?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

za dużo jak na dwa dni...........

Majki nie ma, a Łatka właśnie umiera. wygląda to strasznie, boję się ją nawet z kaltki wyciągnąć..
napiszę później, ubieram się i lecę do weta ją uśpić....
ja już nie mogę.... :'( :'( :'(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

nie zdazylam... nie zdazylam jej nawet zapakowac do transportera, nei bylo mnie przy niej jak umierala......
uslyszalam, ze cos sie tlucze w klatce na dole. zajrzalam, a tam lezala Łatka rozplaszczona a co jakis czas ja podrzucalo, ze leciala troche dalej albo robila obrot...straszny widok...
ale.. nie bylo mnie przy niej jak odchodzila....
tylko dlaczego ? dlaczego mnie zostawila ? przeciez wczoraj byla pelna energii, nie mam pojecia co sie stalo...
moja Babusia.....
moje pierwsze maleństwo... gdzie poszla ?
Kochanie....... :'(

nie wyjme jej z klatki, nie mam jak... serce mnie boli, jestem cała zapłakana, a jak widzę ją rozpłaszczoną, bez oddechu...
nie moge.. probowalam wlozyc reke do klatki, zdolalam ja tylko delikatnie dotknac. nie potrafie....
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Arve »

[*] dla Łatki na ostatnią podróż

Klimciu, musisz się pozbierać, pamiętaj o tym, że masz swoje kochane stadko dla którego musisz być... trzymaj się Słonko. Jutro będzie lepiej
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

z dnia na dzień jest coraz gorzej... moje pierwsze dwie Panienki, dzięki którym zakochałam się w szczurach, odeszły.. Lucusia nie doczekałą derugich urodzin, a Łatka przeżyła prawie 2,5 roku..
ale czemu tak nagle ? jakby była osłabiona czy coś to bym się przygotowała.. a tak ? przecież ona zawsze była żywsza niż młodziaki..
nie mogę. to za dużo jak na mnie....tak strasznie boli..
najgorsze jest to, że mnie przy niej nie było.. mam nadzieję, że nie cierpiała długo...
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Jessica »

trzymaj sie kochana :-* jestem z Toba myslami i serduszkiem, strasznie mi przykro. [*] dla Łatki
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

po przyjeździe 3 dziewczynek, na które czekamy, miało być w stadzie 21 ogonków.. teraz będzie...19...
mam ciągle nadzieję, że Majeczka się znajdzie..ale powoli ją tracę.. coś szurnie, stuknie, odrazu wołam "Majusia?" , ale nie.. to nie Ona..
o Łatce cały czas myślę, nie mogę przestać płakać... nie mogę..tak bardzo ją kocham...
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Arve »

strasznie ciężko jest każdemu gdy nasze ukochane ogonki odchodzą... ale niestety nie żyją długo :(

natomiast co do Majki - to ja bym się upewniła czy te dzieciaki jej nie wzięły na Twoim miejscu.. bo może ją wyniosły i powiedziały w domu, że dostały?
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”