Nasza brygada

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: Nasza brygada

Post autor: Krejzoolek »

Kiki, Dusia [*][/color][/size]
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Nasza brygada

Post autor: Dorotka96 »

Deli jest zupełnie jak Frucia. :D

Czekamy [nie]cierpliwie na fotki.
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Krejzoolek dziękujemy bardzo :)

Dorotka zaraz idę obejrzeć klona naszej Deli ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Nasza brygada

Post autor: sr-ola »

Jestem ciekawa efektów Waszej wyprawy no i oczywiście z niecierpliwością czekam na rodzinne zdjęcia kochających się dziewuch :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

No i wreszcie przywieźliśmy maluchy - wczoraj w nocy. Są śliczne, wesołe, wpatrują się w nas swoimi czarnymi oczkami. Zachowują się bardzo głośno, cały czas się biją i biegają. Wczoraj w nocy nie dały nam spać, musieliśmy je przenieść do drugiego pokoju ;)
Połączyliśmy maluchy z Polar - labikiem od susu. W nocy mała polarnica chyba życia nie miała. Maluchy łaziły jej po głowie, skakały po niej, nie dawały jej spać ;D Parę dni będzie im troszkę ciasno, potem zaczniemy łączenie i połączymy też klatki 8)
Zamierzamy też zrobić własnoręcznie drugą, dużą klatkę... ::)
Fotek jeszcze maluchom nie robimy bo chcemy żeby się trochę oswoiły z nowym miejscem.

Bardzo dziękujemy wszystkim, dzięki którym szczurki znalazły się u nas: anticie, Devonie, Oleczce, susurrement :D

---
Ogranicza mnie niestety brak dostępu do sieci. Zaglądam teraz na forum sporadycznie... w pracy... ciii... ::)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: Oleczka »

ciesze sie, ze dziewczynki sa juz u Was :) przebyly dluga meczaca droge :) i bylam przekonana, ze beda bardzo zmeczone a tu o male rozrabiary szalały nadal :) Gdy prowadziłam, to cała droge slyszalam tylko ochy i achy :D jak slodko spia jak slodko sie myja :D a ja biedna nie moglam sie odwracac i podziwiac :D bardzo podobaja mi sie ich noski maja taki sliczny kolorek :D
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: klimejszyn »

nie mogę się doczekać swojej panienki... ::)
no i jak będziesz miała chwilkę, to wiesz... jakieś zdjęcie, może dwa czy coś... O0
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: sssouzie »

podpisuję się pod prośbą o focenie ;D

buziaki dla brygady od zaniedbującej was sołzy :-*
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

gratuluję kolejnych brygadzistek ! :D
też cierpliwie czekam na fotki , a tymczasem wszystkie panieneczki ucałuj od nas bardzo mocno! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasza brygada

Post autor: Akka »

Ja też dołączam się do prośby o zdjęcia jakieś :) bo ślicznych pyszczków nigdy nie za dużo ::)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Zrobiłam dzisiaj rano jedną fotę i strasznie się maluch przestraszył... :(
Było mi jej bardzo szkoda...
Czarnuszki dopiero oswajają się z naszym zapachem i nowym miejscem, nie chcemy ich zmuszać i wyciągać z klatki, no i jak tylko pojawia się jakiś nieoczekiwany hałas to uciekają.
Kiedy jednak biegały po wersalce to ani się spostrzegłam a jedna weszła mi po ustach i nosie na głowę :P Poczułam się jak przedmiot... ::)

W weekend postaram się wrzucić jakieś fotki, cokolwiek uda mi się uchwycić ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: Jessica »

niecierpliwie czekam. napewno szybko sie oswoja i przyzwyczaja :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza brygada

Post autor: Sysa »

Denewko, ciesz się, ze oczy nie ucierpiały w tej potwarzowej wspinaczce :P Ja jestem wdzięczna za każdy kolejny dzień z ocalałymi oczami przy tych moich głupolach ::)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

denewa pisze:Kiedy jednak biegały po wersalce to ani się spostrzegłam a jedna weszła mi po ustach i nosie na głowę :P Poczułam się jak przedmiot... ::)
:D

bo twarz to taka wymarzona drabina na wysokości :P
po gołej nodze już trudniej a dla człowieka jeszcze mniej przyjemnie ;)

Poczekamy cieprliwie aż się maluchy odnajdą w nowym domu :)
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Macie rację przy takich chęciach dostania się na szczyt człowieka dobrze, że oczy całe ;)
Ol. oj goła noga i szczurze pazurki...brrr ... ostatnio Febra skakała na tył mojej gołej nogi w akcie desperacji, by dostać się do klatki, w której siedzą nowoprzybyłe. Oczywiście nie zauważyłam ataku, dopóki go nie poczułam... :-X Febra zjechaaaałaaa :-X na podłogę... ale zaraz próbowała ponownie... ::)

Mała Puma wybrała nas... :D od wczoraj mam nieustępliwego, nieugiętego towarzysza. Wszyscy (w tym Polar tchórz, która jest najbardziej wycofana i zdystansowana) siedzą w polarowym kocyku, a mała Puma - u mnie w bluzie... :D No miłość od pierwszego wejrzenia... :D

Póki co mam... UWAGA: jedną foteczkę... ::) ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”