My little girls

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: My little girls

Post autor: merch »

A gusia jest slicznie zoperowana i kawal z niej tluscioszka :P, Ciesze sie ze w Iralandii sa tacy dobrzy weci w niemczech ponoc nie za bardzo co jest az dziwne bo ludzkich dr maja bardzo dobrych.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: My little girls

Post autor: glucjan »

moja dzielna łysobrzucha Gunia:* ciesze sie ze wszystko skonczylo sie dobrze, to fakt, są w Irlandii dobrzy weterynarze. Pamietam jak prawie martwego Donka nioslam do weterynarza,placzac, bez nadzie w sercu, raczej myslalam ze go uspi i skroci cierpienie mojego prosiaczka. Okazalo sie, ze mimo ze choroba byla bardzo powazna, Donio wyszedl z niej calo, no...moze z lekkimi uszczerbkami na zdrowku, ale jest caly i szczesliwy dzieki naszej wetce:) ktora idealnie zdiagnozowala i dobrala leki...buziaczki od Nas, Swiniaczka i Glucyfała dla dziewczynek, Ciebie i Pio!:*
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

dziękujemy ciociu ;D i tez ślemy buziaczki
i to fakt weterynarze sa o niebo lepsi od irlandzkich dentystów którzy umieją tylko wyrwać zdrowego zęba za duże pieniądze ;)
i kawal z niej tluscioszka :P
ano jest tłusta i mimo ze nic tuczącego nie dostają to ona siedzi nad micha z sucha karma i wpieprza non-stop....chyba zabiorę michę i będę karmić raz dziennie ::)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: My little girls

Post autor: glucjan »

jestem swiadkiem, ona tak robi:DDDD caly dzien modli sie do miski...hehe ja tez daje moim pierdziochom raz dziennie zarelko, widze ze znowu sa skore do zabawy, maja wiecej energii, niz wczesniej, kiedy wiecznie sie obzerali...zwlaszcza wniusio...:)
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: My little girls

Post autor: merch »

Jesli macie mozliwosc i chccie ograniczac ilosciowo zarelko to dawajcie male porcyjki kilka razy dziennie , conajmniej 2 , a lepiej 3 - szczurki maja szybki metabolizm i jak trafi sie zarlok ktory na poczatku wyzr wszystko to pom reszta glodna , no i dawajcie duzo warzyw i owoców ( owoce te mniej kaloryczne) a w ogol to dawno tu porzadnych fotek nie bylo :P , a ile agusia ma lat , jej siostra tez jest taka puszysta czy ma szczuplejsza budowę ?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My little girls

Post autor: Nue »

Malutkie cięcie i ładnie się goi... ciesz się, ja z Mokką musiałam dwa razy jechać na założenie szwów i w końcu szczura wylądowała w kołnierzu, żeby nie dłubała w ranie.
To teraz już pokciukam za okres rekonwalescencji, skoro samą operację przegapiłam...
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

u mnie jakieś strupki ostatnio, nie wiem czy przypadkiem grubasek czegoś od weta nie przytachał, sama Agusia nic nie ma ale za to Freyja i Yami :-\ przez rok byl spokoj a teraz cos im wyskoczyło, moze to sciolka, ale z kolei caly czas ta sama, nawet zeby inny worek byl ale nie, bo mam ten 15 kg, karme tez uzywamy zawsze Jr Farma...nie wiem, trzeba do weta chyba

przepraszamy za pozna odpowiedz ::) duzo na glowie bylo
Merch, Agusia ma rok i 3 miesiące
z tym karmieniem na raty spróbujemy, owocow i warzyw dostają dosyc, ale mogą więcej czemu nie :)
Agusi siostra tez jest dosyc duza ale nie ma tak zwisającej skory, jest po prostu bardziej duuza niz gruba, Laura mi mówiła ze ten miot ma jakieś tendencje do obżerania sie bo z kolei ich inne siostry tez sa dosyć duże a jedna az za bardzo

To teraz już pokciukam za okres rekonwalescencji, skoro samą operację przegapiłam...
dzieki Nue, kciuki sie przydały i podziałały ;D

zdjęcia będą niedługo :P
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: Arve »

Rhenata pisze:zdjęcia będą niedługo :P
trzymamy za słowo :)
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: My little girls

Post autor: unipaks »

Cieszymy się , że grubasiątko poradziło sobie tak świetnie z operacją :)
U nas żarłokowym problemem jest Finlandia, też czasem zabieram od niej miskę z jedzeniem pilnując , by inne najadały się jak trzeba :D
Rhenato , czy dziś już jest "niedługo"? ::) ;D Czekamy na fotki! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

nastąpiło 'niedługo' ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: sssouzie »

http://s583.photobucket.com/albums/ss27 ... C_3005.jpg
hrabiowska kolacja..a srebrne (chyba) zamknięcie wygląda jak dzwonek na służbę
"dzyń dzyń dzyń...Janie ekhm, Rhenatoo wnieś potrawę!"


http://s583.photobucket.com/albums/ss27 ... C_2958.jpg
"stara, nie przejmuj się, już ja jej nagadam, żeby cię więcej od nas nie izolowali. będziesz z nami w klatce. zobaczysz- full-wypas"
;D

no nie mogłam się powstrzymać ::) ;D
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: My little girls

Post autor: alken »

ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: sssouzie »

alken pisze:http://s583.photobucket.com/albums/ss27 ... C_2920.jpg umarłam ;D bogini urodzaju.
że tak powiem...wenuska :-*
...czyż nie dobija się koni...?
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

czasami faktycznie czuje sie jak podawajka zarcia :P

ale moja droga to nie 'stara' lecz Horacy ktory przeciez jako chłopiec musi miec osobna klatke.... razem z Augustem (black self )śpią na szafie ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: sssouzie »

Rhenata pisze:
ale moja droga to nie 'stara' lecz Horacy ktory przeciez jako chłopiec musi miec osobna klatke.... razem z Augustem (black self )śpią na szafie ;D
oj, przepraszam...jajców nie było widać 8)
...czyż nie dobija się koni...?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”