My little girls

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fiszka
Posty: 16
Rejestracja: sob lut 20, 2010 10:11 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: My little girls

Post autor: Fiszka »

Masz słodziutkie szczurcie :P
wymiziaj je od wujka Pauliny ;D
ObrazekObrazek I'm wujek Paulina dla wszystkich szczurków
Sara Megi Stefcia Tuptuś Bubusia Rybcie Maja Zuzia
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: My little girls

Post autor: glucjan »

http://s583.photobucket.com/albums/ss27 ... C_2932.jpg ahaha umarlam normalnie:D:D Przywiez mi droga moja takie fajowe maskoty:D bede podkladac moim samcom, jako "dmuchane lale" hehe...sliczne fotki, Agunia wyglada wysmienicie, wycaluj wszystkie panny od ciotki:* tesknimy;)
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: My little girls

Post autor: susurrement »

Pańcia mnie za bardzo kocha i zrobiła ze mnie prosiaczka: http://s583.photobucket.com/albums/ss27 ... C_2920.jpg
:P
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: My little girls

Post autor: merch »

Oj troszku to przerazajace, nie da si jej odchudzic?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

właśnie zaczęłyśmy dietę, chociaz nie wiem naprawdę od czego ona tak mogla przytyć, ja je karmie warzywami, owocami i sucha karma..wygląda na to ze owoce pojada w kat, więcej warzyw mniej karmy
ja już nie wiem czemu ona ciągle żre i żre :-\
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: My little girls

Post autor: IHime »

Świetne zdjęcie z ikeowymi szczurkami! Moje perełki też takie miały, ale im poobgryzały ogony. :-\
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: My little girls

Post autor: susurrement »

ja bym odstawiła przede wszystkim owoce i zmieniła karmę na granulat, mniej smaczny i nie ma co w nim przebierać.
np rat complete albo rat pro. bo ona bidulka naprawdę wygląda jak prosiaczek, a to i dla serca i dla wątroby niestety źle wróży :(
wygląda co prawda przesłodko i najchętniej bym ją w te fałdeczki wycałowała, ale lepiej dla niej, żeby sobie nieźle schudła..
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

dziekuje i za pochwały i za krytykę prosiaczka,
macie wszyscy racje niestety trzeba ja odchudzić i sus z tym granulatem to rewelacyjny pomysl, przeciez ona non stop wybiera z michy..ale co z reszta :-\ biedne tez beda musiały granulat jesc
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My little girls

Post autor: Nue »

Przegoń ją codziennie parę razy porządnie na wybiegu, moja Frappe też była grubasem, do tego wykazywała niechęć do wszelkich przejawów aktywności fizycznej i skończyło się kiepsko :'(
Trzymamy kciuki za akcję odchudzanie O0
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

jedyna aktywność jakiej ten szczur sie podejmuje to jak najszybszy powrót do miski ::) jest wstanie sie wspiąć po klatce byleby wrócić do żarcia, jak jestem bliżej to klatki to mi na głowę wejdzie.... byle do żarcia! jesc,jesc,jesc,jesc,jesc i jesc by mogla tylko
a wredna pańcia wsypała granulat który kiedyś byl be...teraz jest pyszny..byleby JEŚĆ! ::) ja nie moge z niej juz, reszta dostaje cos lepszego a gnoma wyjmuje z klatki na ten czas, niech one sobie tego ryżu czy kaszy podskubią w spokoju..niestety grubas sie wije i wyrywa ,skakac by chciala na metr byleby...no zgadnijcie sami :P konczy sie na tym ze jak reszta podje to wkladam grubasa do klatki i wyglada jakby glodzona byla, za ziarenko da sie oskubac
rano miska pusta, wieczorem pusta..ja tylko od trzech dni granulat dosypuje i salaty daje z kielkami
zmuszam ja do biegania, ślęczę i przekladam z jednej strony lozka na druga zeby pochodzila troche....
jak tak dalej pójdzie to mi klatkę wpieprzy z kuwetami!
powinnam te jej zdolności pochłaniające jakoś wykorzystać, na podłogę puścić niech sprząta :P
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: My little girls

Post autor: anathema22 »

hehe, ale świetny opis ;D jakbym o moim Chaosie czytała ;D Już sobie wyobraziłam taki mini odkurzacz z ogonkiem ;D
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Awatar użytkownika
lepakkomies
Posty: 66
Rejestracja: czw mar 05, 2009 9:01 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: lepakkomies »

Witaj Rhenata :)
Wybacz, że odkopuję tego posta (nie mogłam się doczytać wśród tych kilkudziesięciu stronic żadnej informacji), ale czy mogłabyś podać co to za klatka (nazwa firmy itp.), skąd ją wytrzasnęłaś i za ile?
Rhenata pisze:(...)
Dzisiaj miała przyjść klatka,niestety stało sie coś niesamowitego,spadł śnieg w tej strasznej krainie deszczowych alkoholowych i dostawa opóźniona . A oto klatka:
Obrazek

Calkiem niemała,dwu pokojowa :)
wysokosc - 159.5 cm
glebokosc - 63.5 cm
szerokosc - 93.5 cm
pomiędzy drutami - 15mm
Pozdrowiam ;)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: My little girls

Post autor: ol. »

Rhenata właśnie przeczytałam wyznanie miłości szczury do ziarenka i się uśmiałam niesamowicie :D
Na końcu jednak chlipnęłm na myśl, że i mnie najpewniej to czeka z Pistolem-miseczkomaniakiem ::)

Czy to w ogóle realne odchudzić szczura ??? jak Wam idzie, referuj !
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: My little girls

Post autor: *Delilah* »

Może by jej dawać do poidełka herabty pu-erh :)?
Oczywiscie do tego dieta i aktywnosc fizyczna :)



Ja chce jakies ziewające foty !!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: My little girls

Post autor: merch »

swoja droga kielki sa tuczace, ja kiedys nakielkowalam przenicy bo mi sie mole wni zalegly i tylko tak mozna bylo cos uratowac , to jak to zarlu to po 20-30 gram przybywaly. Gotuj warzywa , brokuly, marchew, pietruszke, ajak tak wiecznie glodna niech sie tym zapcha.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”