Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Nie wzięłam pod uwagę dzieci.. W sumie jak byłam mniejsza to też kombinowałam jak zrobić to i tamto, żeby się nikt nie dowiedział, że to nie jest takie jak opisałam czy coś w tym stylu, no ale wystawiać coś bez porządnego opisu to na prawdę trzeba mieć tupet..

yss, wstaw zdjęcia, chętnie się pośmieję :)
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: grzesia »

Pytanie: wybiera się ktoś może na juwenalia warszawskie w sobotę? ^^
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

Paul_Julian pisze:
matrix360 pisze:Popieram Tili, kiedyś tak nie było.. A dzisiaj to norma, że kupując u kogoś niezaufanego można dostać pudełko, a w środku kartofle albo cegły :/
Allegro nie daje ochrony przed tzw. negatywem z zemsty . Wiec wiele osób nie daje negatywu, bo boi sie dostac zwrotny.
nie daje? jeśli udokumentujesz, że np wysłałaś kasę [dowód wpłaty] chociaż mściciel twierdzi, że nie, to może dostac po głowie. tylko to trzeba napisać, opisać, wysłać taki powiedzmy dowód wpłaty - i np zdjęcia otrzymanego towaru.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

To wiem, uczestniczyłem w sporze:D Ale negatyw zostaje już na zawsze , a wystawiający moze go nie anulowac z czystej zlosliwości.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

matrix360 pisze:Ale żal.. :/ Zaczęłam z nudów wypełniać jakąś ankietę odnośnie jakiegoś wygrania czegoś tam w loterii (nie wierzę w to, ale pouzupełniać zawsze mogę :P), sobie uzupełniłam wszystko, tam oczywiście, że wygram nagrodę, ble, ble, ble, w końcu dochodzi do strony w której jest napisane, że dostaję darmowo jakąś książkę z przepisami, więc klikam dalej i daję wyślij. I wiecie co? Na końcu komunikat : "Dziekujemy za zamówienie książki (...)" No szlag mnie jasny trafi :/
DOkładnie w ten sposób koleżanka dostała książkę (jakiś totalny badziew) z rachunkiem.. ciężko było jej to potem wyjaśnić..
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

ale co, przecież można za taką książkę nie zapłacić i będą musieli odesłać...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Oczywiscie, tak mysle przynajmniej. Mozna powiedziec, ze na stronce nie bylo napisane, ze to platna ksiazka, a jesli nawet to bardzo dobrze ukryte i ze to wyglada na wyludzanie. odeslac i do widzenia, ewentualnie postarszyc babeczka od sparw konsumenta czy kims takim.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: klimejszyn »

mój brat tak kiedyś przez przypadek zamówił jakąś książkę. przyszła razem z rachunkiem i danymi do przelewu.
mieliśmy odesłać, ale jakoś zapomnieliśmy. książka jest do dzisiaj a o kasę nikt się nie upominał. a leży chyba w pudełku nawet ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Kameliowa »

Kilka lat temu gdzieś, nie pamięta w jakim wydawnictwie ale chyba świat książki, było tak, że jak sie nic nie zamówiło, to i tak przysyłali Ci książkę misiąca, za którą trzeba było płacić. To jest dopiero beznadzieja. Tak mi kiedyś ciotka opowiadała, bo ja w suie się w takie rzeczy n ie bawię.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Fakt bylo cos takiego, bo pamietam, ze kolezanka sie tam zapisala i pozniej wlasnie miala problem, wiec sie wypisala. Tak wiec matrix czekaj, jesli upomna sie o kase to im odeslesz, a jak nie to bedziesz miala ksiazke :)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Na razie znalazłam emial i do nich napisałam, że nigdzie nie pisało, że za tą książkę trzeba płacić i nie życzę sobie, żeby cokolwiek zostało wysłane na mój adres. Jak mi ją przyślą to powiem matce, że ma odesłać, bo nic nie zamawiałam i już.
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Ja sie kiedys tez "bawilam" w wysylanie prosb o rozne darmowe rzeczy miedzy innymi ksiazki, ale w pewnym momencie nacielam sie, a potem juz mi sie znudzilo. Teraz wszystko kupuje "legalnie" :D
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: pin3ska »

matrix360 pisze:Na razie znalazłam emial i do nich napisałam, że nigdzie nie pisało, że za tą książkę trzeba płacić i nie życzę sobie, żeby cokolwiek zostało wysłane na mój adres. Jak mi ją przyślą to powiem matce, że ma odesłać, bo nic nie zamawiałam i już.
A po co odsyłac? Po prostu nie odbieraj :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

pin3ska pisze:
matrix360 pisze:Na razie znalazłam emial i do nich napisałam, że nigdzie nie pisało, że za tą książkę trzeba płacić i nie życzę sobie, żeby cokolwiek zostało wysłane na mój adres. Jak mi ją przyślą to powiem matce, że ma odesłać, bo nic nie zamawiałam i już.
A po co odsyłac? Po prostu nie odbieraj :)
Miałam na myśli, że nie odbierze :D
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Tili pisze:Oczywiscie, tak mysle przynajmniej. Mozna powiedziec, ze na stronce nie bylo napisane, ze to platna ksiazka, a jesli nawet to bardzo dobrze ukryte i ze to wyglada na wyludzanie.
No właśnie, to jest bardzo dziwny sposób na sprzedaż książek.. pewnie mają więcej zwrotów niż zysku. Naiwni ludzie myślą, że muszą płacić? Koleżanki nie było w domu i odebrał kto inny. Odesłała ją z powrotem i nikt się więcej nie odezwał..
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”