Moja kulencja :*

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Danai
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 5:13 pm
Lokalizacja: Katowicium :P
Kontakt:

Re: Moja kulencja :*

Post autor: Danai »

Czy czasem to nie...
Obrazek?
Miastowy
Posty: 16
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:39 pm
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie

Re: Moja kulencja :*

Post autor: Miastowy »

Danai, gdyby on nie był "małpą" to by tak nie zdziczał. Już mi on ciśnienie podnosi i mam chęć go wypuścić na dwór, ale nie zrobię tego, bo go kocham.
DŻEKI
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Moja kulencja :*

Post autor: Kameliowa »

Miastowy pisze:Danai, gdyby on nie był "małpą" to by tak nie zdziczał. Już mi on ciśnienie podnosi i mam chęć go wypuścić na dwór, ale nie zrobię tego, bo go kocham.
Zdziczał, bo nie umiesz sobie poradzić i zaopiekować się zwierzęciem. Oddaj go komuś, kto będzie to potrafił.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Moja kulencja :*

Post autor: kulek »

Danai chyba chodziło o to, że jesteś trollem... ;D
Miastowy, jeżeli nie jesteś trollem, boisz się szczura a jednocześnie go kochasz to... oddaj go komuś, kto lepiej się nim zajmie.
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja kulencja :*

Post autor: alken »

jak go kochasz to mu zaadoptuj towarzysza i weź się porządnie za oswajanie (albo oddaj do adopcji i poczekaj aż dojrzejesz do opieki nad zwierzętami) a nie płaczesz że szczur głupi bo gryzie i że byś go na dwór wyrzucił, bo to zachowanie rozpieszczonego siedmiolatka, jeśli nie trolla internetowego, który wchodzi sobie na szczurze forum żeby ludzi powkurzać swoimi postami.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”