Luna i Balbina <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: Jessica »

bubu pisze:mam iście cudowną wiadomość ! otóż Luna i Balbina w pełni całkowicie załatwiają się do kuwety. nawet siku. o dziwo. jestem z nich niewyobrażalnie dumna ^-^ .
gratuluje! to naprawdę powód do dumy :-* wymiziaj
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: Sheeruun »

mam iście cudowną wiadomość ! otóż Luna i Balbina w pełni całkowicie załatwiają się do kuwety. nawet siku. o dziwo. jestem z nich niewyobrażalnie dumna ^-^ .
Ehh, gdyby moje chłopy tak chciały.. ale nie, oni wolą robić pod siebie ::)
Wymiziaj panienki!
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: IHime »

bubu pisze:mam iście cudowną wiadomość ! otóż Luna i Balbina w pełni całkowicie załatwiają się do kuwety. nawet siku. o dziwo. jestem z nich niewyobrażalnie dumna ^-^ . cud. czasem tylko jak wstaną to kropelki za sobą zostawią . ale to w mikrominimalnej ilości. ah . ::)
Masz genialne szczurki. :D Muszę pogadać z moimi, bo inaczej zbankrutuję przy obecnym zużyciu ściółki. ;)
Agutkowy buziak - najsłodszy na świecie!
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

dzięki,dzięki ,wymiziałam je na tyle ile miały ochotę :P

Luna to mała paskuda ! i do tego samolubna !
zawsze na wybiegach dostają wodę w nakrętkach. jak gdzieś szybko pędzą to zawsze się coś napiją. już się tak nauczyły,że jak widzą niebieską nakrętkę to podchodzą do niej i próbują czy czegoś tam nie ma..
niekiedy też obydwie 'rzucają się' i obydwie chcą pić.ale są już trochę duże,więc się odpychają paskudy. daję więc im dwie nakrętki,ale nie -one muszą pić z jednej ::)
wracając do Luny ,tej małej wstrętnej paskudy , kiedy widzi ,że Balbina chce się napić , podbiega do nakrętki ,bierze ją w pyszczek i ucieka . :D wstręciuch. niekiedy też kiedy już piją razem Luna bierze nakrętkę w łapki i pije sobie tak,jakby to była szklanka. oczywiście jak Balbina próbuje jej to zabrać ona odwraca się tyłem.. jak mi się uda to nakręcę filmik i sami zobaczycie mojego samolubka.
trudno,Balbina musi korzystać z okazji,kiedy Luny nie ma w pobliżu ::)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: matrix360 »

A to paskuda z tej Luny, no! Po braciach na pewno tego nie odziedziczyła, bo moje jak coś jedzą to drugie widząć, że ten pierwszy chce oddaje (no, chyba, ze chodzi o ich ukochany słonecznik :D)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

No i Twoje się potrafią dzielić ,a te moje paskudki zachowują się tak jakby nigdy nie piły i nie jadły :D
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: matrix360 »

Paskudy jedne! Daj ode mnie tylko jednego całusa za karę! Babcia jest złąąą kobietąąąą! :P
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Dam,zła babciu,dam :P Ale będzie TYLKO jeden. Żeby nie pomyślały, że jesteś dobra , czy coś. O ,nie ! Ty jesteś matrix360 -babcia samo zło ! 8)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: matrix360 »

No, i bardzo dobrze ;D
Awatar użytkownika
ciemna ja
Posty: 434
Rejestracja: pn sty 11, 2010 9:25 pm
Lokalizacja: Piękna i malownicza miejscowość Husynne

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: ciemna ja »

http://s811.photobucket.com/albums/zz37 ... C06636.jpg
jest strasznie podobna do mojego Peruna :)
śliczne koty!
mizianko! :-*
Perun 06.02.2010 - 19.12.2011 [*]
Thor 06.02.2010 - 14.01.2012 [*]

koniec szczurzej historii .
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

dzięki . wymiziam jak wstaną . i jak będą chciały . ::)

tak w ogóle to przydałyby się jakieś zdjęcia. pomyślimy.
może pójdziemy na dwór.

ostatnio byłyśmy . zwierzaki sobie pospacerowały,ale potem musiałyśmy uciekać ,bo nas głupie komary goniły :-\
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

hej ,ho ! cześć i czołem ! :)

miałam trochę czasu i wgrałam zdjęcia, nowe ,stare . mamy też kilka filmików . czekam,aż się wgrają .

to może zacznę od tych zdjęć starszych ,które miałam kiedyś dodać na forum,ale jakoś tak wyszło..
no dobra. tutaj macie Balbinę . kiedy w pewnym dniu nie dostanie dropsa,albo stwierdzi,że jej za mało wspina się na szafkę . przez biblioteczkę,cwaniak mały.

Obrazek Obrazek
;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Lunkowy pichol : Obrazek

a tutaj zaspane zdjęcia z szuflady : Obrazek Obrazek

tutaj nieco młodsze zdjęcia,klatkowe :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

i kilka,niewiele z dzisiaj :
Obrazek

i Balbinista ruda dupka . aaa ! wy chyba nie wiecie.. ::) otóż moja Balbina rudzieje.tak . na tyłku . niewiele może widać na tym zdjęciu,ale naprawdę,to jest RUDY ! te rudości najlepiej widać jak szczur wyjdzie mokry z wody,yhyy. a ja chciałam mieć takiego wyhaszczałego szczurka . a tu nie.. ale co tam,jak już mówiłam : rude jest piękne 8)
o,proszę,rudości pewnej mości . Obrazek

i jeszcze jedno zdjęcie bimbaska :
Obrazek


i,uwaga,filmiki. na niektórych niewiele wdać bo ja - głupia blondynka - ni pomyślałam ,żeby włączyć lampę :-[ .
ale są .
i żebyście nie myśleli,że zmyślam,że moje szczury kradną i wrywają sobie wodę ,proszę :
http://www.youtube.com/watch?v=bJYndgiUrjM
a oto co po tym zostaje : Obrazek ;D
widaać ? widać coś ?!

kolejne filmiki ,jeden z L. ,drugi z B. sztuczka .

http://www.youtube.com/watch?v=6YDVFGgsP4A filmik z Luną,kręcony chyba z 3 tyg. temu
http://www.youtube.com/watch?v=vuSZz5YVags i z Balbinką dzisiaj . ( wcześniej nie chciała jakoś wychodzić z klatki..)

i jeszcze z nową zabawką. obejrzałam na Animal Planet czy jakimś innym kanale program o kotach i zgapiłam pomysł. zabawkę robi się z rolek po papierze toaletowym albo po ręcznikach . potem można do tego powsadzać smakołyki ,a zwierzaki będą je sobie wyciągać .
a,więc tak,najpierw sama Luna :
http://www.youtube.com/watch?v=iCTmkEG0iJw

i obydwie dziewuszki :
http://www.youtube.com/watch?v=0W4KflIoRtY
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: Dorotka96 »

Coś widać. ;)

Mądre masz szczury, wyślij je na studia, bo szkoda takich muzgów. ;D
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: matrix360 »

Ah.. ta siostrzana kradziejkowa "miłość" ::)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Dorotka96 pisze:Coś widać. ;)
Hurra ! 8)
Dorotka96 pisze:Mądre masz szczury, wyślij je na studia, bo szkoda takich muzgów. ;D
dzięki . już je widzę na tych studiach,czego by się uczyły.. podkradały by wodę profesorowi, o . ::)

a tak poza tym to mÓzgi się pisze ;)

matrix360 pisze:Ah.. ta siostrzana kradziejkowa "miłość"
ale wiesz,przynajmniej wesoło u nas jest :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”