kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

eeeech...ciężkie chwile to właśnie chyba już, ale nic Wam nie opowiem, bo po co macie mieć złośliwą satysfakcję :-\ powiem tylko, że mnie dotychczasowe, niskoszkodniczące Kwarki rozpuściły ... ;D

Ja tam tahtimittari preferuję zasadę: „niech się oni, jeden z drugim na mnie decydują” – żebym potem zawsze mogła powiedzieć: „sam chciałeś!” :P Nawet nie umiałabym wybrać szczura a i tak trafiają mi się jedneznajpiękniejszych szczurów świata. Najdziwniejsze jest to, że raczej wszystkim nam się takie trafiają 8) .

Patrzcie , jaki to stres, dostać na kolację jajko. Ile to się szczurek namęczy, nazłości, gotowy iść spać z pustym brzuszkiem zanim człowiek się domyśli...
http://www.youtube.com/watch?v=Gf5_WSYs1wE

Lato prawdziwe wreszcie się robi, a ja...wstyd się przyznać, ale chyba grypę jakąś odrażającą złapałam- taką mam gorączkę, że naciskanie klawiszy laptopa to wysiłek ponad miarę....
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

40 sek. - Booz bardzo zdziwiony, że po tak serdecznym powitaniu, jajko za nim nie wskoczyło do klatki :D

Trzeba im przyznać, że technikę mają już niezłą, piłka cały czas przy nodze i duch walki niemały. Ale wszak mówisz, że już coś o tym wiesz ? :P
:D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Jak WNIEŚĆ jajko , żeby je móc potem jakoś zjeść! ;D Przecież mówił jednemu i drugiemu : Jajko , chodź ! - a ono nic...niekumate takie! ;D
Chyba się też pokuszę, niezła zabawa :D
No odmienna , puść parę i przyznaj się do drobnego uszczerbku mienia , co ci zależy O0 My od wczoraj mamy cokolwiek dziwacznie wyglądające drzwi , przyozdobione na krawędziach i dołem chyba kątownikami , plastikowymi takimi - na niebieściaka nie pomaga na dłużej nawet rozcienczony "Gorzki paluszek" :P :-X
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

Lepsze niż mundial - i piłki dwie, i piłkarze przystojniejsi :D
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Jessica »

Cyklotymia pisze:Lepsze niż mundial - i piłki dwie, i piłkarze przystojniejsi :D
;D ;D
piłkarze pierwsza klasa :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Odmienna , czemu się nie pożalisz na dole i niedole obcowania z małymi Kwarkami :D Starszych chłopaczków też byśmy pooglądali i dowiedzieli się , co u nich... :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

od jutra będą żale 8) (oj, będą ::) )

Nie będę go męczyć zdjęciami- tu macie tylko dowód, że jest najprawdziwszym kapturkiem :P .
To moje zadanie na najbliższe dni- wytłumaczyć gościowi: „masz na imię Ariel Kwark 15-ty. Jesteś jednym z najważniejszych i najpiękniejszych Stworzeń Świata”
Obrazek Obrazek Obrazek
Świetnie odżywione, potraktowane przez homo sapiens jak rzecz, cudne stworzonko. Jeden z czterdziestu skazańców.


No i: nigdy więcej w tym domu spaghetti po bolońsku bobovity... już kiedyś mnie prawie Dolarek o zawał nim przyprawił, dzisiaj Blessiula Mój: Obrazek
( w błysku lampy, to wygląda niegroźnie pomarańczowo- w realu; pycholek wyglądał na zachlapany krwią...)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Tylko patrzeć jak Ariel rozwinie skrzydła pod niebem Kwarkowa.
Już mu tam Blessiu powie i pokaże co i jak :) , a żeby argumentów miał pełen wachlarz, nie możesz tak po prostu odciąć dopływu spagetti na kwarkowy stół ::)
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Anka. »

Mrr, kapturek, śliczny pycholek i łatki :)
Niech się mordka zdrowo chowa w Kwarkowie.
Blessiu, brudna,ale niewątpliwie urocza mordeczka.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Spark »

Odmienna tak jak mówiłam - może i nie często bywam teraz na forum ale moje ulubione opery mydlane oglądając - czytam regularnie O0 . I jak się pojawiły te dwa piękne dzieciaczki u Ciebie to tak bardzo z synkiem się ucieszyliśmy ( ze łzami w oczach ale nie mów młodemu że , powiedziałam ::) ) a Ty zachowywałaś się jak młoda mama - dosłownie :D ale to było takie słodkie. No i wystarczy na chwilę Cię z oka spuścić a tu łaciaty przystojniak :D . Gratulujemy !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

z radości, że się ze mną cieszycie i z wdzięczności, że o nas pamiętacie, dzisiaj jeszcze odpuszczam narzekanie (bo i czasu nie mam ;) - muszę szukać Ariela. To jakiś nieopanowany eksplorator....w dodatku ,już dzisiaj na mnie krzyczy! Dar krzyczał na mnie, ale jak już było jasne, że jest pępkiem mojego świata...)
„Buszujący w wiórach”: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

schowam się za koszyk:
Obrazek Obrazek
cóż, że mi z drugiej strony dupka wystaje, nikt nie zauważy : Obrazek



Obrazek Obrazek
§22 ?? ;) ... ale, chyba tym razem udało się go „ograć” O0
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Spark »

Wiesz co jestem po małym pifku ;D napiszę i się otworzę a co ! Dzięki że , czytając Twój pamiętnik , zapiski płaczę jak bóbr ze smutkiem a innym razem płaczę ze śmiechu
odmienna pisze:§22 ?? ;) ... ale, chyba tym razem udało się go „ograć” O0
. Daj mi zostać Twoją agentką a zrobię z Ciebie szczurzego Steinbeck'a ( uff jak długo szukałam tego apostrofu ) albo Oates a jak będziesz chciała to nawet Larsosson'em - wątek kryminalny też się znajdzie ;D
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Anka. »

Krówka w sianku :)
brzydki ten numerek, uprzedmiotowienie :(
ObrazekObrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Obrazek Wielkanoc po prostu :D

Tu najpierw napiszę: szczur, stworzenie które się mnoży, kiedy nim się dzieli (albo jakoś tak ;) )
Arielku, my się już duchowo przygotowujemy na przybycie Twojego (prawie) lustrzanego odbicia w szczupakowie !

;D
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Spark; a wiesz Ty, że ja tak strasznie tęskniłam za czarnym kapturkiem i jak go w końcu dorwałam, to mu rzekłam: "jesteś śliczny jak Te w Sparkowym Podpisie" - ;D

Właśnie, Anko - to taki naoczny dowód, że dla homo sapiens, w jednym tylko laboratorium, w jednym tylko mieście, co najmniej 120 istnień do utylizacji w jednym tylko miesiącu, to- ot tak.... niemaproblema :-\ Wrrrrrrrrrrrrrrr! Ale, co ja tu do CIEBIE warczeć będę ;D

ol.! ol.! ol.! taką straszną miałam nadzieję, jak Cię w tamtym wątku zobaczyłam! 8) O0 ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”