Opioidowe nałogi

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Obawiam się, że zadziała to z równym skutkiem, jakby mi Ketonal wmawiał, że pragnę posiadać współlokatorów;p
Nic, tylko dać jego hormonom nieco czasu..

Teraz ma Ketonal wnerwa,bo przyniosłam szczurze zapachy do domu. Już się zrobiła nastroszona kula, Zaborcza bestia, chce mnie tylko dla siebie ;D Odebraliśmy Matrixowego Paździocha i Devila. Są urocze :] Siedzą w nowym domku razem z Cappym. Już go chcę do siebie z powrotem buu, miałam go tak krótko a już zdążyłam pokochać ::)
Ketonal rozpłaszczony koło nogi od stołu posyła Wam buziaczki :-*
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

..
eh, nawet nie wiem jak zacząć ten wpis.. Nie mogę ogarnąć tego,co się stało.
Biorąc Ketonala wiedziałam, że trochę życia ma za sobą, że takie albinoski długo nie żyją.. No ale .. eh! Był trochę ospały parę ostatnich dni, myślałam, że upały. Ale nic się z nim strasznego nie działo, normalnie się zachowywał, łaził po mieszkaniu, jadł.. Wczoraj tylko cały wieczór siedział mi na kolanach, dzisiaj też trochę był zmulony rano, potem niespokojny,a potem znowu sie do mnie gąrnał na ręce. I tak sobie leżał, przysypiał leżąc u mnie, potem go odłożyłam do jego koszyczka, po jakichś 20-30 minutach patrzę,a on.. :'( :'( masakra, myślałam, że śpi, że nie wiem, cokolwiek. Ale odszedł, odszedł tak cicho w spokoju, bez jakiejkolwiek zapowiedzi. Gdybym wiedziała, że dzieje się cokolwiek, że mogę mu jakoś pomóc.. No ale co ja mogłam zrobić, jak wszystko z nim było normalnie, ahh.. nie wiem, obwiniam się cały czas, że może coś przeoczyłam, cokolwiek zrobiłam źle, nie zauważyłam czegoś. Tylko co mogłam pominąć, kiedy cały czas był ze mną i zachowywał się normalnie? :'(
Masakra, jestem załamana.. Nie był ze mną długo, ale to jakaś część mojego życia.. Tak ładnie się pozbierał po kastracji, miałam go połączyć z Cappym, w końcu, myślałam jeszcze o 3.. A teraz? Nie wiem co dalej, nie wiem, jak to będzie bez niego.. Moja myszka, taka kochana przytulanka..
:'(
Jeszcze parę chwil przed tym, jak do dałam do koszyczka, jak siedział u mnie na rękach koleżanka mi zrobiła zdjęcie z nim :'(

Przepraszam, jak napisałam nieskładnie,ale nie umiem tego ogarnąć,a wiem, że Wy zrozumiecie :'(
magda_black3
Posty: 54
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:53 am

Re: istotki:)

Post autor: magda_black3 »

Przykro mi :(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: istotki:)

Post autor: unipaks »

Och , nie...
Ketonal , miziaku cudny biały , dlaczego się tak pospieszyłeś? :(
Tahtimittari , ogromnie mi przykro ...Jak dobrze , że wcześniej z nim byłaś , że mógł znaleźć Twoją bliskość , zaznać jej i zasnąć mając ją w pamięci...
Trzymaj się jakoś...
:'(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: istotki:)

Post autor: sr-ola »

Czytam temat od początku, pełna nadziei na dalsze opowieści o łączeniu, powiększonym stadku a tu taka wiadomość..

Naprawdę mi przykro, tak się pospieszyłeś maluchu... nawet nie dałeś się temu wielkiemu, przyjaznemu człowiekowi Tobą nacieszyć..
Trzymaj się tahtimittari...
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Dziękuję Wam za wsparcie :-*

Za jakieś 1,5 tygodnia wrócę do Wrocka, będę musiała pomyśleć o towarzystwie dla Cappy'ego.. Ciężko mi teraz z tym. Nie wyobrażam sobie istotki "na zastępstwo" za Ketonala. :'(

Do kolegi, u którego jest Devil i Padździoch i chwilowo Cappy wpadłam ostatnio, to spały myszy poprzytulane.. Kochane są, dobrze się sprawują.
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: istotki:)

Post autor: matrix360 »

Taka złą wiadomość, strasznie mi przykro :(
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: istotki:)

Post autor: ol. »

gdzie on się tak pośpieszył ? dopiero co prawdziwe, szczęśliwe życie się dla niego rozpoczęło :(

bardzo mi przykro


żegnaj biały nieprzejednany

[^]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Obrazek
na pożegnanie dla Was, ostatni raz moja wielka biała mysza..

W tle możecie w końcu zobaczyć moją klatkę wielką.
Przyjadę do Wrocławia, to obiecuje ogarnąć obiektyw i ją wtedy porządnie obfocę. Przeraża mnie myśl o szorowaniu i przygotowaniu jej dla nowych lokatorów.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: istotki:)

Post autor: alken »

dobranoc Ketonalku, za krótko z nami byłeś (*)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: istotki:)

Post autor: Veerena »

[*] przykro mi, to Cappy będzie teraz z Hektorem?
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Tak myślę, że jak do Wrocka wrócę (za jakieś 1,5 tyg) i nikt Hektora nie weźmie do tego czasu,to ja go wezmę.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: istotki:)

Post autor: odmienna »

Ketonalu; [*]
- tak szybko, za szybko...
ale wierzę że ty w sercu swojej opiekunki, zrobiłeś takie spustoszenie, jak Mój Pierwszy- w moim; żaden następny, nie jest w jego miejsce, ale każdy, jest troszkę dla niego. Każdy następny- jedyny, niepowtarzalny, w jakiś sposób wpisuje się w smugę tęsknoty za Myśkiem- Pyśkiem :) .
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Towarzycho dla Cappy'ego się znalazło nieoczekiwanie całkiem, AleksandraF zaproponowała mi przygarnięcie takiego cuda:
Obrazek
<3 no i jak się mogłam nie zgodzić? :]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Tak mi tez zaświtało, że Hektora mogę spróbować dać koledze,co ma Devila i Paździocha, ale ciicho, on jeszcze nie wie nic! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”