Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Noriaa
Posty: 23
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 11:18 am
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Przechowalnia szczurków

Post autor: Noriaa »

Czy ktoś może zająć się moimi dwoma samcami przez tydzień, góra 10 dni, od 13 sierpnia do (max) 22 sierpnia w Krakowie lub okolicy? Z własną klatką i wyżywieniem. Szczurki zdrowe z interwencji w krakowskim labie.

Bardzo proszę o kontakt mailowy karolina.bistron@gmail.com bo gg mi czasem wywala i nie można się tak skontaktować. Ewentualnie tel: 604585229
cheva
Posty: 30
Rejestracja: pt gru 12, 2008 6:04 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: cheva »

Witam Was!
czy byłby ktoś w stanie mnie poratować i przechować moje 2 szczurki (samice, dorosłe, zdrowe) od 4 do 14 sierpnia? w zamian wynagrodzę to dobrze: zapłacę za opiekę i jeszcze nakupuję szczurzych smakołyków :) najlepiej ktoś z Wrocławia bądź okolic.

chciałabym w końcu kiedyś pojechać na wakacje.... rok temu nigdzie nie byłam, bo stwierdziłam, że nie mam z kim szczurków zostawić, ale w tym roku muszę gdzieś pojechać, bo jestem totalnie przytłoczona wszystkim :(
aha, oczywiście szczurcie z własną klatką, ściółką i wielgachną wyprawką, którą chętnie podzielą się z innymi szczurkami :)
są zupełnie niekłopotliwe, śpią całymi dniami, ożywiają się jedynie rano na jakąś godzinkę (aby sobie zjeść) i wieczorem na jakieś 3 godzinki, żeby pobiegać itp. a potem śpią do rana bez żadnego problemu. ciche, spokojne, nie rozrabiają, nie biją się:) po prostu do rany przyłóż. ktoś miałby miejsce na te dwie duszki? tylko na 10 dni...
w zamian mogłabym po 14 sierpnia zaopiekować się czyimiś szczurkami.

bardzo bardzo proszę o kontakt ze mną: chevaliere@o2.pl lub gg: 2002282.

dziękuję. mam nadzieję, że znajdę Kogoś do opieki nad moimi kochanymi ciurakami i będę mogła choć na chwilę wyrwać się na wakacje...
Awatar użytkownika
dudzia
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 27, 2010 6:18 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: dudzia »

Witam. Bardzo pilnie szukam DT w terminie 4-14 sierpnia dla moich 9 dziewczynek we Wrocławiu. oczywiście ściółkę i jedzenie i transportery oraz klatkę (furet xl) dowiozę, jak i pierdoły w stylu papieru do wycierania półek, płynu którym je wycieram, beta glukanu na wszelki wypadek i takie tam. Dziewczynki są w wieku do 5 miesięcy najstarsza, nie załatwiają się poza klatką, ostatnio nawet już nie robią kupek gdzie indziej niż w żwirku na dole co znacznie ułatwiło sprzatanie, nie gryzą (oprócz Effy która nie gryzie ale lubi podgryzać na wybiegu :D ). Jako że nie mam swojego tu tematu o szczurach to wstawie ich zdjęcia, może zacheca potencjalnego rodzica zastępczego :)
Agatka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

April
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Effy
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Lenka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Meggy
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Nerqua
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Pixie
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Shellka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Spacja
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Kontakt PW, gg: 5416467, tel 726 097 551
JoJo13
Posty: 46
Rejestracja: sob paź 04, 2008 7:06 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: JoJo13 »

Miasto Warszawa
Nick JoJo13
Liczba: 5
Płeć: samiczki
Kiedy: 11-30 sierpnia
Zapewniam: jedzonko, ściółkę, pokryję ew. koszty leczenia
Inne uwagi: Sprawa jest bardzo pilna, naprawdę nie mogę ich wziąć ze sobą. Szczurcie są kochane i towarzyskie. Będę wdzięczna o pomoc, pozdrawiam :)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Malachit »

Szukam dobrej duszy z Warszawy, która miałaby czas i chęć pomóc - kto mógłby w niedzielę (22.08) odebrać szczurzycę, która przyjedzie do Wawy i przetrzymać ją dosłownie kilka dni - do czasu, aż pojechałaby dalej, do runy. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc!
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: mikanek »

teoretycznie ja bym mogła, ale nie mam klatki :/ ewentualnie szczurzyca mogłaby przeczekać w transporterze...no nie wiem jak uważasz? Bo moje panny mieszkają w salonie, szczurcię od Ciebie mogę przechować w sypialni. I jeszcze skąd odebrać?
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: tahtimittari »

Ja bym mogła we Wroc trzymać, a do Wawy jakby był transport mogłaby pojechać później.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Malachit »

Dzięki za zainteresowanie i chęci, już znalazłam osobę z Wawy, mam nadzieję, że wszystko wypali.
tahtimittari, ja też jestem z Wro, także jakby co zostałaby u mnie dłużej ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: kinia87 »

ja spytam, na przyszlosc ;) na pewno w 2011 we wrzesniu bede na 2 tygodnie potrzebowala opieki nad moimi szczurkami...2 dziewuchy;]
najlepiej ktos z Bydgoszczy lub okolic... bardzo prosze o informacje na priv ile taka przyjemnosc by kosztowala:)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: zuzka-buzka »

Berthe, szczury to zwierzęta stadne...

A więc, ja szukam osoby, która weźnie moją trójcę na pierwszą połowę śląskich ferii. Najlepiej Piekary Śl. / Bytom itp. Kato daleko, ale też OK.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: klimejszyn »

zuzka, czytaj...
Berthe pisze:Niedługo do Tyfusa dołączy długo oczekiwany braciszek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 533
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:50 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Vesper »

PILNE!
Potrzebuję osoby z Warszawy, która mogłaby wziąć na tymczas jednego miesięcznego samczyka. Odbiór szczurka
jutro! około 10:30 pod Hard Rock Cafe. Proszę o pomoc. :-\
Ze mną:Primental, Edgar, Cocolino
Za TM [*][/i]: Nivek, Vito, Kaspar, Sascha, Virus, Dero, Zero, Layla, Bubi, Łatka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”