Warszawa- Jatagan

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Warszawa- Jatagan

Post autor: mikanek »

A ja polecam lecznicę Jatagan , na Warszawskim Zaciszu http://www.przychodnia-jatagan.pl/
Przyjmują trzy Panie, a każda sprawia profesjonalne wrażenie. Byłam w lecznicy i z królikiem i ze szczurcią. Wetki dysponują szeroką wiedzą na temat tych zwierząt, mają do nich podejście. Wypytywałam w międzyczasie o potrzeby szczurków (taki teścik) i nie zawiodłam się. Moja szczurcia Lilka została na wizycie dokładnie przejrzana (pod kątem chorób skóry), zważona i osłuchana. Najpierw dostała zastrzyk antyzapalny, jednak nie pomógł i dopiero wtedy wetka zdecydowała o faszerowaniu antybiotykiem, ale delikatniejszym. Z Lilką chodziłam na zastrzyki, zostałam przeszkolona z kłucia i teraz robię je w domu, żeby nie narażać zwierzaka na przeciągi. Jedna z Pań mieszka na moim osiedlu i w razie problemów serdecznie zapraszała do siebie.
Wizyty są miłe, profesjonalne i nie za drogie. Średnia warszawska, ale bez tragedii. Ja za wizyty ze szczurcią płaciłam 20 zł, za kolejne 16 a za ostatnią, gdzie dostałam leki na 4 dni-20 zł. Przy okazji Pani zamówiła mi specjalne witaminy dla szczurów, mam je odebrać jutro na kontroli.
Wiem też , że jedna z Pań przeprowadza zabieg kastracji/sterylizacji szczurków
Polecamy
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”