[Kraków] ul. Sanocka, Krak-Vet

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[Kraków] ul. Sanocka, Krak-Vet

Post autor: szczurzyca. »

Chciałabym polecic lecznicę dla zwierząt Krak Vet przy ul. Sanockiej 3. Mają tam wspaniałych weterynarzy. Wiem na pewno, że dr M.Motyka-Wereszczyńska i dr J.Orzeł znają się na gryzoniach i je lubią. Pani Motyka sama miała szczury, a uwielbiam jak dr Orzeł mizia moje szczurki i mówi do nich "Co tam futrzaku?". :P ;D Dr Orzeł kastrował mi Barnabę (szczura) i oddał wybudzonego, wszystko z nim OK. Wyleczył mi Dżumkę z kataru i jednym rzutem oka trafnie stwierdził płec Coco, a inni lekarze głowili się godzinę. Jest też ŚWIETNY w leczeniu psów i kotów. Chyba najlepszy w mieście. Jednak trzeba się do niego umawiac. Wiadomo - sytuacje są różne, ale ja go gorąco polecam. Piszę tutaj ponieważ widziałam wiele złych opinii o nim na tym forum. Mogłabym dużo pisac ile zrobił dla moich psów i jak one go uwielbiają (to też coś znaczy, w końcu psy i dzieci to najlepsi psychologowie ;) ) Wszyscy lekarze w Krak-Vecie są naprawdę świetni, ale wiem, że dr Motyka i dr Orzeł na pewno mają dobre podejście do szczurków. Jeżeli macie za sobą jakieś przygody z tym lekarzem lub kliniką to piszcie. :)

Pozdrawiam!
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Esel
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 3:23 pm

Re: [Kraków] ul. Sanocka, Krak-Vet

Post autor: Esel »

ach, przyda się!
"I dochodzę do wniosku, że tępienie tego, co nie powinno istnieć, to znaczy tępienie tego, co wy, ludzie, nazywacie złem, jest mniej słuszne niż przemiana zła w to co nazywacie dobrem."
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] ul. Sanocka, Krak-Vet

Post autor: szczurzyca. »

Na większych zwierzakach znają się najlepiej w mieście. Jednak o szczurach mówią różnie, Motyka jest OK, ale o Orle są złe opinie. Ja osobiście polecam gorąco. ; )
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”