Luna i Balbina <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Dzięki , zocha . Wycałuję . Wycałuję brzuchole .
Najważniejsze, że pomogło i przestali się drapać.
No,właśnie . Masz fajnych,zdrowych chłopców . Najważniejsze ,że teraz są zgranym stadem.

U nas wapno znacznie pomogło po tym tygodniu , widać zmianę . Aczkolwiek drapią się jeszcze , ale spokojnie, wyleczymy to .

To napewno nie jest to samo co mieli Twoi chłopcy , bo dziewczyny nie mają żadnych strupków, czyste uszy , w skórze też nic . Weterynarka mówiła,że wyglądają jak okazy zdrowia . Także..uda nam się :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: zocha »

Co tam u Was słychać? Jak zdrówko dziewczyn?

Może jakieś zdjęcia by się znalazły ::)

Mizianko i buziaki dla dziewczyn przesyłam :-* :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

A dobrze,dobrze.. :)
Drapanie im przeszło po tym , jak ponownie pojechałyśmy do weterynarza i dostałyśmy lekarstwo do wcierania w kark . Nie pomagało wapno,witaminki..Prawdopodobnie były to jakieś baaardzoo małe pasożyty. Na szczęście po 1 razie im przeszło. Taką mam nadzieję.

A zdjęcia.. Zdjęcia będą jak znajdę trochę czasu . Zaczął się rok szkolny i trzeba wziąć się do pracy . Eh.

Dzięki za buziaki :)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Dziewczyny znów się drapią . Nie mam już sił. Próbowaliśmy wszystkiego. Podam im jeszcze raz to lekarstwo na kark,ale nie wiem co potem.

Ostatnio zaczęły szaleć. Zawsze wieczorem,kiedy są zasłonięte zasłony one cichaczem wskakują na parapet i wykopują ziemię z kaktusa . Biedny Kaktus. Ostatnio wieczorem zostawiłam je na chwilę w pokoju . Kiedy mam już nacisnąć na klamkę słyszę spadanie, tuptanie . Wchodzę a tu dwa szczury patrzą się na mnie z klatki. Uszło by im to na sucho,gdyby łapki nie były czarne. Wiedzą ,że nie wolno im tam wchodzić,dlatego wdrapują się tam kiedy nie widzę i myślą,że jak są zasłonięte zasłony to ich nie widać :D

Balbina to kaskaderka. Zawsze lepiej skakała od Luny,ale przechodzi samą siebie. Zaczęła wspinać się na półki. Zawsze tak było,ale nie wspinała się na samą górę! Z półki chciała wskoczyć na wyższą,akurat wyszło tak,że była tam szkatułka z bursztynem i..nie chwyciła się. Patrzyłam tylko jak koziołkuje w powietrzu . Po upadku od razu do niej podeszłam,ale ta nic..Wesolutka jak zawsze. Popatrzyła się na mnie,obwąchała czy nie mam nic dla niej i pobiegła w swoją stronę . Mówiłam jej potem,że nie może się tak wspinać. Był spokój. Potem wyszłam ,a kiedy wróciłam zobaczyłam rozwalone książki na półce. Pomyslałam sobie "No pieknie". Na tą półkę można tylko wskoczyć gdy wejdzie się na komputer,a potem jakieś 40 cm w górę. Cmokam . Przyszła Luna. Cmokam znowu. Nic. Znowu . Nic. Pomyslałam,że coś jej się stało. Zaczęłam jej szukać. Była za łózkiem ,za pudełkiem . Spała. :) Nie mogę z tym szczurem. Tyle upadków,tyle razy spadła ,a chodzi zadowolona jak gdyby nigdy nic się nie stało . ::)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: zocha »

A już chciałam pisać, że się cieszę, że pomogło i się nie drapią :-\ .

Może rzeczywiście jakieś małe pasożyty mają i trzeba jeszcze jedną dawkę dać lub coś innego pomoże. Jak już pisałam u mnie też żadnych robaków i innych tego typu nie było widać, tylko u Norka po długim czasie zaczęły się pojawiać duże strupy.
A może coś od ziemi z kwiatków mają ??? hmmm nie wiem, ale mam nadzieję, że szybko przejdzie :)

Ja to czasem się cieszę, że nie mam takich kaskaderów w domu :D . Chybabym zawału dostała i ciągle musiałabym ich pilnować ;D

Buziaczki dla dziewczyn i podrap za uszkiem ode mnie :) :-* :-*

I oczywiście zdjęcia nadal mile widziane :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Drapią się,ale już sporadycznie. To na pewno nie od ziemi z kwiatka, bo od niedawna zaczęło im się tak nudzić . A w związku z nudą wymyśliłam,że nauczę ich skakać przez preszkody . I skaczą cwaniaczki ;D Kiedyś może dodam filmik jak bardziej to opanujemy. I zdjęcia też będą ::) Oczywiście jak znajdę trochę czasu na zdjęcia itp.

A co do kaskaderki to ja już się nawet nie przejmuję. Ona po każdym skoku, po każdym upadku chodzi wesolutka jak nigdy . Jakby się z tego cieszyła . Moje małe kochane :-*

Dzięki zocha,wyczochram je od ciebie :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: zocha »

Oj tak na filmik to ja z niecierpliwością czekam ;D

Buziaki dla ślicznotek :) :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: Flaumel »

I cooo tam :) ?
Obrazek
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

ojejciu. jak ja tu dawno nie pisałam,nie zaglądałam. przepraszam. ???
cóż. zdjęć nie mam, filmików nie mam,tak jak obiecałam. ostatnio jakoś nie mam czasu na wrzucenie zdjęć czy filmu. ale obiecuję,że dodam. w najbliższym czasie. :)

ale to,co chciałam powiedzieć: dzisiaj,25 listopada dziewuchy kończą rok. równe. a jeszcze niedawno były to takie małe wiercipiętki,takie maluśkie,wszędzie to to wlazło,wszystko zeżarło. jeszcze tak niedawno ściągałam wiszącą Balbinę z prętów. jeszcze tak niedawno przenosiłam śpiące szczury z szuflady. teraz już tak często tam nie wchodzą. denerwowały mnie skarpetkowe gniazda, zjedzone książeczki komunijne.. khem. więc wchodzą tam raz na jakiś czas. jeszcze tak niedawno.. za szybko ten czas leci. nawet nie zauważyłam,kiedy to minęło.
moje małe szczurzęta. STO LAT ! :-*
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: zocha »

Ale ja się za wami stęskniłam :)

Leci ten czas leci, za szybko. Tym bardziej czekam na zdjęcia, mam nadzieję, że jakieś się znajdą. Dziewczyny pewnie już urosły, zmieniły się a tu zdjęć nie ma. Ech... zdjęcia, zdjęcia ...

Z okazji urodzin dla dziewczyn dużo zdrowia, mnóstwo smakołyków i wszystkiego naj... Aby jak najdłużej Pańcie i nas cieszyły swoim zdrowiem :) :-* :-*

Buziaki dla dziewczyn i wymiziaj je porządnie ode mnie...
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: manianera »

Wszystkiego najlepszego dla solenizantek!!!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Dzięki,dziewczyny,wycałowałam i wyczochrałam brzuszki. :)

MAMY ZDJĘCIA ! :D
W końcu. Niewiele,ale zawsze coś. Dzisiaj robione,świeżutkie,jeszcze ciepłe. Dziewczęta w sumie dzisiaj ogłosiły jakiś bunt i na początku nie chciały wyjść z klatki. Teraz gonią jak szalone.. ::)

Ah,no i mam jeszcze filmiki,jak szczurzęta otwierają pudełko z dropsami,ale zapodziałam gdzieś kabel od telefonu.

Skuszona dropsami Luna :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I Balbina:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A to kolby,które im własnoręcznie zrobiłam. He he he. Zostawiłam ja na talerzyku,na podłodze. Na chwilę wyszłam z pokoju,wracam,a tu Balbina niesie większą od siebie kolbę do klatki. :D Szkoda,że nie zdążyłam nagrać.
Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A tu widać jak Balbina porwała kolbę ,którą jej podsunęłam :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ;D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

To tyle na dziś. Jak znajdę kabel i czas to dodam filmiki. :)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: Vicka211 »

mmm, jaka uczta :D
http://s811.photobucket.com/albums/zz37 ... C07682.jpg te zdjęcie mi się podoba strasznie, tak uroczo jakoś ;D
Wymiziać proszę! :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Vena
Posty: 248
Rejestracja: czw wrz 23, 2010 8:26 am

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: Vena »

a jak robisz kolby ? ???
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: manianera »

Zdjęcia hip hip hurra!
Dziewczynki obie przecudne! Luna podbierająca dropsy przeurocza, a Balbinka wygląda na zdjęciach jakby miała niezły motorek w tyłeczku!
Mizianko dla panien!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”