[BEŁCHATÓW] Gdzie mam wybrać się do weterynarza.?

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
nusiia98
Posty: 2
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 10:40 am
Lokalizacja: Bełchatów

[BEŁCHATÓW] Gdzie mam wybrać się do weterynarza.?

Post autor: nusiia98 »

Gdzie mam wybrać się do weterynarza z moim dwu i pół rocznym Fredkiem.? Nie wiem co mu się dzieje. Kupiłam go w zoologiku. Nie chodzi ponieważ ma obydwie nogi jakos powykrzywiane. Co kilka kroków przewraca się. Dziś nawet mało jadł. Napił się tylko troszkę i zjadł odrobinę szynki i sera .. no i troszke owoców. ale bardzo malo.. Wsypałam mu do miski karmę i nic nie ubyło. Patrzy się na mnie też jakoś marnie. W ogóle nie może usnąć.. Nie mam pojęcia jak mu poradzić dlatego wybieram sie do weta. Widać jak ogonek cierpi.. bardzo mi go szkoda i dlatego napłakałam się dziś jak nigdy.. Przeszlo mi przez myśl żeby go uśpić ponieważ cierpi tak przez dwa dni i dzis mu się pogorszyło. Datego powracam.. gdzie mam się z nim udać do weterynarza który zna sie na szczurkach i pomoże mi.?
Z góry dziekuje, Natalia.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: [BEŁCHATÓW] Gdzie mam wybrać się do weterynarza.?

Post autor: merch »

Weterynarze odszczurowsaraczej wwiekszych miastach , zdaje sie ze najblizej masz do Lodzi , zobacz w polecanch weterynarzach, ale oile pamietam byla polecana lecznica drJachmana.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [BEŁCHATÓW] Gdzie mam wybrać się do weterynarza.?

Post autor: IHime »

merch pisze:Weterynarze odszczurowsaraczej wwiekszych miastach , zdaje sie ze najblizej masz do Lodzi , zobacz w polecanch weterynarzach, ale oile pamietam byla polecana lecznica drJachmana.
Nie, byle nie tam! Kiedyś to była dobra lecznica, teraz zbiera ogrom negatywnych opinii.
Obecnie najczęściej polecana jest dr Małgorzata Jóźwik z lecznicy Sowa (lecznica całodobowa, godziny przyjęć poszczególnych wetów na stronie internetowej). Zresztą, łódzcy weci mają swój wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t=19236
Jeśli masz problem z dojazdem, to w tak ciężkim stanie lepszy w miarę kumaty wet z Bełchatowa niż żaden.

PS. Szynka i ser to bardzo złe przekąski dla szczuraska.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [BEŁCHATÓW] Gdzie mam wybrać się do weterynarza.?

Post autor: IHime »

Edit:
Masz też całkiem niedaleko to Piotrkowa, tam też jest jakaś polecana klinika http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t ... 3w#p614177
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”