Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Emcia »

Ehh :( Weszłam do Was na chwilę na forum, żeby napisać, że pakujemy się z Ulą i maluchami do weta. :(
Mamy kawałek drogi do przejechania, więc maluchy same zostać zabardzo by nie mogły chyba :/
Dzwoniłam do lecznicy przed chwilą i pani wet powiedziała, że Ula jest chora albo miała trudny poród i żeby jak najszybciej przyjechać...
Trzymajcie kciuki... :( Miejmy nadzieję, że bedzie dobrze.
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Cyklotymia »

Dużo kciuków, mocno trzymanych! <przesyła pozytywną energię szczurzej mamie>
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: szczurzyca. »

Kciuki, kciuki. Będzie dobrze. :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
odludka
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 25, 2009 5:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: odludka »

Tak, tak trzymamy kciuki za mamusię i maluszki.
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Blanny »

Ojej.. :( Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.. Musi być!
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Izabela »

I ja kciukam
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Sheeruun »

I co z mamusią i maluszkami?
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Emcia »

Ehh z Ulcią bardzo źle :'(
Zanim naszykowałam transporter ona zostawiła maluchy i leżała w kącie chłodna... :(
Maluchy leżały lodowate, prawie sztywne :( Myślałam że nie żyją wszystkie, ale nalałam wody ciepłej do butelek, na to położyłam szmatke i na wierzchu je, to zaczęły się troche ruszać.
Od razu pojechaliśmy do lecznicy razem z maluszkami.
Ula dostała 2 zastrzyki. Glukozę i jakieś witaminy.
Kupiłam też mleko dla kociąt i właśnie nakarmiłam maluszki... Ciężka noc mnie czeka dzisiaj.
Ula leży na termoforze przykryta, ale mimo tego jest dosyć chłodna i ledwo oddycha :( Ehh, boję się dzisiejszej nocy...
Już padam, boję się żebym nie usneła, bo wtedy maluchy będą głodne i zimne :'(
Jak by tego było mało mam drugiego szczurka z martwicą skóry i zapaleniem ucha, więc nim też muszę się dużo zajmować :/
Trzymajcie kciuki za Ulę... Oby jakoś przeżyła tą noc. Rano znowu do weta z nią jadę...
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: zalbi »

ustaw sobie budzik na co półtorej godziny - max dwie. i dokarmiaj wtedy małe ogonki oraz zmieniaj wodę w butelkach. możesz kupic także sojowe mleko dla niemowląt i tym dokarmiac maluchy. samiczce podawaj nutri drinka.
daj im też trochę skrawków polarków.


w jakim wieku są maluszki? bo z tego, co czytałam, nie napisałas - czy za datę narodzin mamy uznac 26 września?



trzymam kciuki za maluszki, za samiczkę i Ciebie, by udało się wykarmic maluszki.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: szczurzyca. »

O, Boże... :( Trzymajcie się!
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Emcia »

Maluchy urodzone są 25 września. Ula nie ma apetytu - nic nie chce jesc :/
Lepiej żebym się nie kładła, bo mnie to żaden budzik nie jest w stanie obudzić :/
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Emcia »

Ula właśnie odeszła ;((((((((( Na moich rękach... przytulona... ;(
Chciała się pożegnać... Spała na hamaczku, zeszła... Miała otwartą klatkę i ostatnimi siłami próbowała wyjść.... Wziełam ją na ręce... Oparła o mnie głowę... Zaczeła mieć jak by jakąś padaczke :'( I odeszła ;( [*][*][*] Była cudowna, a nie mam ani jednego jej zdjęcia ;(
Maluchy karmię co jakiś czas, grzeje je... Wszystko z nimi w porządku... ziewają, przeciągają się i mają apetyt...
Dla Uli zrobiłam wszystko co było możliwe, ale się nie udało ;(
Mam nadzieję, że przynajmniej maluchy przeżyja. . . .
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: merch »

Bardzo mi przykro z powodu Uli :((*).

Dla maluszkow i Ciebie najlepiej byloby abys znalazla zastepcza mame.Mozesz rozejrzec sie na forum, moze ktos ma teraz miot z maluszkami w podobnym wieku blisko Ciebie i by je przygarnal na odchowanie, mozesz tez wykupic samice z mlodymi ze sklepu i jej podrzucic.Samemu trudno jest odkarmic tak male szczurki trzymaj się.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Cyklotymia »

[*]
Trzymaj się, strasznie mi przykro... Zrobiłaś co mogłaś...
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Maluchy Uli - Fuzzy ?`

Post autor: Licho »

Strasznie mi przykro.
Ogrzewaj malce i pamiętaj o masowaniu brzuszków po nakarmieniu. Czeka Cię bardzo ciężkie zadaniu, które już wielu sie nie udało.
Trzymam kciuki.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”