Istotek... [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Istotek... [*]

Post autor: zuzka-buzka »

Wiem, że to temat o naszych zmarłych ogonach, ale jakby nie patrząc, był to cudowny ściur z krwi i kości...

Jakiś miesiąc temu będąc na zakupach w Tesco wpadłam do Meduzy po jakieś smakołyki dla moich myszek. Oczywiście pierwsze co, to pojawiłam się przy klatce z szczurkami. ::) Większość spała. Ale nie jeden... Śliczny, łaciaty szczurek... Przyłożyłam palec do krat, a krówek od razu podbiegł i zaczął wąchać. Nie ugryzł. Nigdy. Często do niego przyjeżdżałam... Najczęściej jak się dało ("mamo! jedźmy do tesco, nie ma tego i tego";"mamo! musimy po jedzenie dla myszy jechać!"). Był największy. Nie wiem, czy była to samiczka, czy samiec... W każdym razie był cudowny. A ja w sklepie przesiadywałam przy nim nie raz z 3 godziny (jak mama zakupy robiła)... ::) Nie wiem w jakim stopniu może być oswojony szczur sklepowy, ale on w miarę był. Gdy nikt nie patrzył, otwierałam klatkę i go głaskałam. :D Ostatnio byłam u niego w niedzielę. Dzisiaj wpadłam z mamą po prezent dla jej koleżanki. Weszłam do sklepu i... zobaczyłam pustą szczurkową klatkę. Zapytałam ekspedientki gdzie są szczury, a one na to, że wczoraj przyszedł ktoś i złożył duże "zamówienie" na karmówkę, zabrał wszystkie szczury, ale że mam się nie martwić, bo jutro będą nowe. :'(

Nazwałam go/ją Istotek... Nie wiem dlaczego, nie pytajcie... Mimo, że to nie był mój szczur i, że nie mogłam się z nim za dużo pobawić, to pokochałam go... Szkoda Istotku maleńki, że nie jesteś ze mną... [*]

Niektórzy mogą być oburzeni, ale proszę, oszczędźcie mi kłótni... Chcę, żeby Istotek również miał miejsce w tym temacie, bo na pewno zawsze będę o nim pamiętała...
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Istotek... [*]

Post autor: `naatka »

ojeju naprawde współczucia :(:(:(:(.Najgorsze jest to że nie trafi do ciepłego domku, tylko jako karma...
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Istotek... [*]

Post autor: Jessica »

[*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Istotek... [*]

Post autor: klimejszyn »

[*]
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Vivon
Posty: 735
Rejestracja: czw paź 15, 2009 5:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Istotek... [*]

Post autor: Vivon »

[*] :(
Cheedarek [*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Istotek... [*]

Post autor: Paul_Julian »

Biedny maluch :( Ludzie to głupki :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”