ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Melody
Posty: 82
Rejestracja: pt lip 17, 2009 12:13 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Melody »

`naatka pisze:wydawać łącznie 140 zł na klatke
Jakim cudem kupiłaś klatkę za 140 zł, skoro mam ta samą klatke zakupioną w zoologicznym a jej cena wyniosła 76 zł ?? ??? :-\ I to jeszcze 6 zł po za norma bo są po 70 zł np. na allegro. Klatka firmy Inter-zoo.

Klatka ma dł. 71 x sz. 40 x wys. 35 cm

Nie lepiej było ci dołożyć do tych 70-ciu 30 zł i mieć klatkę 60x40x40 z allegro dla dziewczyn?
„Wytrwaj tę walkę(…) a po wewnętrznej burzy ujrzysz w duszy i sercu stateczną pogodę.”
Edmund Bojanowski
Leach
Posty: 21
Rejestracja: wt wrz 28, 2010 7:39 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Leach »

Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

Fajnie, ale tak troche pustawo... :P
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Leach
Posty: 21
Rejestracja: wt wrz 28, 2010 7:39 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Leach »

Wychodzą na pokój na noc więc nic nie dokupuje. ;)
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

A to spoko. ;) Ile gadzin posiadasz? :D
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Leach
Posty: 21
Rejestracja: wt wrz 28, 2010 7:39 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Leach »

3. ;) igłę, Nitkę i Muline. Zdjęcia są pt. Mój zwierzyniec. :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: alken »

a mi się podoba ascetyczny wystrój,nie lubię jak ktoś nawali tych wszystkich koszyczków, hamaczków, tarasików i innych domków a szczury i tak na jednym siedzą a resztę gdzieś mają
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
gutki.szczurki
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 8:30 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: gutki.szczurki »

dziś zmieniłem wystrój, zdjęcie komórką :(
http://img703.imageshack.us/img703/9107/zdjcie0312.jpg
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: lovekrove »

Dorzucę tu też moją klatencję:
Obrazek
Obrazek


Wystrój jest teraz inny. Ogólnie będę za jakiś meisiąc dwa ją sprzedawać, razem z niektórymi elementami, więc jak kto chętny to na PW pisać. Jest trochę za mała dla dwóch szczurasów, ale dla myszy, czy chomika będzie idealna.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

U nas to wygląda teraz tak:
Obrazek
Trochę pusto, bo sporo rzeczy wywaliłam.
Z tyłu są jeszcze dwa różowe koszyki, ale nie bardzo je widać.
Generalnie jakoś w grudniu/styczniu będę nową, większą kupować, a tą chyba sprzedam.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Leach
Posty: 21
Rejestracja: wt wrz 28, 2010 7:39 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Leach »

Małe zmiany. ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teraz na dnie jest poidełko, domek i kokos i plastikowa drabinka. 1 piętro nic a na drugie prowadzi sznurowa drabinka. Na drugim jest gałąź jabłkowa i wejście na hamak, na trzecim miska z suchym pokarmem (WL, psia karma, suszone owoce) a na czwartym z mokrym (warzywka, owoce) i pasek do zabawy.
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kinia87 »

no to i ja wklejam swoja klatke, po tygodniowym urzadzaniu prawie na finiszu...
przerobka klatki 4 pietrowej, zostawilam tylko jedno pietro
na górze: hamak, koszyk, plac zabaw dla fretki (Drabinka, lina + kółko z kostka)
dół: półka + liny (kupiłam najgrubsze jakie były w castoramie), tunel ferplast, koszyk przerobiony na domek, miseczki, poidełko
Z tyłu półki jest zostawione miejsce, zeby dziewuchy mogly po klatce na nia wejsc, z przodu wejscie linowe...
zastanawiam sie nad mala kuwetka...

Jeszcze zostało do zrobienia mocowanie lin... + wylozenie polarkiem półki i koszyka (choc co do koszyka to nie wiem, półka musi byc, bo ma dziury)
jak myslicie, bo to mi najwiecej nerwow zzera, czy zejscie linami z polki jest ok? czy dac lepiej drabinke w dol?

zdjecia troche przeswietlone w niektorych miejscach, bo niestety robione komorka i musialam dodac dodatkowe oswietlenie, ktore niestety zamazalo nieco widocznosc...

Widok z prawego boku:
Obrazek

Widok z lewego boku:
Obrazek

Góra:
Obrazek

Dół:
Obrazek

Przód nieco z góry
Obrazek
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: jordan »

te pieterka metalowe wywalic!
Obrazek
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kinia87 »

acha, wymiary klatki jeszcze podam dla orientacji : 72 wysokosc,, 60 szerokosc, 40 glebokosc
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kinia87 »

no juz wszystkie sa wywalone, jedno zostawilam, boje sie ze maluchy spadna z duzej wysokosci i cos sobie zrobia, to raczej nie byloby zbyt bezpieczne hm?
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”