KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Jessica »

ojej :( trzymamy mocno kciuki :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Wizyta w Zwierzyńcu nie uspokoiła mnie wcale...dr Piasecki dzisiaj nie obecny..przyjęła nas dr Wojcierowska...nie była pewna swojej diagnozy..ale wg niej są dwie opcje: 1. utworzył się guz - w 12h!! ??? i potrzebna kolejna operacja...2. (bardziej prawdopodobna) stan zapalny na węzłach chłonnych...pani dr stwierdziła że na drugą opcję potwierdzać może osłabienie, zapadnięte boczki itp. Dostałyśmy antybiotyk (Sumamed - w dość dużej dawce, bo aż po 1ml przez 4 dni)oraz żel do smarowania. W poniedziałek do kontroli, już do dr Tomka.

Troszkę weselej ;) ..zaległe fotki z imprezy urodzinowej Fibulinki ;)

Jubilatka i słodkości :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Goście :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

"Dziękujemy za te dary, które spożywać mamy..." :D ;D
ObrazekObrazekObrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Biała »

Meggunia będzie zdrowa tzn zdrowa i pachwinka piękna ( tak to stwierdzenie)

A Fibasek wygląda jakby obchodziła 1 urodzinki :) :*
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Veerena »

Po cotu wlazłam jak tu takie słodkości rozdają :)
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: merch »

super fotki , no prosze jaki to rligijny szczurek jest, a mowia ze to diabelskie nasienie O0 ;D
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Anka. »

Kolejnych dwóch latek dla Fibi! :D

Komentarz Celici miażdży, świetna mała jest:)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: unipaks »

Nieustającego zdrówka dla królewny Fibi! :-* :-* Za Meggi trzymamy kciuki , żeby było dobrze!
http://img227.imageshack.us/i/sdc12240.jpg/ ta fotka wywołała gromki nasz śmiech, rozbrajająca jest Celica :D
Jeżynkowa sesja śliczna! Mizianko dla królewien :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

jak świątecznie :)
jubilatka, chyba z początku nie mogła uwierzyć: "ojej, naprawdę mogę ?" http://img808.imageshack.us/i/sdc12222.jpg/
ale tutaj już widać rodość konsumpcji http://img153.imageshack.us/i/sdc12228o.jpg/ :D

któraś wyposażyła Meggi "na potem" http://img710.imageshack.us/i/sdc12241.jpg/ ;)


Trzymaj się niebieściaku, dacie radę z panią !
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Byłysmy dzisiaj u weta...nadzieja na stan zapalny prysła.. :( dr Piasecki nie pozostawił złudzeń...wznowa gruczolaka :'( 3 tyg po operacji!! Wściekła jestem starsznie... >:( Mamy dwie opcje: 1. ciąć w przeciągu 2tyg... 2. nic nie ruszać..czekać i mieć nadzieje że nie bedzie rosło..jeżeli będzie rosło, to czekać aż szczura przestanie sobie radzić i wtedy eutanazja ???
Co robić?? ??? Ciąć już?? Ona się jeszcze nie wygoiła po ostatniej operacji :-X
Póki co dam jej te 2 tyg....i będę modlić się gorąco żeby to świństwo ne rosło :(
Prosimy o kciuki.... :(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: klimejszyn »

jejku.... trzymam kciuki żeby paskudztwo nie rosło ! :-*
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Anka. »

Ehh, Konsikowi też świństwo nowe rośnie, na razie obserwacja,ew. zabieg.
Nie wiem, skoro to tak szybko rośnie byłoby dobrze jak najszybciej ciąć, może kastracja od razu?
Takie czekanie i później uśpienie jakoś do mnie nie przemawia, no ale ani wykształcenia medycznego nie mam,ani Meggy nie widziałam;(
Trzymajcie się :-*
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Kastracja nic już nie pomoże...z tego co mówi dr Piasecki, kastracja może dać efekty jak jest zrobiona wcześnie...Meggy ma 16m-cy.
Niebieska diablica ma drugiego guza w jamie brzusznej..i jeżeli byśmy i jego operowali wtedy kastracja byłaby przeprowadzona...dla unikniecia przerzutów właśnie na macice itp....nie wiem czy da się to zrobić przy okazji usunięcia gruczolaka ::) jednak kastracja dużo bardziej inwazyjna :( Nie mam pojęcia...
Do mnie czekanie na moment do eutanazji też nie przemawia...więc jeżeli to paskudztwo urośnie, to będziemy ciąć...najgorsze jest to, żeryzyko kolejnego wznowienia jest ogromna, właściwie dr jest tego pewnien..i nie da gwarancji, że nie urośnie w kolejne 3 tyg po zabiegu :( ehhhh... :(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: merch »

wg mnie mozesz podac lucrin- czesto hamuje guzy hormonozalezne, niektore nawet znika, dostepny jest w lecznicach fretkowo- gryzoniowych przynajmniej w warszawie, nie wiem jak w innych duzych miastach - zastrzyki u szczurkow powinno sie podawac co 3-4 tygodnie.
Jesli nie nie bedziesz mogla znalesc we Wrocku , to chyba bym jednak operowala.

Trzymam kciuki za bidule.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: merch »

a 16 miesicy to jszcze nie jest tak duzo , owszem nie ma takiego skutku jak wczesna kastracja , bo czasem sie jednak nowotwory pojawiaja , ale jednak wycisza stymulacje hormonalna i odnosze wrazenie ze jednak dziala. Z moich obserwacji samiczki rujkuja nawet do 24 miesiecy to jednak sie pozbawia tej stymulacji nawet na 10 miesiecy.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Moja radosna twórczość :P (przepraszam za jakość dźwięku ::) )

Ogoniaste Przyjaciółki
http://www.youtube.com/watch?v=IKD54HyrwB4
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”