Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Dla mnie "Pamiętnik" był banalny. Bardzo przewidywalny. Aczkolwiek nie mówię, że nie wzruszający. (wszystko rzecz gustu).Jeśli chodzi o wyciskacze łez- "P.S. Kocham Cię". Od początku do końca- niesamowity.

Jestem z siebie dumna. Mieszkam bardzo blisko pól i dzikie myszki zawsze się wciskały. Szczególnie do kuchni, więc trzeba było coś z tym zrobić. Trucizna- odpada, słyszałam, jak myszki potem cierpią. Łapka- okropność! I jakoś długo, dłuuugo nie przychodził mi do głowy inny sposób aż... genialna ja wymyśliła, że przecież istnieją żywołapki! ;D ;D ;D
Zamówiłam w necie, wystawiłam w sypialni z ziemniaczkami z gerberkiem i po godzinie mieliśmy jedną kruszynkę. Potem w kuchni- półtorej godzinki z naleśniczkiem z mamoladą- druga mysia. :) Nic nie daje takiej skuteczności :)
A najlepsze jest to, że jak wyłapiemy wszystkie trzeba będzie zacząć od nowa, bo wypuszczamy je do stodoły nieopodal ;D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lovekrove »

Oj tak, P.S. Kocham cię też piękny film. Brr, wykazuję się znajomością filmów o miłości, gdy sama od tej tematyki uciekam. ::)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sky »

Ja tam filmy o miłość oglądać mogę, dla rozrywki i powzruszania się. A potem jestem bardziej czuła dla swojego TŻ.
Prawie jak pranie mózgu.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

lovekrove pisze:Oj tak, P.S. Kocham cię też piękny film. Brr, wykazuję się znajomością filmów o miłości, gdy sama od tej tematyki uciekam. ::)
Ja też nie przepadam za "wyciskaczami łez" Ale fakt, "PS. Kocham Cie" był dobry. Z lepszych tego typu filmów mogę jeszcze polecić "Między piekłem a niebem" i "Znamię".
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

sr-ola pisze: Zamówiłam w necie, wystawiłam w sypialni z ziemniaczkami z gerberkiem i po godzinie mieliśmy jedną kruszynkę. Potem w kuchni- półtorej godzinki z naleśniczkiem z mamoladą- druga mysia. :) Nic nie daje takiej skuteczności :)
A najlepsze jest to, że jak wyłapiemy wszystkie trzeba będzie zacząć od nowa, bo wypuszczamy je do stodoły nieopodal ;D
potem będzie cała stołówa w żywołapce na takie smakołyki ;D już nawet nie że się sprytnie dały złapać- one tam będa wchodzić z własnej nieprzymuszonej woli :D

zostawcie im jakichś ziarenek w stodole to może się tym zajmą i nie bedą przychodzić...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
borówka
Posty: 341
Rejestracja: pt paź 29, 2010 6:22 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: borówka »

lavena pisze: Z lepszych tego typu filmów mogę jeszcze polecić "Między piekłem a niebem"
Również polecam, świetny jest. No i wzruszający.
I polecam oczywiście - Requiem for a dream. Dla większości pewnie znany ;)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

alken pisze:potem będzie cała stołówa w żywołapce na takie smakołyki ;D już nawet nie że się sprytnie dały złapać- one tam będa wchodzić z własnej nieprzymuszonej woli
Tak, i będzie losowanie kto dziś ma szczęście wejść do żywołapki, bo więcej jak jedna nie wchodzi mysia, malutkie to to jest ;)
alken pisze:zostawcie im jakichś ziarenek w stodole to może się tym zajmą i nie bedą przychodzić...
Najlepsze jest to, na czym się złapałam jak mąż przyniósł łapkę z myszką w środku. Zapytałam zaciekawiona czy coś zjadła i zmartwiłam się, że niewiele ::)
borówka pisze:I polecam oczywiście - Requiem for a dream. Dla większości pewnie znany
Stary ale jary. A ścieżka dźwiękowa- miodzio.
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

ostatnio słyszałam "wzruszającą" historię... do zoologicznego w którym pracuje współlokator przyniosła dziewczyna chomika którego uratowała znalezionego na śniegu
chomik w trybie natychmiastowym stał się obiadem dla węża ("a taki był gruby że waż nie mógł go przełknąć")
rany, czemu ludzie są tacy naiwni mysląc że jak zaniosą zwierzaka do sklepu to dają mu szanse na życie?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lovekrove »

Przykre. :-[ Ale wiekszośc ludzi nie jest świadoma warunków w sklepach zoologicznych. Prawie każdy użytkownik, jesli nie poczytał wcześniej na forum, chce kupić zwierzę w zoologu. Ja sama (byłam?) jestem takim użytkownikiem.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: szczuruleczka »

Znacie jakieś domowe 'przepisy' na stłuczenia? Bo koń mnei dziś zrzucił i mnie tyłek boli <kość ogonowa, neiw iem jakim cudem...> AAAAŁŁ!!
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Moze Cię kopytem smyrnął po tyłku ? Nie masz altacetu w domu, albo maści ? Mozesz spróbowac okładu z lodu, ale jak stłukłaś kość ogonową to długo boli :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: valhalla »

Uch, współczuję. Na zwykłe stłuczenie pomoże altacet albo zwykły lód, ew. ściereczka z zimną wodą przyłożona do bolącego miejsca. Będzie dobrze, na pewno przejdzie :)

Ja jeszcze upadku z konia nie zaliczyłam, ale za krótko jeżdżę by mieć takie doświadczenia ;)


Ach. Skończyłam właśnie przygotowania do Świąt, przynajmniej te co planowałam na dzisiaj. Co za błogie uczucie lenistwa... :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Veerena »

Z okazji świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju,
zadumy nad płomieniem świecy,
zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami...
Wesołych Świąt:)
Ostatnio zmieniony pt gru 24, 2010 11:28 pm przez jordan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: czerwony zarezerwowany dla administracji :P
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: BabeOfJazz »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=34&t=28882
Zachęcam do robienia zdjęć! : D
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: szczuruleczka »

Minął tydzień i po wczorajszej lekcji ból się nasilił, ale i tak kocham konie, nawet tego Solera co mnie zrzucił. Słodki dziad <333

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku 2011 :)

PS. nie wkurza was jak jakiś głupi terrarysta wymądrza się i wywyższa <np. że jest starszy, itd...> i próbuje mnei nabrać na głupie teksty typu 'A szczurze oseski z waitrówki zabijam' <to przykład, jak mi terrarysta napisał> każdy mądry wie, ze na szczury śrutu szkoda, można je np. utopić... no błagam was, nie uważacie, że powinien zając się czymś pożytecznym a nei wypisywać głupoty an moim profilu?? co o tym sądzicie?
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”