Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Smutnik :(

Post autor: nausicaa »

Ivcia pisze:


BabeOfJazz, ale ja im powiedziałam. One na to, że wymyślam i żebym dała im spokój. Traktują mnie, jak powietrze, zablokowały na gronie i gg, usunęły z listy znajomych. Strasznie to niedorosłe, ale co ja się będę narzucać. Już teraz to nie mój cyrk i nie moje małpy. I jestem ciekawa kto zechce takie żmije na żonę ::)
jezu, to już jest lekka przesada...myślałam, że tylko focha strzeliły:D dobrze powiedziane o tych żmijach:D a tak btw ile one mają lat...? normalnie jak w przedszkolu- dziewczynki siedzą z dziewczynkami, bo jak dziewczynka siedzi z chłopcem, to jest be:P
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: szczurzyca. »

szczurze życia są zbyt krótkie..zdecydowanie. :(
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

nausicaa pisze:a tak btw ile one mają lat...?
Lat 20. Tylko jedna z nich wykasowała mnie z grona i nk.
Obie natomiast zablokowały na gg... Chociaż...
Jedna chyba już odblokowała, bo buźka nie jest już przekreślona.
Może ta nie wścieka się tak mocno. Z reszta to nieważne.
Po ślubie prawdopodobnie przechodzę z dziennych na zaoczne i wyprowadzam się na Podlasie.
Teraz będzie mi mniej żal - Coraz mniejsza strata.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Smutnik :(

Post autor: nausicaa »

widocznie jesteś od nich dojrzalsza:) ale w ogóle dziwi mnie, że można tak zareagować na czyjeś zaręczyny...no chyba, że w przypadku kradzieży narzeczonego ;D O0
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: Smutnik :(

Post autor: BabeOfJazz »

Ivcia pisze: BabeOfJazz, ale ja im powiedziałam. One na to, że wymyślam i żebym dała im spokój. Traktują mnie, jak powietrze, zablokowały na gronie i gg, usunęły z listy znajomych. Strasznie to niedorosłe, ale co ja się będę narzucać. Już teraz to nie mój cyrk i nie moje małpy. I jestem ciekawa kto zechce takie żmije na żonę ::)
; o OMG... Czyli nie są nic warte ; ) Żadne z nich przyjaciółki/koleżanki skoro nie potrafią cieszyć sie Twoim szczęściem... Przecież Ty się nie chwalisz, a jesteś radosna... a one zazdrosne... Nie warto z takimi nawet rozmawiać w takim wypadku... Nie wyglądają na dwudziestolatki, zachowanie poniżej poziomu typowej piętnastki... ; )
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

nausicaa pisze:widocznie jesteś od nich dojrzalsza:) ale w ogóle dziwi mnie, że można tak zareagować na czyjeś zaręczyny...no chyba, że w przypadku kradzieży narzeczonego ;D O0
Nie, akurat narzeczony był od początku mój :)

A jeszcze, żeby było mało... Miałam z nimi w grupie zrobić prace na zaliczenie przedmiotu.
Dostałam niedawno wiadomość:
"ponieważ z racji na zaistniałą sytuację, nie widzę możliwośći robienia wspólnie pracy na wi-------- dlatego będzie lepiej jak znajdziesz sobie grupe"
Na co ja:
"Sądzę, że prace możemy podzielić i każda zrobi sama część. Zależy mi na tym, bo okręg już znam, ponieważ wykorzystywałam go kilkakrotnie w pracach na Chojnacką. Nie muszę się z Wami kontaktować, jeśli sobie nie życzycie. Wyślę swoją część na maila."
I odp:
"wypie**** z naszej grupy, nie zamierzam Cię w ogóle zauważać, jesteś czyms mniejszym niż powietrze bo tego potrzebuje do życia a Ciebie nie"

Miło, prawda..? One są niezrównoważone psychicznie :-\
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Smutnik :(

Post autor: nausicaa »

ale skąd w ludziach tyle agresji? żeby chociaż powód był...naprawdę, od jakiego czasu jak to widzę, to wteyd dopiero mnie ciśnienie skacze i nóż się w kieszeni otwiera...przez ostatnie 2ms tak się zawiodłam na ludziach, że z nikim (oprócz takich nieunikniocnych spotkań typu praca i mojego narzeczonego ) się nie spotykałam...a jak mi przeszło (kilka dni temu z resztą), to usłyszałam od pseudoznajomych (którzy nawet sie przez te 2mc nie raczyli odezwać), że dlatego się z nimi nie spotykam, bo cytuję "mój facet zamknął mnie w piwnicy". zakłady o to robili :-[ naprawdę nhasło "im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta" staje się coraz prawdziwsze...
to już nie jest przykre to jest żałosne. i wo góle, ludzie na studiach. ja rozumiem, że gimnazjum czy liceum jeszcze. :o

a oprócz tego: aż takie brzydkie są, że tak Ci zazdroszczą? taka duża szansa, że nikt ich nie zechce: O0 ;D pomijając charakter >:D
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

One sa chyba normalnie zazdrosne, powaga. Głupie kozy. Wbrew pozorom niektóre 20latki się tak własnie zachowują. Ba, nawet niektóre starsze.

Ivcia, chyba najlepiej jak zmienisz grupę. I tak Ci tyłek obrobią, ale się nie przejmuj. Z takimi ludźmi nie ma mowy o współpracy, a to w grupie najwazniejsze. Nie ma sensu się użerać i tracić nerwy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: alken »

Ivcia pisze:
Tylko jedna z nich wykasowała mnie z grona i nk.
.
druga nie wykasowała żeby móc Cię obserwowac do końca życia ;) w oczekiwaniu że się rozwiedziesz, samochód potrąci twojego kota a dziecko okaże się małym psychopatą itp ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: pin3ska »

Się pożale - tż zarazil mnie grypą, ktora wieczorem calkiwicie sie wyklula. Siedze sobie z goraczką, bolem głowy, nie mogę spac i wszystko mnie wkurza.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Harr
Posty: 20
Rejestracja: sob gru 18, 2010 4:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Harr »

Kurrrczę... Odwołali mi jutro matmę i fizykę, a i tak wtorek miał być wg. planu B (30 min lekcji, 5 min przerwy)... Chrzanię to i nie idę, i tak jestem na maksa przeziębiona.

Dodatkowo matka się wkurzyła, że siedzę znowu z laptopem, a jak zobaczyła, że oglądam jakieś zdjęcia ciurów, to stwierdziła, żebym się z wizją ciura pożegnała. Ekstra. Nastroje ma zmienne jak napuszona chmura burzowa. @@

W dodatku mój pies jest anty-empatą i zawsze ode mnie ucieka, jak mi źle. Urwę jej te śliczne uszka. Dlaczego ja nie mam takich ślicznych uszek? @@
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Smutnik :(

Post autor: lovekrove »

Może to nie jest wpis smutnikowy, a bardziej... jak to nazwać... wściekłościowy? No nieważne. Zamówiłam z Krakvetu półki dwie Feplasta. Przyszły, bardzo szybko. I co? Jedna jest pęknięta i nie dali elementów mocujących! Do tego cały dzień do nich dzwonie, pisze emaile, pisze na gg, a oni nawet odezwać sie nie raczą! Nigdy, niegdy więcej zakupów w Krakvecie... Dno i wodorosty. Przez nich moje pyśki muszą się gnieździć jeszcze dłużej w małej klatce ;/
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: Smutnik :(

Post autor: Pajton »

Ja jakoś ostatnio mam fale pecha... :-\
Najpierw mój biedny Leszek odszedł, po chyba 7 godz męczarni na moich oczach (mimo wizyty u weta, nic nie dało się już zrobić, sprawy neurologiczne), to w dodatku dostałam paskudnej alergii. Po paru nieprzespanych nocach i ciągłym kichaniu, rodzice po prostu wynieśli do piwnicy mojego Kazia (już i tak teraz samotnego po odejściu kolegi) :'( .
No i uspokoiło się... niestety już chyba nigdy nie będę mogła mieć szczurków :( .
W dodatku nie mogę Kaziowi kolegi załatwić, bo raz, że każdy dłuższy pobyt u niego kończy się napadem alergii, no i to taki mały dzikusek-egoista, więc pewnie byłby problem z łączeniem (tym bardziej, że ma już dwa lata). No i jestem w kropce. Pytałam znajomych, ale nikt go nie przygarnie... poza tym niestety, ale chyba za dużo życia mu już nie zostało :( (pani weterynarz dała mu jakieś witaminki na wzmocnienie, ale obawiam się, że stanie się z nim to samo co z braciszkiem)
Muszę jakoś na tabletach dla alergików przetrzymać do końca jego dni... ehh :-\
Awatar użytkownika
Harr
Posty: 20
Rejestracja: sob gru 18, 2010 4:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Harr »

Pajton pisze:Ja jakoś ostatnio mam fale pecha... :-\
Najpierw mój biedny Leszek odszedł, po chyba 7 godz męczarni na moich oczach (mimo wizyty u weta, nic nie dało się już zrobić, sprawy neurologiczne), to w dodatku dostałam paskudnej alergii. Po paru nieprzespanych nocach i ciągłym kichaniu, rodzice po prostu wynieśli do piwnicy mojego Kazia (już i tak teraz samotnego po odejściu kolegi) :'( .
No i uspokoiło się... niestety już chyba nigdy nie będę mogła mieć szczurków :(
Biorąc antyalergeny spokojnie możesz mieć ciury całe życie. Moja matka jest na trójkę (najbardziej) uczulona na sierść psa, a mamy psa w domu. Łyka codziennie leki i spokojnie może się psem zajmować.
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: Smutnik :(

Post autor: Pajton »

Niby tak... ale łykanie przez całe życie tabletek...
Zresztą byłam już kiedyś odczulana i moja pani alergolog dała mi do zrozumienia, że powinnam postarać się wyeliminować alergeny z otoczenia, bo się może skończyć astmą. Ja oczywiście mimo tego przez 4 lata miałam szczurki, nic mi nie było, aż do teraz... :-\
Niestety, ale to chyba ostatni mój szczurek.... :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”