Nasza Merch odeszła...

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Asiulec »

Mimo, że znałam Merch tylko wirtualnie, jej rady były dla mnie zawsze bardzo cenne. Smutno mi, że odeszła tak mądra i tak życzliwa osoba.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Ania »

Jestem zaskoczona.. chyba jak większość - każdy liczył, że z tego wyjdzie.
Przykro...
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
BabyP
Posty: 82
Rejestracja: czw sie 19, 2010 5:11 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: BabyP »

Przykro mi :'( naprawdę mi przykro, nie znałam Merch osobiście ale zawsze była dla mnie autorytetem, tak często czytałam jej posty. Wiele się od niej nauczyłam :'( tak mi smutno że nie przeczytam już żadnego nowego :'( .
Módlmy się za Merch...

Obrazek
,,To co czuję jest tylko moje''
Obrazek
Ze mną: Lucia,Luna, Misia,Cooky,Yogi, Maleństwo. Za TM: Tabuś, Husky, Poldek, Szajbus, Lucky
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Anka. »

Izabela, czy można się dołożyć do wieńca?
Może jakiś forumowy?Poprosze o nr konta.
Naprawde, nie tak być powinno...

Egoistycznie patrząc na chłopaków ciesze się z miotu Gwiezdnego, wciąż odkładałam kupno maluchów, czekałam nie wiadomo na co, Merch namówila mnie na Gwiezdnych i dzięki Jej za to.
Bez Niej forum nie będzie już takie same, Wspaniała Osoba nas opuściła :'(
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: zuzka-buzka »

Anka, wspaniały pomysł. Myślę, że forumowy wieniec byłby odpowiednim pożegnaniem. Nawet od tych, którzy jej osobiście nie znali. Każdy chciałby jej z pewnością podziękować, za szczury, za wszystko. Co myślicie?
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: pariscope »

Jestem za.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: zuzka-buzka »

Myślę, że jest nas bardzo wielu, więc taka "zrzutka" naprawdę będzie niewielka, a uważam, że Merch się należy.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
klopsson
Posty: 71
Rejestracja: śr lis 10, 2010 10:00 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: klopsson »

Trudno napisać cokolwiek o żalu itd, bo w tym momencie ma to mały sens - życia Merch nie wróci, a nie sądzę, by chciała, żeby tak to teraz wyglądało...

Jestem dość nowym użytkownikiem na forum, ale sporo czytałem o Jej sytuacji z SHSR. Dla mnie była to osoba-symbol, która pokazała, że można postawić się takiej organizacji (której zresztą ja również nie popieram z uwagi na brak patronactwa choćby europejskiego), a jednocześnie wystawiać szczury i zdobyć uznanie. To była wielka osoba i jak mniemam doskonały hodowca...

Pobieżnie jestem w temacie, gdyż ostatnio nie miałem czasu na forum... Jak wygląda sprawa z wieńcem? Jestem z Lublina, chętnie się dołożę, bo uważam, że jest dla kogo, mimo że Jej nie znałem...
klopsson
Posty: 71
Rejestracja: śr lis 10, 2010 10:00 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: klopsson »

Chciałem tylko dodać, że doskonale rozumiem rodzinę Merch. Mój ojczym 3 lata temu przeszedł poważny udar mózgu i cudem żyje, choć jest niepełnosprawny.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: alken »

dziewczyny z SPS wybierają się na pogrzeb i będą kupować wieniec- moze dorzucimy się do nich? niewykorzystane pieniądze mogłyby pójść na potrzeby SPS
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
souad
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 14, 2009 2:20 pm

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: souad »

A ja dalej nie mogę w to uwierzyć... tak cholernie żałuję że odwlekałam rozmowę... :'(
za TM [*] : Zeus ,Anakin , Lubiś , Hefryś z merchowego pola , Afosik Wo de shu , Hermesik z TazManie , Zefirek :'(
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Ania »

alken pisze:dziewczyny z SPS wybierają się na pogrzeb i będą kupować wieniec- moze dorzucimy się do nich? niewykorzystane pieniądze mogłyby pójść na potrzeby SPS
Możesz rzucić linkiem do tematu na SPS, gdzie jest info o danych do przelewu?
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: alken »

napisałam Pw do Margo na SPS jak radziła AutumnWind, spytałam też czy można umieścić dane do przelewu publicznie, jesli nie to dane pójdą do modów i zainteresowani będa mogli się dopytać
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: StasiMalgosia »

Gośka jedzie na pogrzeb w piątek (Lubliniacy, prośba mapka bardzo by się przydała plus Merch opowiadała że są busiki Warszawa Lublin skąd i gdzie się zatrzymują), może odebrać wieniec pewnie będzie tak ok godziny wcześniej
Ja zostaje ze zwierzakami bo od piątku możliwy jest (co prawda małoprawdopodobne ale jednak) poród Layli z Merchowego pola

Kurcze dziś pisałem z kimś na krzykaczce (przepraszam że nie pamiętam) i podawałem rady rady które dała mi Merch, tyle jeszcze powinna nas nauczyć przekazać a nie zostawić samych.
Obrazek
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: WildHeart »

StasiMalgosia pisze:Gośka jedzie na pogrzeb w piątek (Lubliniacy, prośba mapka bardzo by się przydała plus Merch opowiadała że są busiki Warszawa Lublin skąd i gdzie się zatrzymują), może odebrać wieniec pewnie będzie tak ok godziny wcześniej
Ja zostaje ze zwierzakami bo od piątku możliwy jest (co prawda małoprawdopodobne ale jednak) poród Layli z Merchowego pola

Kurcze dziś pisałem z kimś na krzykaczce (przepraszam że nie pamiętam) i podawałem rady rady które dała mi Merch, tyle jeszcze powinna nas nauczyć przekazać a nie zostawić samych.
busy odjezdzaja spod hotelu holiday in (ten obok CH zlote tarasy) o ile dobrze pamietam

Merch... (*)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”