[Transporter] - temat główny

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: macik001 »

Przecież ten co podałaś ma nawet mniejsze wymiary od tego z I mojego linku i bardziej nadaje się na taka podróż?....
Kratkę przecież można osiatkować, albo przepleść drutem.
No to spróbuję wymyślić coś innego...
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: Ogoniasta »

Akurat co do pierwszego chodziło mi o kratkę plastikową a nie o wymiary....po co się bawić w kombinowanie z osiatkowywaniem, skoro praktycznie w tej samej cenie masz gotowy z bezpieczną metalową kratką.. ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: macik001 »

Aha :D
Dzięki.
Przeczytałam jednym ciągiem i myślałam, że chodzi o wymiary.
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: L'urine-Boruta »

za tydzien jadę w góry.. transporterek już mam... w czasie podrozy bede wyciagac szczurcię, ale chodzi m o wyściełanie transporterka.. może to być zwykła wata z apteki / rossmana ?? wydaje mi się, że jest ciepła... oprócz tego trochę wiórek z klatki co by czuła swój zapach... co myślicie??
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: IHime »

Nie wydaje mi się, żeby wata była dobrym pomysłem. Ma tendencje do okręcania się wokół paluszków, co może prowadzić do martwicy. Nie lepiej po prostu napakować ścinków polarowych albo bawełnianych szmatek?
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: Ogoniasta »

IHime ma racje..wata nie jest dobrym pomysłem...za to szmatki, kawałki polaru będą idealne. ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: Paul_Julian »

Wata nie. Są takie podkłady dla niemowlaków http://sklep.ipson.pl/index.php?p539,po ... 0x60-5-szt Są w aptece, chłoną siuśki.
Pamiętaj o ociepleniu http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t=28674 Wiórki nie, lepsze będą reczniczki, czy szmatki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: L'urine-Boruta »

dzięki wielkie za wybicie mi tego durnego pomysłu z głowy ;) będę szukała więc polaru ;))
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: Paul_Julian »

Wez ze sobą w podróż ręczniczki lub dużą pakę chusteczek. Zestresowany szczurek sika i bobkuje więcej, trzeba to na bieżąco w miarę usuwac, bo bedzie smrodek.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Lupushia
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 3:36 pm

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: Lupushia »

A taki: http://allegro.pl/torba-transporter-dla ... 54389.html
lub taki: http://allegro.pl/torba-transporter-dla ... 49004.html transporterek byłby dobry? Jeśli tak, to który lepszy?
Jeszcze niedoświadczona, ale pełna zapału i entuzjastycznie nastawiona do posiadania ogonka forumowiczka
Bardzo dziękuję za wszelkie porady i sugestie :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: Paul_Julian »

Przez to sie zaraz przegryzą, za duże ryzyko :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
junge
Posty: 31
Rejestracja: pt sty 21, 2011 7:09 pm

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: junge »

A jaką wielkość transporterka proponowalibyście dla 3-4 sporych samców tak, żeby miały w miarę luźno? Aktualnie potrzebuję go tylko na wizyty u weterynarza, ale na którejś stronie ktoś wspomniał o chwilowym "pomieszkiwaniu" szczurków w transporterze na krótkich wyjazdach i pomyślałam, że i mi przydałaby się taka imitacja klatki na wyjazdy.
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: macik001 »

Wreszcie dostałam Ferplast Aladino Medium. Myślałam, że będzie neico większy, ale trudno ;)
Mam problem. Nie potrafię złożyć "pokrywki". Cały czas mi wypada...
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: macik001 »

Wiedziałam, że jak napiszę i się "ośmieszę" od razu wejdzie. >:D
Tylko już go nie rozkładam bo z mamą się męczyłyśmy żeby to złożyć. Wygląda solidnie:)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: smeg »

Te pokrywki jakoś tak mają, mam taki sam transporter, tylko firmy Trixie, model odpowiadający Twojemu i też miałam problemy z tą górna częścią :P Jakoś średnio ten mechanizm wymyślili :P
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”