ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
orzelcia
Posty: 61
Rejestracja: pn gru 27, 2010 12:42 pm
Lokalizacja: wschowa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: orzelcia »

to zielone na dole to klatka po śwince morkiej tylko jest na niej przyczepiona siatka. Wrócilam do domu na wekkend wiec nie pomierze. srodkowa ma jakies 50 wys 30 sze dl 40 dolna jest o wiele wieksza
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

W takim razie powinny być ok dla Twoich samiczek.
Tylko w tej białej też coś zamieść - stoi pusta, czyli jakby jej nie było. Powieś tam jakieś hamaczki czy coś takiego.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
orzelcia
Posty: 61
Rejestracja: pn gru 27, 2010 12:42 pm
Lokalizacja: wschowa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: orzelcia »

Słabo widać ale jak sie przypatrzysz to wisi w niej szary koszyk ;p na każdym pięterku mają koszyk na dole jest największy
Awatar użytkownika
orzelcia
Posty: 61
Rejestracja: pn gru 27, 2010 12:42 pm
Lokalizacja: wschowa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: orzelcia »

wygrzebałam zdjęcie na tym widać dokładniej
http://img407.imageshack.us/i/zdjcie0578.jpg/
pod niebieskim koszykiem mała
na dole w koszyku Layla
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: pariscope »

Orzelcia, kładź im coś ma tych drucianych półeczkach. Strasznie mi szkoda szczurków, które chodzą po takich kratkach.
Moja Fryga w pewnym okresie co rusz miała zwichniętą, spuchniętą łapkę. Jak się zorientowałam, że to zawsze po wizycie na dachu klatki, gdzie chodziła właśnie po takiej kratce, to zaczęłam wierzch klatki przykrywać polarem i problem ze zwichniętą nóżką zniknął bezpowrotnie.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
orzelcia
Posty: 61
Rejestracja: pn gru 27, 2010 12:42 pm
Lokalizacja: wschowa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: orzelcia »

jak narazie z moimi jest wszystko ok, wiesz polarki mialy ale po jednym dniu zasikane i śmierdziało w pokoju więc poszły w kubeł
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Dlatego po jednym-dwóch dniach się je pierze. Biorąc sobie szczury, trzeba się liczyć z tym, że od nich śmierdzi. Ich mocz capi niemiłosiernie. Jak ktoś nie umie tego znieść albo nie chce się bawić w pranie co dwa-trzy dni, to nie powinien mieć szczurów po prostu.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: smeg »

Blanny ma rację. Przepranie polaru wodą z mydłem trwa kilka minut, poza tym schnie bardzo szybko. To chyba lepsze, niż połamane łapki szczurów ;) Albo chociaż połóż na te pręty jakieś deseczki, które łatwo będzie Ci przetrzeć (np. kawałki paneli podłogowych).
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
orzelcia
Posty: 61
Rejestracja: pn gru 27, 2010 12:42 pm
Lokalizacja: wschowa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: orzelcia »

po prostu? takie pisanie nie powinien miec szczurow jest śmieszne. Nawet jak mialy jakies szmatki to je nadół znosiły do domku i nie życzę sobię żeby ktoś do mnie w taki sposób pisał, szczurki mają u mnie bardzo dobrze. zaraz będa odpowiedzi że ktoś chce dobrze dla szczurkow, ale niech pisze w jakis normalny sposob. Zresztą z tego co widziałam nie kazdy ma wyscielone klatki
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Możesz sobie życzyć albo nie, tu jest wolność słowa. :P Ja wyraziłam tylko moje zdanie. To tak, jakby ktoś był uczulony na siano i kupił sobie królika i nie dawał mu siana, chociaż jest mu ono niezbędne. Owszem, królik nie zdechnie od tego, ale są domy, w których miałby siano i byłoby mu lepiej.
Nie twierdzę, że Twoim szczurom jest u Ciebie źle. Twierdzę jedynie, że jak ktoś sobie bierze jakieś zwierze, to po pierwsze powinien się najpierw przygotować i wyedukować na jego temat, a po drugie dobrać taki gatunek, w którym NIC nie będzie mu przeszkadzało.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: pariscope »

Pomysł z tymi panelami jest bardzo dobry. Myślę, że w Castoramie, czy innym Leroy Merlin można zapolować na jakieś ścinki. Ewentualnie kupić jakieś plastikowe tacki, bo to taniutkie. A szmatki rzeczywiście szczurki mogą przemieszczać :D Nawet jakiś karton można kłaść na te półeczki, tylko to, niestety, też trzeba by często wymieniać. Cokolwiek, nawet gazeta, będzie lepsza niż te zimne i twarde pręty.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
carpathia
Posty: 52
Rejestracja: wt maja 02, 2006 7:18 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: carpathia »

Nawet nie trzeba polowac specjalnie, w Leroy'u najtansze panele sa po 13zl/m^2, to wychodzi ok 3-4zl/panel o ile dobrze pamietam ;) Na normalnej wielkosci klatke 1-2 panele spokojnie wystarcza.
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: mikanek »

Co do tych polarków to też zależy od szczura, moje np zawsze wywalają szmatki i wolą spać w gołym koszyku czy na gołej półce...
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: sasza&masza »

Ja kiedyś miałam w klatce bardzo dużo koszyczków i w kazdym szmatka.,
To po całym dniu tam było nasrane nasikane to wszystko się ze sobą mieszało i powstawał jakiś starszny syf.
Dlatego ja osobiście z tego zrezygnowałam.
Jak widać wszystko zależy od naszych ogoniastych:P
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: macik001 »

Dokładnie. U mnie np. toaletą jest cała dolna kuweta. Półki, polarki są czyściutkie :D
Nawte jak Tago jest u mnie pod bluzą i mu się zachce, to potrafi tak się szarpać, że w końcu ucieknie, zrobi swoje i wraca grzeczniutki ::)
Mam andzieje, że jego kolega będzie też dbał o swoje łóżko i panią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”